Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
sadolin ambiance
Sodrios, ryškios HD spalvos

Sadolin Ambiance

Sadolin Ambiance

HD Color užtikrins ryškias ir itin ilgai išliekančias spalvas metų metus. Net ir po daugelio metų jūsų namų sienų spalvos atrodys taip lyg būtų ką tik dažytos.

Atnaujinkite savo namus su Sadolin Ambiance

 

Pristatome 54 spalvų kolekciją Sadolin „Ambiance“! Koncerno „AkzoNobel“ Pasaulinio Estetikos Centro specialistų sukurta kolekcija suskirstyta į tris spalvų paletes - neutralių, nuotaikos ir akcentinių atspalvių. Šios įkvepiančios ir viena su kita derančios kolekcijos padeda lengviau ir patogiau išsirinkti spalvas. Kruopščiai sudarytos spalvų kolekcijos leidžia lengvai suteikti namams šiuolaikinę išvaizdą, kuri kartu atskleis jūsų stilių ir asmenybę.

img2

Išbandykite visas šias 54 spalvas su Sadolin Ambiance spalvos testeriais!

Sadolin „Ambiance“ spalvos testerį „trys viename” - sudaro spalva, dažai ir dažymo volelis, su kuriuo galite patogiai ant savo namų sienos išbandyti dažų atspalvius. Dar niekada nebuvo taip paprasta išsirinkti tinkamą atspalvį sienoms ir nesuklysti! Spalvų testerius galite įsigyti daugumoje didžiųjų statybinių medžiagų ir apdailos prekybos vietų.

Sadolin „Ambiance” sienų ir lubų dažai beveik neturi kvapo, juose nepridėta lakiųjų organinių junginių (LOJ) galinčių sukelti kvėpavimo takų sutrikimus ar kenkti aplinkai. Su Sadolin „Ambiance“ dažais ir atspalviais susikurkite išskirtinius namus!

Gaunami duomenys, palaukite...