Raskite tinkamą spalvų mišinį, kad pridėtumėte romantinės intrigos, bet visko neužgožtumėte.
Natūrali žalia svetainė

Sukurkite sąmoningo gyvenimo erdvę

Sukurkite sąmoningo gyvenimo erdvę natūraliomis spalvomis ir formomis.

Vis daugiau galvojame, ką bendro turime su aplinkiniu pasauliu. Tai nesusiję tik su gamtos elementų parsinešimu į namus, bet reiškia daug gilesnį sąmoningumą. Tiek mąstant apie tvarumą, tiek apie geros savijautos vidinėse erdvėse kūrimą.

Metų 2017 paletėje ypač vyrauja gamtos spalvos, kurias papildžius natūraliomis formomis ir elementais galima sukurti raminančią, atpalaiduojančią ir subalansuotą atmosferą.

Naujoji romantika

Augalų motyvai, natūralūs audiniai ir medžiagos sušvelnina interjero erdves.
Šviesus kambarys su augalais

„Mados ir dizaino tendencijose pastebime romantizmo atgimimą“, – pasakoja vyresnioji spalvų dizainerė Louise Tod. – Žmonėms vis labiau rūpi jų poveikis aplinkai“. Tai atsispindi interjero dizaine – čia naudojant gamtos motyvus, natūralius audinius ir medžiagas sukuriamos sušvelnintos ribos.

Sąmoningumas yra svarbus

Naudodami paprastus ranka pieštus motyvus kambario išdėstyme išskirkite atskiras spalvas.
Natūralių spalvų miegamasis

Ši tendencija labai įkvėpta gamtos, rūpinimosi planeta ir ryšių su ja atkūrimu, bet praktinėje plotmėje tai susiję su tuo, kaip perteikiame mums svarbias vertybes savo namuose. Suderinę mėlynos ir žalios palečių spalvas su senoviniais, išsaugotais ir restauruotais baldais ir objektais, pristatome naujos rūšies eklektiką, įkvėptą gamtos.

Ranka piešti elementai ir gamtos motyvai prideda šiam dizainui modernaus bohemiškumo. „Nuostabus šios tendencijos dalykas, kad ji kyla iš tikrai rūpimų ir giliai apgalvotų dalykų, tačiau bendras sukurtas įspūdis yra atpalaiduojantis,“ –svarsto Louise.

Kuriuos dažus rinktis?

[U1.09.60] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/u10960)
[H9.09.69] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/h90969)

Neaiškios linijos

Į dažymą žiūrėkite laisvai, venkite griežtų linijų, kad viskas atrodytų organiškiau.
Žalias kambarys su laiptais

Atsisakykite griežtų, tiesių, dirbtinų linijų, geriau vadovaukitės „neišbaigtu“, laisvu požiūriu į dažymą, medžiagas ir baldus. Pabandykite sumaišyti šviesias ir tamsias paletės spalvas ant tos pačios sienos, drąsiai palikdami teptuko žymes. O panaudoję natūralius daiktus, minkštus apdangalus ir augalus galite dar labiau suardyti griežtą tinklą.

Kuriuos dažus rinktis?

[L2.18.16] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/l21816)
[LN.02.77] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/ln0277)

Išlikite naujoviški ir modernūs

„Tai vis dar modernus dizainas“, – nurodo Louise. – Todėl nepuoščiau visko daugybe vąšeliu nertų arba batikos technika margintų audinių“. Geriau leiskite pačiai spalvų paletei perteikti balanso įspūdį. „Žalios ir alyvinės spalvų derinys labai tinka kuriant raminančią atmosferą,“ – sako ji. Saugokitės, kad neperkrautumėte – verčiau leiskite tvarkai pačiai prasismelkti pro natūralius elementus.

Kuriuos dažus rinktis?

[H0.35.29] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/h03529)
[Y7.03.63] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/y70363)

Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir skaitykite daugiau

Gaukite daugiau įkvėpimo: paskaitykite, kaip [suteikti namams naują romantišką įspūdį] (https://www.sadolin.lt/lt/ikvepimas/suteikite-namams-nauja-romantiska-is...).