Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Svetainė su švelniai rožinėmis sienomis ir pilka sofa

Susikurkite ypatingą aplinką su „Sadolin“ 2024 metų spalva

Skubančiame pasaulyje mūsų namai turi būti vieta, kurioje jaustumės visiškai ramūs. Sužinokite, kaip „Sadolin“ 2024 metų spalva ir trys naujos paletės gali padėti jums susikurti tobulą erdvę…

Šiuolaikiniame užimtame ir sudėtingame pasaulyje kaip niekada svarbu susikurti ypatingą aplinką, kurią galėtume vadinti namais. Toks jausmas lydėjo po mūsų „Trend Forecast“ minčių lietaus, kai tarptautiniu mastu pripažinti dizaino specialistai dalijosi idėjomis, ko mums prireiks namuose per ateinančius kelerius metus.

Mūsų pokalbiai lėmė „Sadolin“ 2024 metų spalvos temą („Tavo aplinka“) ir patį atspalvį („Sweet Embrace™“). Remdamiesi šiuo švelniu ir teigiamai nuteikiančiu tonu, sukūrėme tris lengvai naudojamas spalvų paletes: šiltą spalvų istoriją, raminančią spalvų istoriją ir pakylėjančią spalvų istoriją. Kiekviena iš jų – tai skirtingas būdas susikurti erdvę, kurioje jaustumėtės kaip namie.

Pradžia – teigiamai nuteikiantis pagrindas

„Sweet Embrace™“ – delikati ir optimistiška spalva, įkvėpta plunksnų švelnumo ir vakaro debesų. Tai – ne tik šiltas ir praktiškas atskiras atspalvis, bet ir puiki pagrindo spalva, kurią galima derinti su daugeliu kitų atspalvių. Ji subtili ir rafinuota, o kintant apšvietimui įgauna skirtingus atspalvius: suteikia šilumos į šiaurę orientuotoms erdvėms ir švelnumo saulės apšviestiems kambariams.

Vazos ir gėlės ant lentynos prie švelniai rožinės sienos

Suteikite savo darbo aplinkai jaukumo

Kiekviena mūsų namų dalis turi būti pažįstama ir suteikti ramybės. Mūsų šiltų spalvų istorijoje visuotiniai natūralūs tonai sukuria nuostabų foną. Čia degintos oranžinės ir „Sweet Embrace™“ derinys sukuria spalvingą švelnumo pojūtį. Norite tokio įvaizdžio? Peržiūrėkite mūsų patogų išsamų vaizdo įrašą.

Valgomasis, kurio sienos nudažytos degintos oranžinės ir švelnios rožinės spalvų deriniu.

Sukurkite raminančią virtuvę

Pasirinkus tinkamas spalvas, net ir judrioje virtuvėje galima jaustis ramiai. Mūsų raminančią spalvų istoriją sudaro natūralūs žali ir mėlyni atspalviai, kurie gali suteikti erdvei ramybės ir sklandumo pojūtį. Čia nuotaiką formuoja dvi sodrios žalios spalvos, o „Sweet Embrace™“ prideda šiltą atspalvį.

Virtuvė su spintelėmis, nudažytomis miško žalia spalva, ir sienomis virš virtuvės spintelių, nudažytomis lengvesne, šviesesne žalia spalva. Gretima siena nudažyta švelniai rožine spalva.

Pasirinkite nuotaikingą miegamąjį

Mūsų pakylėjančioje spalvų istorijoje linksmą, draugišką foną gali sukurti sumaišomi svajingi alyviniai ir geltoni atspalviai, kurie neužgožia kambario. Čia 2024 metų spalva „Sweet Embrace™“ dera su švelnia ochros spalva, kuri suteikia miegamojo zonai papildomą šilumos pliūpsnį.

Švelniai rožine spalva nudažytas miegamasis su geltona spalva nudažyta akcentine siena už lovos.
Spalvos įkeliamos, palaukite…