Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Ambiance spalvos testeriai

Išsirink lengvai!

Dar niekada nebuvo taip paprasta apsispręsti dėl spalvos! „Sadolin Ambiance“ atspalvio testerį „trys viename” - sudaro spalva, dažai ir dažymo volelis.

Lengva pasirinkti spalvą!

Sadolin „Ambiance“ spalvos testerį „trys viename” - sudaro spalva, dažai ir dažymo volelis. Išsirinkti spalvą dabar galima greitai ir lengvai, be jokios netvarkos.

3in1 spalvų testeriai

„Ambiance“ spalvos testeris – išbandykite spalvas

 

Prieš pradėdami dažyti, norite išbandyti skirtingas spalvas, kad pamatytumėte, ar jos tiks prie jūsų mėgstamo fotelio ar spalvingo tapeto? Sadolin „Ambiance“ spalvos testeris leidžia tai padaryti su lengvai naudojamu įmontuotu mažu voleliu! Įmontuotas mažas volelis, dar vadinamas „drėgnais dažais“, dažų spalvą užtepa tiesiai ant sienos, kad galėtumėte iš karto pamatyti, kaip atrodys spalva toje patalpoje, kurią dažysite. Spalvos testeris veikia kaip dekoratyvinis volelis, tačiau jame integruota technologija leidžia jį naudoti greičiau, lengviau ir be kliūčių. Nebereikia pavyzdžių indelių, painių spalvų ratų ir neužtikrintumo, ar spalva tiks ir pritaps gyvenamojoje erdvėje. Tiesiog atsipalaiduokite, peržiūrėkite spalvų katalogą ir įsigykite pasirinktų „Ambiance“ spalvos testerių didžiosiose statybinių prekių ir apdailos prekybos vietose. Tada išbandykite juos ant sienos, kad galėtumėte pamatyti, ar jie tinka jūsų interjere – prie botanikos motyvų ar klasikinio dizaino. 

Kokia jūsų mėgstama spalva?

 

Jūsų kambario spalvų palečių pasirinkimas yra kūrybinis procesas, kuris gali atimti daug laiko. Jums patinka raudonos spalvos skleidžiama šiluma ir komfortas, bet nesate tikri, ar šis atspalvis puikiai dera su nauju vintažiniu stalu ar kitais neutralių spalvų baldais? Norėdami išmintingai ir efektyviai išnaudoti savo laiką, naudokite „Ambiance“ spalvos testerį, kad greičiau įgyvendintumėte savo sprendimą neprarasdami kūrybiškumo! Spalvos testris leidžia išbandyti įvairių kambario spalvų idėjų ir pamatyti, ar naujausios spalvų tendencijos tinkamos ir jūsų interjere. Galimi bet kurios „Ambiance“ spalvų kolekcijos, kurią sudaro 54 ypatingos spalvos, testeriai – jums tereikia įsigyti patikusių spalvų testerius ir išbandyti juos savo gyvenamojoje erdvėje. Daugeliui iš mūsų sunku apsispręsti, todėl siūlome išbandyti tris skirtingas spalvų paletes, kurioje spalvos dera tarupusavyje, kad pamatytumėte skirtingus norimos spalvos atspalvius. Derinkite juos dėdami vieną šalia kito ant sienos ir priimkite geresnį sprendimą, atsižvelgdami į tai, kaip atspalvis iš tikrųjų atrodo. Visa tai dėl to, kad drąsiai pasirinktumėte spalvas!

Spalvos įkeliamos, palaukite…