Daugelyje šiuolaikinių namų ir butų erdvė yra didžiausia vertybė, taigi tai, kaip paskirstote erdvę ir kaip ją naudojate, gali turėti didžiulę įtaką jūsų gyvenimo stiliui.
Sukurkite universalią ir neutralią erdvę

Sukurkite didesnės erdvės įspūdį pasinaudodami šiomis 5 puikiomis vaikų kambario „du viename“ idėjomis

Paaiškinsime, kaip sukurti vaikų kambarį, kuris būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas.

„Laukiamės pirmojo vaiko ir norime savo laisvą kambarį naudoti kaip vaikų kambarį ir svečių kambarį. Kaip galime geriausiai išnaudoti savo erdvę?“

Daugelyje šiuolaikinių namų ir būtų erdvė yra didžiausia vertybė, taigi, kaip padalijate savo erdvę ir kaip ją naudojate, gali turėti didžiulės įtakos jūsų gyvenimo stiliui.

Jei jums taip pasisekė, kad turite laisvą kambarį, jo pavertimas vaikų kambariu jums gali būti nepriimtinas, jei norite jį naudoti ir kitais tikslais.

Norint įrengti dvejopos paskirties miegamąjį-vaikų kambarį, reikia kruopštaus planavimo ir šlakelio dažų, bet jei jums pavyks, turėsite erdvę, kuri puikiai tiks į svečius atvykusiems seneliams, ir jaukų kambarėlį, kuriame jūsų kūdikis jausis laimingas!

Moderni neutralių spalvų paletė yra puiki pradžia bet kokiame miegamajame, ypač jei juo naudosis skirtingo amžiaus žmonės.
Planuokite neutralų spalvų derinį

1. Neutrali teritorija

Moderni neutralių spalvų paletė yra puiki pradinė mintis bet kokiame miegamajame, ypač jei juo naudosis skirtingo amžiaus žmonės.

Jei jūsų laisvas kambarys yra nedidelis, dekoruotas šaltais, blyškiais atspalviais, pvz., austrių ar plieno spalva, jis atrodys šviesus ir erdvus, o tai puiku, jei norite jame sutalpinti lovą ir vaiko lovelę.

Jei norite sukurti jaukesnę ir intymesnę atmosferą, rinkitės šiltesnes neutralias spalvas, pvz., kakavinę, kaštoninę arba smiltainio.

Kuriuos dažus rinktis?
[F2.14.66] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f21466)
[E4.05.65] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e40565)
[E4.05.55] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e40555)
[E4.05.45] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e40545)

Prislopinti tonai padės sukurti visiem tinkantį derinį, kuris atrodys gražiai ir moderniai.
Gražių pastelinių spalvų vaikų kambarys

2. Pastelinis grožis

Jei svajojate apie tradicinio stiliaus vaikų kambario spalvų derinį, tačiau norite, kad šioje erdvėje būtų jauku ir seneliui, galbūt saldžiai rožinius ir kūdikiškai žydrus atspalvius verta pakeisti labiau suaugusiems tinkama spalvų palete?

Pagalvokite apie įvairius ledų atspalvius, pvz., abrikosinę, slyvinę, levandų ir mėtų. Tai puikus kompromisas tarp mielumo ir rimtumo, o prislopinti atspalviai sukurs tokį spalvų derinį, kuris atrodys gražiai ir moderniai.

Kuriuos dažus rinktis?
[A6.04.83] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/a60483)
[E4.05.76] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e40576)

Tokie vertikalūs dryžiai palei jūsų vaiko lovelę atrodys išties stilingai, ypač pasirinkus šiltus neutralius arba pastelinius atspalvius.
Juostomis nudažytos sienos

3. Suskaidykite erdvę

Jei norite kambaryje sukurti skirtingas erdves, pagalvokite apie išskirtinę sieną prie vaiko lovelės arba lovos galvūgalio.

Stori vertikalūs dryžiai atrodys be galo stilingai, ypač šiltų neutralių arba pastelinių atspalvių. Be to, tai puikus būdas šiai kambario daliai suteikti įdomumo ir užtikrinti, kad likusios spalvos neatrodytų per daug vaikiškai.

Jei norite sukurti drąsų, dizainerių stilių primenantį interjerą kambario dalyje, skirtoje suaugusiems, ant vienos sienos sukurkite pereinančių spalvų dažų efektą, naudodami mėgstamą pastelinį toną ir tamsesnį atspalvį, kad sukurtumėte gražų kontrastą. Pavyzdžiui, blyškiai geltona sviesto spalva su aštriu citrinos atspalviu sukurs šviesumo įspūdį.

Kuriuos dažus rinktis?
[FN.01.85] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/fn0185)
[EN.02.85] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/en0285)
[D4.04.71] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/d40471)

Norint neužgriozdinti erdvės vystyklais ir losjonais, pasirinkite kilnojamus, sudedamus daiktų laikymo baldus, kurie lengvai tilptų po vaiko lovele arba miegamąja sofa.
Vaikų kambarys su lentynomis be rėmų

5. Sumaniai išnaudokite erdvę

Jei jums sunku viską sutalpinti, galbūt reikia permąstyti baldų išdėstymą. Jei turite dvigulę lovą, gali būti gera mintis pakeisti ją sofa-lova, ant kurios taip pat bus galima atsisėsti ir pamaitinti kūdikį.

Kūdikiai maži, bet jiems reikia daugybės daiktų, kuriuos reikia sudėti taip, kad būtų galima lengvai pasiekti. Norėdami neužgriozdinti erdvės vystyklais ir losjonais, pasirinkite kilnojamus, sudedamus daiktų laikymo baldus, kurie lengvai tilptų po vaiko lovele arba sofa-lova.

Ant lubų pakabinta užuolaida, užtraukiama aplink vaiko lovelę, yra paprastas būdas sukurti laikiną „kambarėlį“ ir suteikti šiek tiek privatumo tiek savo kūdikiui, tiek svečiams.
Vaikų kambarys su pridengta lova

6. Uždenkite užuolaida

Užuolaida, užtraukiama aplink vaiko lovelę, arba sulankstoma širma yra paprastas būdas sukurti laikiną „kambarėlį“ ir atskirų erdvių įspūdį.

Svarbiausias patarimas

Neutralų spalvų derinį papildykite keletu lengvai prižiūrimų vazoninių augalų ir keliomis įrėmintomis nuotraukomis. Siena su šeimos narių nuotraukomis yra puikus būdas suteikti kambariui individualumo, o vėliau jas bus galima papildyti naujais vaizdais, atspindinčiais jūsų kūdikio augimą.

Susikurkite norimą aplinką naudodami šias spalvas:
[F2.14.66] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/f21466)
[E4.05.65] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e40565)
[A6.04.83] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/a60483)
[E4.05.76] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/e40576)
[FN.01.85] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/fn0185)