Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti

Apie mus

 

„AkzoNobel“ prekės ženklas „Sadolin“ yra pasaulyje pirmaujantis aukščiausios kokybės dažų prekės ženklas. Gerai suprasdami mūsų rinkų poreikius ir naudodami naujausias technologijas, siekiame praturtinti žmonių gyvenimus suteikdami galimybę estetiškai padengti paviršius ir užtikrinti ilgalaikę jų apsaugą. „Sadolin“ yra tonavimo sistemų pradininkė. „Sadolin“ teikia išbaigtus interjero ir eksterjero dažymo sprendimus nuo pradinio paviršiaus paruošimo etapo iki paskutinio pasirinktos spalvos dažų sluoksnio. Mūsų stiprioji pusė yra spalvų pastovumas ir kokybė, todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad parsineštų dažų spalva yra tiksliai tokia, kokią jie pasirinko.

„AkzoNobel“ grupė

„AkzoNobel“ – pasaulyje pirmaujanti dažų ir kitų apdailos medžiagų bendrovė bei stambus specialių cheminių medžiagų gamintojas. Įmonėms ir vartotojams visame pasaulyje tiekiame novatoriškus produktus ir siekiame savo klientams kurti tvarius sprendimus. Mūsų portfelį sudaro gerai žinomi prekių ženklai – „Sadolin“, „Dulux“, „Sikkens“, „International“, „Eka“ ir kt. Pagrindinė mūsų būstinė veikia Amsterdame, Nyderlanduose. Nuolat esame vertinami kaip vieni iš lyderių tvarumo srityje. Veiklą vykdome daugiau nei 80 šalių, mūsų įmonėse visame pasaulyje dirba 50 000 žmonių, kurie yra įsipareigoję tiekti aukštos kokybės produktus ir technologijas, tenkinančius augančius reikalavimus mūsų nuolat kintančiame pasaulyje.

„AkzoNobel“ Baltijos šalyse ir Ukrainoje

1987 metais, dar sovietų laikais, buvo įkurta įmonė „EKE Sadolin S.P.“ Tai pokarinėje Estijoje buvo pirmoji užsienio kapitalo bendrovė. Toliau vystantis verslui Estijoje, 1995 metais „ES Sadolin AS“ tapo tarptautinės grupės „AkzoNobel“ nare, todėl „Akzo Nobel Baltics“ galima laikyti seniausia Estijos akcine bendrove.

Šiuo metu „AkzoNobel“ visus Baltijos regione ir Ukrainoje veikiančius verslo padalinius yra sujungusi į Estijos bendrovę, kurios pavadinimas nuo 2011 metų yra „Akzo Nobel Baltics AS“.

Baltijos šalyse „AkzoNobel“ veikia dekoratyvinių dažų ir efektyvių paviršiaus dangų srityje. Estijoje „AkzoNobel“ pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Taline, o gamykla – Raploje. „Akzo Nobel Baltics AS“ turi antrines įmones Latvijoje ir Lietuvoje bei atstovybę Ukrainoje.

Siekiame būti vienu iš rinkos lyderių ne tik veiklos apimtimis, bet ir savo produktų kokybe, inovacijomis bei tvarumu.

Spalvos įkeliamos, palaukite…