Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Valgymo erdvė su persikų, geltonos ir šiaudų spalvų sienomis

Sukurkite harmoningą, džiuginančią erdvę su „Sadolin“ metų spalva

Įkvėptos natūralaus dūzgimo ir pievų bei laukinių gėlių laukų biologinės įvairovės, „Buzz“ spalvos gali suteikti gyvybingumo ir džiaugsmo bet kuriam jūsų namų kambariui.

Kurdami „Buzz“ paletę, įkvėpimo sėmėmės iš nepaprastų gamtos ekosistemų – pagalvokite apie gražias pievas, kuriose auga žolės, laukinės gėlės, skraido drugeliai ir bitės. Naudojamos mūsų namuose, ryškios šios paletės spalvos sukuria sodrią, energingą erdvę, kuri atrodo žaisminga ir švyti džiaugsmu.

„Buzz“ atspalviai puikiai tinka ryškiems akcentams ir norint suteikti namams individualumo. Kūrybingai panaudokite geometrines formas, sukurkite dramatišką kontrastą padalytomis sienomis arba paryškinkite pagrindinius kambario akcentus sumaniais spalvų blokais.

Išbandykite šias keturias linksmas dekoravimo idėjas naudodami „Sadolin“ metų spalvą „Wild WonderTM“ ir „Buzz“ paletę. 

Grafika svetainėje

 

Jauskitės drąsiai savo svetainėje, derindami spalvas ir žaisdami dažų efektais; „Buzz“ paletė padės maišyti ir suderinti. Čia „Wild Wonder TM“ spalva nudažytas skritulys tampa linksmu, netikėtu elementu, palyginti su švelniai rausva siena, suteikdamas šilumos ir švytėjimo pojūtį.

Kokios spalvos?

C2.06.68
G0.16.68

Pastelinės rausvos sienos svetainėje su nupieštu auksiniu skrituliu.

Sukurkite kontrastą miegamajame

 

Ryškios, bet harmoningos „Buzz“ spalvos sukurtos taip, kad derėtų kartu, todėl būkite kūrybingi naudodami padalytos sienos akcentą. Čia dalis, išskirta švelniai rausva spalva, apibrėžia lovos zoną, o likusi kambario dalis nudažyta 2023 metų spalva „Wild WonderTM“. Tai derinys, kuris sukuria žaismingą, šiltą ir jaukią erdvę.

Kokios spalvos?

C2.06.68
G0.16.68
B1.18.51

Žvelgiama pro duris į miegamąjį su vertikaliai padalyta rausva ir šiaudų geltonumo siena.

Suteikite virtuvei saulės šviesos pojūtį 

 

Įkvėptos tonų, kuriuos rastumėte laukinių gėlių lauke, „Buzz“ spalvos kartu atrodo jaukiai ir jas lengva padengti sluoksniais. Čia „Wild WonderTM“ ir sodrios geltonos derinys pagyvina šią virtuvę. 

Kokios spalvos?

G0.16.68
F8.31.69

Virtuvė su ryškiai geltonomis lentynomis

Patraukite dėmesį spalvų blokais

 

Lengva išsiskirti naudojant paprastą spalvų blokų būdą ir nesuklysite derindami bet kurį iš „Buzz“ paletės tonų su „Wild WonderTM“. Šioje darbo vietoje pasteliniai rausvi laiptai daro subtilų poveikį sienoms ir luboms, nudažytoms metų spalva. To paties rausvo atspalvio derantys baldai ir aksesuarai suteikia puikų akcentą.

Kokios spalvos?

G0.16.68
C2.06.68

Darbo kambarys su laiptais, nudažytais pasteline rausva spalva
Gaunami duomenys, palaukite...