Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Darbo vieta prieškambaryje, kurios sienos ir lubos nudažytos švelniai rožine spalva

Viena darbo erdvė: keturios visiškai skirtingos nuotaikos su „Sadolin“ 2024 metų spalva

Mūsų metų spalva „Sweet Embrace™“ ir lengvai naudojamos paletės leidžia lanksčiai kurti įvairias darbo kambario schemas 

Vis dažniau dirbame iš namų, todėl svarbu susikurti tokią darbo vietą, kurioje norėtųsi leisti laiką. Mūsų 2024 metų spalva „Sweet Embrace™“ yra puiki bet kokios dekoratyvinės schemos pradžia. Ji ne tik puikiai tinka naudoti atskirai, suteikdama šilumos ir švelnumo bet kuriam darbo kambariui, bet ir yra kitų atspalvių pagrindo spalva.  

Remdamiesi ja, sukūrėme tris spalvų – šiltų, raminančių ir pakylėjančių – istorijas. Dabar galėsite lengvai susikurti jums patinkantį įvaizdį. Sužinokite, kaip pakeisti darbo vietos nuotaiką tiesiog pasirenkant kitą paletę…

Švelnumas ir optimizmas

„Sweet Embrace™“ yra moderni, subtili ir maloniai nuteikianti spalva. Ji gali suteikti kambariui švelnumo pojūtį ir puikiai tinka naudoti atskirai. Jei pasirinksite vienspalvę schemą, pamėginkite naudoti ją iki pat lubų, pabrėždami jaukumą ir tarsi apgaubdami kambarį. 

Šiltos ir žemiškos

Mūsų šiltos spalvų istorijos pagrindas – jaukumas. Šioje koridoriuje įrengtoje darbo erdvėje maloniai nuteikia „Sweet Embrace™“ ir natūralios terakotos derinys.

Prieškambario darbo erdvė, nudažyta švelniai rožine ir šilta terakotos spalva.

Tiesiog ramu

Mūsų ramių spalvų istorija, balansuojanti tarp „Sweet Embrace™“ ir gaivių bei sklandžių, gamtos įkvėptų atspalvių, padės sukurti erdvės neužgožiantį spalvinį kontrastą.

Prieškambario darbo erdvė, kurios kairioji siena ir lubos nudažytos švelniai rožine spalva, o kitos sienos nudažytos žalia spalva

Čia smagu ir džiugu

Svajingi mūsų įkvepiančių spalvų istorijos atspalviai, naudojami kartu su „Sweet Embrace™“, suteikia šiai erdvei džiaugsmo ir energijos. Ši dviejų atspalvių schema kuria subtilų ir jaukų darbo kambario foną.

Prieškambario darbo erdvė, nudažyta švelniai rožinės ir blyškiai alyvinės spalvų deriniu, sukuriant padalintos sienos efektą
Spalvos įkeliamos, palaukite…