Maitinate šeimą? Linksminate draugus? Pasitelkite spalvas, kad sukurtumėte šilumą spinduliuojančią ir intymią erdvę vakarienei.
Spalvomis ikvepkite vakarienei intymumo

Spalvomis įkvėpkite vakarienei intymumo

Sukurkite jaukų valgomąjį, pasitelkdami šiltas gamtos spalvas.

Leisti laiką su šeima ir draugais valgant namuose ruoštą maistą – vienas iš nuostabiausių gyvenimo malonumų, o valgomojo kambario interjeras atlieka svarbų vaidmenį kuriant vakarienės nuotaiką. Jaukaus ir svetingo kambario atmosferos pagrindas – šilta spalvų paletė, pabrėžianti švelnius, neryškius atspalvius. Dėl šiltų atspalvių atrodo, kad sienos yra arčiau – taip sukuriamas intymumo pojūtis, o vėsesni atspalviai kuria didesnės erdvės iliuziją.

Jei norite greitai rasti įkvėpimą, pažvelkite į gamtą. Rinkitės iš šiltų kupranugario vilnos, neryškios rausvos, burokėlių raudonos ar vasaros uogų, degintos karamelės ar sviesto geltonumo spalvos. Dažykite lubas dviem tonais tamsiau nei sienas, kad erdvė atrodytų mažesnė. Jei dažnai linksminate draugų kompaniją, parinkite spalvas, suteikiančias jums įkvėpimo ir pasitikėjimo savimi. Juk laimingas šeimininkas – svarbiausias smagaus vakarėlio elementas.