Jūsų svetainė greičiausiai bus tas kambarys, kuriame po vaikų kambario praleisite daugiausia laiko.
Raudona svetainė

Sukurkite jaukius namus savo kūdikiui ir už vaikų kambario ribų

Sukurkite jaukius namus už vaikų kambario ribų, kad jie patiktų jūsų mažyliui.

„Baigėme dekoruoti vaikų kambarį, kokias dar namų erdves vertėtų atnaujinti prieš kūdikio gimimą?“

Savaime suprantama visą savo dėmesį skirti kūdikio kambario dekoravimui, kai ruošiate namus naujos gyvybės atėjimui. Tačiau vaikų kambarys nėra vienintelė namų vieta, kur jūs su kūdikiu leisite laiką.

Kaip rodo „AkzoNobel“ tyrimas, apie 40 % būsimų tėvų norėtų, kad ir kitos gyvenamosios erdvės būtų jaukios ir malonios, tačiau turėdami nedaug laiko nežino, nuo ko pradėti.

Jei turite nedaug laiko, mūsų manymu, daugiausia dėmesio vertėtų skirti šioms erdvėms:

Skirtingų faktūrų ir paviršių derinys, pavyzdžiui, medvilninės patalynės, tankaus kilimėlio ir minkšto vilnonio pledo, padės sukurti jaukų kambarį.
Jaukus neutralių spalvų miegamasis

Saldžių sapnų

Kol bemiegės naktys dar priešakyje, dabar pats laikas pagalvoti, kaip savo miegamąjį paversti jaukiu kampeliu, kuriame būtų malonu praleisti daug laiko nemiegant, ypač jei nuspręsite, kad pirmaisiais mėnesiais kūdikis nuolat būtų su jumis.

Šaltos neutralios spalvos, pvz., pilkai melsva arba blyškiai pilka spalva, bus tikra atgaiva pavargusioms akims, o šilti kreminiai atspalviai, apgaubiantys tarsi kokonas, suteiks jaukumo.

Skirtingų faktūrų ir paviršių derinys, pavyzdžiui, medvilninės patalynės, tankaus kilimėlio ir minkšto vilnonio pledo, padės sukurti jaukų kambarį.

Kuriuos dažus rinktis?
[F2.04.74] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f20474)
[F1.04.56] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f10456)
[R7.04.82] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/r70482)

Prislopinti atspalviai, pvz., jūros žalumo, šviesiai pilkos ir blyškiai melsvos spalvos, niekada nesensta ir padeda sukurti raminančią aplinką.
Raminanti pilka svetainė

Svetainė, kurioje norisi būti

Draugai ir šeimos nariai nekantraus pamatyti naująjį šeimos narį, todėl norėsite, kad jūsų svetainėje kuo greičiau būtų galima priimti svečius.

Perdažymas bus paskutinis dalykas, apie kurį galėsite galvoti, kai gims vaikas, todėl pasinaudokite galimybe svetainę atnaujinti jau dabar, pasirinkę raminančią spalvų paletę.

Prislopinti atspalviai, pvz., jūros žalumo, šviesiai pilka ir blyškiai melsva, niekada nesensta ir padeda sukurti raminančią aplinką jums ir jūsų kūdikiui.

Kuriuos dažus rinktis?
[S1.09.41] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/s10941)
[H6.05.78] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/h60578)
[JN.02.82] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/jn0282)

Sukurkite universalų svečių miegamąjį, pasirinkdami paprastas, neutralias spalvas, prie kurių būtų galima priderinti neutralius baldus ir kitas detales.
Raminantis svečių miegamasis

Paruoškite namus svečių apsilankymui

Jei turite laisvą kambarį, dabar pats laikas jį paruošti senelės, senelio ir visų kitų priėmimui. Be to, tai gali būti patogi vieta laikyti įvairius daiktus – sauskelnes ir lankytojų dovanas, kurių atsiranda susilaukus kūdikio.

Sukurkite universalią erdvę, pasirinkdami paprastas, neutralias spalvas, prie kurių būtų galima priderinti neutralius baldus ir kitas detales.

Pagalvokite apie raminančius atspalvius, pvz., pilkšvai mėlyną ir violetinę, arba neutralias šiltas spalvas, pvz., riešutmedžio ar rusvai pilką.

Keletas ypatingų detalių, pvz., sukulentas ryškiaspalviame vazone, kvepianti žvakė ar minkštas kilimėlis, suteiks kambariui pageidaujamo jaukumo, netgi užgriuvus netikėtiems svečiams!

Kuriuos dažus rinktis?
[T1.23.25] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/t12325)
[ON.00.76] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/on0076)
[D5.05.45] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/d50545)
[CN.01.83] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/d50545)

Išsirinkite patogų ir neteplų kilimą, derantį prie jūsų sienų spalvos, ir keletą minkštų grindų pagalvėlių.
Laimingas kūdikis vaikų kambaryje

Po kojomis turi būti minkšta

Nemaža tikimybė, kad jūs ir jūsų kūdikis artimiausius metus nemažai laiko praleisite ant grindų. Žaidžiant kartu ar vaikui žengiant pirmuosius žingsnius, norėtųsi, kad po kojomis būtų kažkas minkšto.

Išsirinkite patogų, nesitepantį kilimą, derantį prie jūsų sienų spalvos, ir keletą minkštų grindų pagalvėlių.

Taip pat vertėtų pagalvoti, kaip pašalinti arba uždengti kietus paviršius, kurie gali pasitaikyti ropojančio kūdikio kelyje. Galima tiesiog perstatyti baldus taip, kad ant grindų atsirastų daugiau erdvės, arba kavos staliuką iškeisti į minkštą otomanę.

Svarbiausias patarimas

Jūsų sienos tikrai nukentės sukūrus šeimą, todėl labai svarbu pasirinkti dažus, kurie atlaikytų laukiančius išbandymus. Siūlome patvarius plaunamus dažus, kuriems nebaisios atsitiktinės dėmės.

Sadolin [Bindo 10] (https://www.sadolin.lt/lt/produktai/bindo-10) yra ypač patvarūs ir lengvai plaunami, o spalva neblunka.

Susikurkite norimą aplinką naudodami šias spalvas:
[F2.04.74] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f20474)
[T1.23.25] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/t12325)
[H6.05.78] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/h60578)
[ON.00.76] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/on0076)