Šviesiai mėlynas tarpinis aukštas atviroje patalpoje
Spalvų naudojimas svetainei padalyti

Sukurkite jaukius namus su „Sadolin“ metų spalva

Daugiafunkciams įvairios paskirties namams reikia interjero, kuris tiktų begalei veiklų: nuo šventovės, šeimos židinio iki biuro. WORKSHOP paletė – puikiausia išeitis. Išbandykite šias keturias dekoravimo idėjas, kad jūsų namai būtų geriau pritaikyti, su „Sadolin“ metų spalva „Bright SkiesTM“ ir WORKSHOP spalvomis.

Šiandien labiau nei bet kada reikia, kad namai būtų mums viskas – biuras, mokykla, restoranas, kino teatras, šventovė – todėl mums reikia spalvų, kurios prisidėtų prie šio daugiafunkciškumo sukūrimo. WORKSHOP paletė dėl savo linksmų ryškių tonų idealiai tinka daugiafunkcei erdvei sukurti. Teigiami ir papildantys – šie atspalviai puikiai dera kartu su „Sadolin“ metų spalva „Bright Skies™“. Juos galima derinti įvairiais būdais. 

WORKSHOP atspalviai puikiai tinka spalvų blokams kurti, konkrečioms zonoms atviroje erdvėje apibrėžti ir vaizdiniam ryšiui tarp dviejų gretimų kambarių sukurti. Jais taip pat galima išreikšti asmenybę, nesvarbu, ar jie naudojami kaip plokščios spalvos, ar kaip dramatiško dažų efekto dalis. Atskirai arba kartu šios spalvos gali akimirksniu atgaivinti jūsų erdvę. 

Išbandykite šias keturias dinamiškas dekoravimo idėjas naudodami „Sadolin“ 2022 metų spalvą „Bright Skies™“ ir WORKSHOP paletę.

1. Sukurkite viskam tinkančią svetainę

Geltonos ir šviesiai mėlynos sienos svetainėje su niša

Naudojant erdvų „Bright Skies™“ foną WORKSHOP spalvos puikiai tinka architektūrinėms ar funkcinėms sritims apibrėžti. Ši saulės geltonumo spalva išskirta siena su įleidžiamomis lentynomis iš abiejų pusių tampa patogios svetainės centru. Tai moderni ir pritaikoma knygų, keramikos dirbinių, darbo dokumentų ir meno kūrinių laikymo vieta. 

Kurios spalvos? 

G4.40.80
Bright Skies™

2. Naudokite spalvas, kad miegamajame sukurtumėte erdvės pojūtį

Šviesiai mėlynos spalvos miegamasis su galvūgaliu, nudažytu spalvos blokavimo efekto dažais

Kompaktiškame miegamajame sumaniai naudokite spalvas, kad erdvė atrodytų didesnė. Sienas nudažius šviesia ir erdvia „Bright Skies™“ kambarys atrodys platus, o ryškiomis WORKSHOP spalvomis nudažytas galvūgalis sukurs išskirtinį akcentą, kuris neužims vietos. Patalynei ir pagalvėlėms parinkus tuos pačius tonus viskas derės, džiugins ir atpalaiduos. 

Kurios spalvos? 

D3.32.55
G4.40.80
Bright Skies™
E4.22.49
F6.55.54
S7.19.59

3. Nusipiešk sau sienines plokštes

Žalia virtuvės sieninė plokštė su rausva ir oranžine juostele

Kai virtuvė yra ir biuras, ir žaidimų kambarys, galite nenorėti, kad ji atrodytų grynai praktiškai. Panaudokite keletą spalvų, kad tai būtų vieta, kur visa šeima gali leisti laiką kartu – gamindami maistą, ilsėdamiesi ar žaisdami. WORKSHOP spalvų juostų naudojimas už spintelių yra protingas būdas sukurti darbinę zoną nenaudojant stiklo ar plytelių. Naudokite riebalams atsparius dažus, tokius kaip „Sadolin EasyCare Kitchen & Bathroom“, kurių negadina kasdienio gaminimo dėmės ir kurie yra plaunami neišblukinant spalvos. 

Kurios spalvos? 

D3.32.55
B6.05.73
Bright Skies™
J3.14.63
F6.55.54

4. Valgykite, dirbkite ir žaiskite valgomojoje zonoje

Darbo kambarys su šviesiai mėlynomis sienomis ir aukštais langais

Niekas nepadaro geresnio daugiafunkcinės erdvės fono, nei gaivi, erdvės pojūtį suteikianti spalva „Bright Skies™“ – „Sadolin“ 2022 metų spalva. Ji ne tik suteikia dienos šviesos, bet ir žadina ramybės bei tyrumo jausmą šeimos bendros veiklos zonoje, kad ir kam ji būtų naudojama. Nepamirškite, kad galite pridėti panašių patrauklių tonų aksesuarų, nes šios WORKSHOP spalvos taip teigiamai veikia. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™