Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Sadolin_CF21_Metų_spalva_Nesenstančios_spalvos_Lietuva_1

Viskas, ką reikia žinoti apie „Sadolin“ 2021 metų spalvą

Šilta, neutrali ir suteikianti paprastumo pojūtį „Sadolin“ 2021 metų spalva „Brave Ground“ bet kurioje patalpoje sukuria teigiamą, balansuojantį pojūtį. Toliau sužinosite, kodėl ji dabar populiariausia, ir rasite įkvepiančių idėjų, kaip derinant su kitais atspalviais atnaujinti namus.Kiekvienais metais mūsų spalvų specialistai ir geriausi tarptautiniai dizaino ekspertai aptaria naujausias pasaulines tendencijas, kurios turės įtakos visoms mūsų gyvenimo sritims. O mes šias įžvalgas paverčiame viena akimirkos nuotaiką atspindinčia spalva – tonu, turėsiančiu įtakos namams visame pasaulyje.

Iš šių metų tendencijų prognozės paaiškėjo, kad mes visi iš naujo įvertiname tai, kas iš tikrųjų svarbu gyvenime. Apžvelgiame ir atrandame naują teigiamą kelią į priekį pasitikėdami savimi, dirbdami kartu, remdamiesi praeitimi ir planuodami ateitį. Žengti koja kojon su permainomis reikia drąsos, o mūsų namai gali būti tvirtas bei palaikantis pagrindas ir suteikti erdvės išreikšti savo kūrybiškumą.

„Sadolin“ metų spalva 2021-aisiais yra „Brave Ground“ – šilta, neutrali ir suteikianti paprastumo pojūtį, suteikianti galimybių ir stabilizuojanti spalva. Ji taip pat universali, išryškinanti kitas spalvas. Kaip ją naudojant atnaujinti namus? Sukūrėme keturias paprastas naudoti spalvų paletes, derančias su metų spalva, tad galėsite save išreikšti įvairiais būdais ir drąsiai žengti pirmąjį žingsnį.

1. Derindami 2021 metų spalvą su laikui nepavaldžiais tonais, sukurkite džiuginantį subalansuotą foną 

Sadolin_CF21_Metų_spalva_Nesenstančios_spalvos_Lietuva_1

Sukurkite ramų ir neformalų valgomąjį, derindami „Brave Ground“ su mūsų TIMELESS laikui nepavaldžiomis spalvomis. Ši paletė sukuria tvirtą pagrindą bet kokiems tradiciniams ar moderniems baldams ir tinka amatininkų darbams bei natūralioms medžiagoms.

Įkvepiančių idėjų, kaip naudoti nesenstančias spalvas, rasite čia.

Kurios spalvos?

E7.10.53

E4.22.49

2. Šiltus raudonus ir rausvus atspalvius derinkite su 2021 metų spalva ir sukurkite išskirtinį miegamąjį 

Sadolin_CF21_2021_metų_spalva_Išraiškingos_spalvos_Lietuva_2

Išdrįskite išsiskirti derindami 2021 metų spalvą „Brave Ground“ su ryškiai rausvomis ir raudonomis išraiškingos EXPRESSIVE  paletės spalvomis. Šios spalvos puikiai atrodo su šiuolaikiškais baldais, grafiniais raštais ir šviesaus medžio grindimis.

Įkvepiančių idėjų, kaip naudoti išraiškingas spalvas, rasite čia.

Kurios spalvos?

E7.10.53
A5.33.39
B8.38.44
C5.39.34

3. Derinkite 2021 metų spalvą su švelniais, natūraliais atspalviais ir sukurkite raminantį ir jaukų namų biurą

Sadolin_CF21_2021_metų_spalva_Patikimos_spalvos_Lietuva_3

Derinkite „Brave Ground“ su TRUST šiltų, klasikinių spalvų paletės spalvomis ir sukurkite šiltą bei jaukią atmosferą. Šie subtilūs ir elegantiški tonai puikiai tinka prie antikvarinių baldų ir prabangios apdailos, pvz., vario, marmuro ar aksomo.

Įkvepiančių idėjų, kaip derinti šias spalvas, rasite čia.

Kurios spalvos?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04 67
F1.04.56

4. Atraskite ryšį su gamta, atsižvelgdami į 2021 m. spalvų tendencijas

Sadolin_CF21_2021_metų_spalva_Žemiškos_spalvos_Lietuva_4

Išorinis pasaulis namuose pasirinkus EARTH paletės žemiškas spalvas – mėlynus ir žalius atspalvius derinkite su „Sadolin“ metų spalva „Brave Ground“. Šie tonai puikiai tinka prie natūralaus medžio, atnaujintų baldų, įdomių formų keramikos dirbinių ir kambarinių augalų. Įkvepiančių idėjų, kaip derinti šias spalvas, rasite čia.

Kurios spalvos?

E7.10.53
S2.18.28
T1.23.25

Norite naudoti daugiau spalvų? Sužinokite, kaip nudažyti vertikalią juostąSpalvos įkeliamos, palaukite…