Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Jei biudžetas neleidžia jums turėti savo svajonių virtuvės, pabandykite panaudoti dažus kaip stilingą atnaujinimo būdą, kuriam nereikės taupyti.
Prabangi, stilinga virtuve

Smulkaus virtuvės remonto idėjos kurios neištuštins kišenės

Septyni lengvi būdai pakeisti naują virtuvę, suteikiant jai įvaizdį, kuris jums patiks.

„Persikraustymas daug kainuoja, taigi negalime įpirkti savo svajonių virtuvės, kurios visada norėjome. Kaip galime nebrangiai renovuoti virtuvę?“

Pagal neseniai mūsų atliktą pasaulinę apklausą, daugiau nei trečdalis persikrausčiusiųjų sutinka, kad virtuvės renovacija yra svarbus elementas, paverčiantis naują būstą jaukiais namais.

Tačiau, jei po kraustymosi jūsų biudžete nėra lėšų jūsų svajonių virtuvei, mūsų Sadolin spalvų ekspertė Louisė Tod sugalvojo kelis nebrangius atnaujinimo būdus panaudojant stilingą spalvų schemą, kuriems nereikia taupyti.

Paverskite nuobodžią baltą erdvę jaukia šeimos susibūrimo vieta nudažydami ją rusvai pilka spalva arba pagyvinkite energingomis ryškiomis spalvomis.
Sukurkite rysku fona

1) Nudažykite sienas

Nesvarbu, ar sienas kas nors jums dažo, ar tai darote patys, dažai – tai nebrangus būdas išreikšti savo asmenybę naujojoje virtuvėje, o rezultatai matomi iškart. Paverskite nuobodžią baltą erdvę jaukia šeimos susibūrimo vieta nudažydami ją rusvai pilka spalva arba pagyvinkite energingomis ryškiomis spalvomis.

Kuriuos dažus rinktis? F2.05.65 ir F6.24.83

Nauji dažai iš karto atgaivins senas virtuvės spinteles.
Nudazykite spinteliu dureles

2) Nudažykite indaują

Dažų sluoksnis kaip mat prikels naujam gyvenimui senas virtuvės spinteles. Šilti neutralūs atspalviai yra raminantis, universalus pasirinkimas, o sidabriškai pilki atspalviai jūsų spalvų schemai suteikia šiuolaikišką stilių.

Kuriuos dažus rinktis? F9.06.81 ir SN.02.58

Ryški spalva spintelių viduje jas atidarius visada sukels šypseną.
Spalvingos virtuves spinteles

3) Nudažykite spintelių vidų

Ryški spalva spintelių viduje jas atidarius visada sukels šypseną. O dar geriau, nuimkite viršutinių spintelių dureles ir sukurkite atvirą, spalvotą lentynų erdvę, kuri nuteiks nuotaikingai.

Jei jums nerimą kelia ryškios sienų spalvos pasirinkimas, tuomet pažaiskite su medžio dirbiniais
Akcentuokite langus

4) Nudažykite langų arba durų rėmus

Jei jums nerimą kelia ryškios spalvos pasirinkimas sienoms, pažaiskite su medžio dirbiniais. Pagyvinantys tamsiai mėlyni tonai jūsų spalvų schemai suteiks rafinuotumo ir sukurs erdvės iliuziją, jei sienos nudažytos šviesesniu atspalviu.

Kuriuos dažus rinktis? T4.43.26 ir S0.20.21

Senų stalčių ir spintelių rankenėlių pakeitimas yra greičiausias ir lengviausias būdas nebrangiai sukurti naują stilių savo virtuvei
Metalines rankeneles pagražina nudazytas spinteles

5) Pakeiskite spintelės rankenėles

Senų stalčių ir spintelių rankenėlių pakeitimas yra greičiausias ir lengviausias būdas nebrangiai sukurti naują stilių savo virtuvei. Nesenstančiam įvaizdžiui naudokite klasikines rankenėles, pavyzdžiui žalvarines arba šlifuoto nikelio. Jos puikiai tinka sukurti aukščiausios klasės pojūtį ir tiks praktiškai bet kuriai spalvų schemai.

Mažo ploto nudažymas mokyklinės lentos dažais pavers jūsų sienas stilinga erdve, kurioje galėsite surašyti pirkinių sąrašus, be to vaikams patinka ant jų paišyti!
Nudazykite mokyklines lentos dazais

6) Nudažykite mokyklinės lentos dažais

Mažo ploto nudažymas mokyklinės lentos dažais pavers jūsų sienas stilinga erdve, kurioje galėsite surašyti pirkinių sąrašus, be to vaikams patinka ant jų paišyti! Arba galite pabandyti nudažyti vienoje sienoje plačią juostą mokyklinės lentos dažais ir suteikti dramatiškumo.

Kuriuos dažus rinktis? M9.53.39 ir D6.49.39

Ryškių spalvų skrudintuvų, arbatinių ar indų dėka jūsų virtuvė taps įdomesnė ir jie suteiks gelmės jūsų virtuvės spalvinei schemai
Smagus aksesuarai suteiks spalvingumo

7) Pasirinkite ryškių spalvų aksesuarus

Užbaikite savo virtuvės renovaciją smagiais aksesuarais. Ryškių spalvų skrudintuvus ir arbatinukus lengva rasti, tuo tarpu spalvoti indai jūsų spalvų schemai suteiks įdomumo ir gylio.

Geriausias patarimas

Apžiūrėkite mūsų produktus svetainėje - čia pateikiami įvairūs naujoviški produktai, kurie padės išvengti nešvarumų virtuvėje ir lengvai nuo paviršių nuvalyti riebalus ir dėmes.

Gaunami duomenys, palaukite...