Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
cf20_color_of_2020_living_room
Švelnūs smėliniai atspalviai suteikia svetainei neįpareigojančią nuotaiką su 2020 metų spalva

Viskas, ką reikia žinoti apie „Sadolin“ 2020 metų spalvą

Sužinokite, kas įkvėpė „Sadolin” 2020 metų spalvą „Tranquil Dawn“, ir kaip ją pasitelkę galite atnaujinti savo namus

Akzo Nobel koncerno Estetikos centre dirbantys „Sadolin” spalvų specialistai kasmet suburia geriausių tarptautinių dizaino ekspertų komandą, kad aptartų naujausias pasaulines tendencijas, kurios turės poveikį mums visiems. Stengiamės paversti šias įžvalgas viena pagrindine 2020 m. spalvų tendencija, kuri turės įtakos namams visame pasaulyje. Tada atsižvelgdami į metų spalvą kuriame keturias nuostabias paletes, kurių nuotaika ir stilius tiks kiekvienam.

2020 metais prasideda naujas dešimtmetis. Tai nauja pradžia. Nauja aušra. Vis triukšmingesniame skaitmenizuotame pasaulyje tvyro prasmės ir gerumo troškimas. Dėl to įkvėpti ryto dangaus spalvų mūsų spalvų ekspertai sukūrė naują įkvepiantį atspalvį „Tranquil Dawn“.

Atrodo, kad ši universali 2020 metų spalva kinta atsižvelgiant į ją lydinčius atspalvius: ji skirtingai atrodo šiltoje, neutralioje, pastelinėje arba ryškioje paletėje. „Tranquil Dawn“ yra žalsva, melsva ir pilkšva kaip brėkštantis rytinis dangus, todėl tai tobula 2020 metų spalvų tendencija.

Čia sužinosite, kaip 2020 metų spalva „Tranquil Dawn” gali pakeisti jūsų namus...

Švelnūs smėliniai atspalviai suteikia svetainei neįpareigojančią nuotaiką su 2020 metų spalva

Universali 2020 metų spalva, „Tranquil Dawn“ subtiliai keičia atspalvį, atsižvelgiant į ją supančias spalvas. Ankstesniame vaizde ji pateikiama greta smėlinio atspalvio, kad sukurtų neįpareigojančią jaukią erdvę poilsiui ir maloniam bendravimui. Šią šviesią ir erdvią patalpą papildo jaukumo suteikiančios patogios pagalvėlės ir užklotai, šiltas medis ir nuotaiką keliantys naminiai augalai.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
F8.12.71 
G4.05.81 

Ryškios spalvos sudaro kontrastą juodiems ir baltiems paviršiams šioje 2020 metų spalvų tendencijų virtuvėje 

cf20_color_of_the_year_2020_kitchen
Įvairiaspalvė virtuvė su „Sadolin“ 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“

Ši virtuvė pasižymi griežtu užtikrintu stiliumi, kuriame grafiškos juodos spintelės sudaro kontrastą baltiems stalviršiams, o ryškiai geltona siena rėksmingai suskamba greta santūrios „Tranquil Dawn“ juostos. Šiame derinyje universalioji 2020 metų spalva naudojama neįprastam pasteliniam efektui sukurti, kuris suteikia bendram vaizdui gelmės.

Spalvingi baldai ir žaismingi aksesuarai sukuria pakilią ir saulėtą nuotaiką.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
VN.02.67 
F9.44.69 
T7.05.25 

Ramus ir nuosaikus miegamasis su 2020 metų spalva

Šis miegamasis – tobulas priešnuodis triukšmingam šiuolaikiniam gyvenimui. Čia kasdienybė grąžinama prie elegantiškai paprastų pagrindų. Sienos dažytos 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“, kuri šiuo atveju suteikia santūrų minimalistinį efektą, mat su ta pačia spalva dažytomis lubomis tarsi sukuriamas rėmas ir baldakimas lovai.

Natūralios medžiagos, pavyzdžiui, linas, medis ir marmuras sukuria erdvę poilsiui ir atgaivai. 

Kurios spalvos?

J5.03.71
CN.02.38 
T3.04.12 

Sukurkite šiltą ir išraiškingą gyvenamąją erdvę pagal 2020 metų spalvų tendencijas

cf20_2020_color_trends_living_room
Sukurkite šiltą ir išraiškingą gyvenamąją erdvę su 2020 metų spalvų tendencijomis

Šiame šiltame ir įkvepiančiame kambaryje sodrių ir ryškių spalvų, pavyzdžiui, augalų lapų žalia ir melsvai žalsva, derinys sukuria intensyvią nuotaiką. 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“ šioje paletėje vaidina raminantį vaidmenį, suteikdama švelnų kontrastą ir subalansuodama bendrą vaizdą.

Rankų darbo pintiniai baldai, stiklo dirbiniai ir gėlių motyvai šiam kambariui suteikia ryšį su praeitimi modernioje aplinkoje ir sukuria jaukią bei įkvepiančią atmosferą.
 

Kurios spalvos?

P0.10.40 
J8.19.33 
J5.03.71 

Naudojate daugiau nei vieną spalvą suskaidymo efektui? Sužinokite, kaip sukurti tobulą dviejų atspalvių sieną.

Gaunami duomenys, palaukite...