Svetainė su šiaudų spalvos sienomis

Pajuskite gamtos magiją savo namuose su „Sadolin“ 2023 metų spalva

Sodrus ir pakiliai nuteikiantis atspalvis, „Sadolin“ 2023 metų spalva „Wild WonderTM“, leidžia mums jausti ryšį su gamta ir padeda geriau pasijusti savo namuose. Sužinokite, kaip pasirenkame metų spalvą ir kaip ją derinti su populiariais atspalviais, kad pakeistumėte kiekvieną kambarį...

Norėdami įsitikinti, kad pasirenkame aktualią metų spalvą tinkamu laiku, atliekame kruopštų pasaulinį tyrimą. Kasmet rengiame tendencijų prognozę ir prašome tarptautinių dizaino ekspertų grupės pasidalyti savo įžvalgomis, kas turės įtakos mūsų gyvenimui per ateinančius kelerius metus. Suprasdami, kur eina pasaulis, galime į tai reaguoti spalva, atitinkančia akimirkos nuotaiką.

Šiemet, kai gamta tapo svarbiausiu pasaulinės darbotvarkės klausimu, kalbėjome apie įvairius būdus, kaip gamta mus palaiko ir įkvepia. Mūsų pokalbiai nulėmė „Sadolin“ 2023 metų spalvos temą: stebuklų sėklos – ši frazė apima gamtos transformavimo galią – ir patį atspalvį. „Wild Wonder TM“ yra sodrus natūralus atspalvis, suteikiantis mums ryšį su gamta, o mūsų namams – gamtos magijos pojūtį. Šalia jo sukūrėme keturias lengvai naudojamas spalvų paletes: „Lush“, „Buzz“, „Raw“ ir „Flow“. Kiekviena iš jų perteikia skirtingą būdą, kaip gamta mus įkvepia.

Suteikite virtuvei subtilumo 

 

Jausdami ryšį su gamta jaučiamės geriau, o naudojant mūsų „Lush“ paletės raminančius miško atspalvius galima sukurti įsišaknijimo ir palaikymo atmosferą. Čia švelniai žalios ir „Wild WonderTM“ derinys suteikia virtuvės erdvei šilumos ir subtilumo.

Kokios spalvos?

G3.12.56
G0.16.68

Virtuvė su dvispalve siena

Sukurkite linksmą šeimos erdvę 

 

Ryškūs mūsų „Buzz“ paletės atspalviai akcentuoja laukinių gėlių lauko biologinę įvairovę. Čia jie suteikia ryškią spalvą sienai, nudažytai 2023 metų spalva „Wild WonderTM“, sukurdami linksmą šeimos erdvę, kuri atrodo žaisminga ir suteikianti energijos.

Įkvepiančių idėjų, kaip naudoti „Buzz“ spalvas, rasite čia.

Kokios spalvos?

G0.16.68
B1.18.51
D6.38.51

Kambarys su dryžuotomis sienomis ir supamuoju arkliuku

Sukurkite maloniai nuteikiantį miegamąjį 

 

Primindama apie mus supančių natūralių medžiagų gausą, „Raw“ paletė yra šilta ir sodri. Čia derinama švelni ruda spalva su „Sadolin“ 2023 metų spalva „Wild WonderTM“, norint sukurti patogią ir apgaubiančią miegamojo erdvę.

Kokios spalvos?

E7.10.53
G0.16.68

Miegamasis su švelniai rudos ir auksinės geltonos spalvos sienomis

Pasirūpinkite pusiausvyra vaikų kambaryje

 

Mūsų „Flow“ paletė leidžia pasiekti pusiausvyrą namuose. Naudojant šį dvispalvį efektą sumaišoma švelni mėlyna spalva su „Wild WonderTM“, norint sukurti linksmą, bet ne viską užgožiantį įvaizdį – puikiai tinkantį vaikų kambariui.

Kokios spalvos?

T0.10.70
G0.16.68

Vaikų kambarys su lovele ir dryžuota siena