Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Spalvų tendencija „Margin of Proof“ paremta brandžiais ir pamatuotais tonais, kuriais kuriamas apgalvotas interjero dizainas.
Brandziais tonais kurkit maslu interjera

Brandžiais tonais kurkit mąslų interjerą

Semkitės įkvėpimo iš rūpestingai apgalvotos spalvų paletės.

Dviprasmiškumo kupiname pasaulyje matematikos ir mokslo patikimumas suteikia ramybės. Kalbos keičiasi, bet skaičiai išlieka pastovūs, vienydami mus, kad ir kur pasaulyje būtume.

Ši spalvų tendencija skatina pažvelgti į namus analitiškai, nustatyti tikslus ir identifikuoti konkrečias užduotis, kurias reikia įveikti norint gyventi kaip galima geriau. Šios tendencijos atspalviai rafinuoti ir elegantiški: rūpestingai parinktas vyriškų neutralių atspalvių, pvz., glaisto, gipso ir plytų, bei stiprių akcentų – tamsios smaragdinės, ryškios žalsvai melsvos, skaisčiai raudonos ir ochros spalvų derinys.

Jei siekiate apgalvotų interjero dizaino sprendimų, pabandykite įterpti kai kuriuos pagrindinius šios tendencijos atspalvius savo dabartiniame interjere. Šios pasvertos ir brandžios neutralios spalvos puikiai dera prie natūralių medžiagų, pvz., tamsaus medžio, marmuro, ąžuolo ir betono. Jei norite vaizdaus akcento, trafaretu užrašykite ant sienos, į kurią norite atkreipti dėmesį, jums reikšmingą skaičių, panaudodami tam ryškias akcentų spalvas, pvz., žalsvai mėlyną arba skaisčiai raudoną.

Spalvos įkeliamos, palaukite…