Paauglio miegamajame nupieškite horizontalių dryžių, kad sukurtumėte naują stilingą išvaizdą
05.1 Horizontalūs dryžiai paauglio miegamajame

Stilingo miegamojo dekoravimo idėjos paaugliams

Parodysime, kaip paaugliui sukurti tokį pat individualų ir spalvingą kambarį kaip jis pats.

Paauglystė – tai metas, kai jauni suaugusieji nori išreikšti save ir pageidauja, kad jų miegamasis turėtų jiems būdingų bruožų. Truputis dažų, truputis fantazijos ir mes parodysime, kaip sukurti tokią pat individualią ir spalvingą erdvę kaip jie patys. Nesijaudinkite, tėvai, – yra dažų ir stilių, tiksiančių net griežčiausioms asmenybėms!

Paprasti dryžiai

Subtilumas – tai paauglių metus atitinkančios kambario išvaizdos raktas. Juodos linijos, nupieštos ant baltos sienos, paįvairintos spalvotomis figūromis, atrodo išskirtinai, o neįprasti baldai ir aksesuarai suteikia dramatiškumo.

Mokomajame vaizdo įraše parodyta, kaip nupiešti tobulą skritulį.

Kūryba ir truputis netvarkos – tai neatsiejama augimo dalis, tad palengvinkite tvarkymą, nudažę sienas plaunamais ir atspariais Sadolin Easycare dažais, kuriuose naudojama nešvarumams atspari technologija

Asmenukių kambarys

Sukurkite asmenukių kambarį paaugliams panaudodami smagius rėmelių motyvus
05.2 Asmenukių kambarys paaugliams

Leiskite paaugliui pasireikšti sukūrę šviesų ir gražų „asmenukių kambarį“. Pasirinkite vieną sieną ir nupieškite baltus kraštus, spalvotus centrus ir dekoratyvinius papuošimus, kad atkartotumėte „Instagram“ stiliaus momentines nuotraukas. Paruošti foną jų nuotraukoms su draugais – tai lengvas būdas atnaujinti kambarį! Dar pridėkite rekvizitų neišsemiamoms galimybėms su išmaniuoju telefonu.

Daugiau apie tai, kaip pasiekti tokią šiuolaikišką išvaizdą, žiūrėkite išsamiame vaizdo įraše.

Stropumą skatinanti mokymosi erdvė

Sukurkite spalvingą mokymosi erdvę paaugliui
05.3 Spalvinga mokymosi erdvė paaugliams

Net gabiausiems paaugliams reikia paskatinimo, kai tenka atsiversti knygas ir prie jų ilgai sėdėti. Tad kodėl nesukūrus jiems skirtos erdvės, kuri įkvėptų ir skatintų kūrybingumą mokantis joje? Sukurkite rimtam mokymuisi skirtą vietą, suskaidydami vientisą sieną į virtinę ryškių dryžių. Pastatę panašių spalvų baldų tikrai garantuosite, kad jie gaus gerus pažymius. O jei ir negaus, džiaugsis puikia mokymosi vieta.

Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kaip sukurti tobulą dryžį

Bohemiška elegancija

Paauglio miegamajame išbandykite kūrybingai sukurtas figūras
05.4 Išskirtinės sienos paauglio miegamajame

Leiskite paaugliams išreikšti savo vidinę bohemišką dvasią meniškomis figūromis ir kūrybingomis spalvomis. Norėdami pasiekti didžiausią efektą, drąsiai sukurkite išskirtinę sieną, tuomet pridėkite baldus papildančių aksesuarų.

Ar tai būtų žaismingi skrituliai, ar geometriniai kvadratai, svarbiausia, kad jie būtų spontaniški ir nerūpestingi, todėl negalvokite, ko kur nors bus per daug. Braukite teptuku laisvai, eksperimentuokite ir būtinai tuo mėgaukitės! Reikia įkvėpimo, nuo ko pradėti?

Paraginkite paauglius, kad jie išreikštų save dažydami kambarį, nes tai geras būdas realizuoti kūrybingumą. Dekoruoti jų kambarį – taip puiki proga ką nors nuveikti kartu! Rinkitės spalvas pasitardami. Dėl stiliaus nuspręskite kaip komanda. Tuomet imkitės darbo ir sukurkite sienas, kurios priverstų aiktelėti.

Pradėkite savo projektą atsisiųsdami programėlę Sadolin Visualizer ir pažiūrėkite, kaip spalvos gali atrodyti ant jūsų sienų.