Tamsesnė spalvos – tai lengvas ir nebrangus būdas suteikti dramatiškumo savo spalvų schemai. Jums reikės labai nedaug dažų, ypač jei dažote akcentinę sieną.
Melyna suteiks jums energijos

Rinkitės ryškią: tamsesnių atspalvių panaudojimas

Eksperimentavimas tamsesnėmis dažų spalvomis suteiks gylio ir charakterio jūsų naujiesiems namams.

„Persikraustymas įkvėpė mane elgtis drąsiau su savo mėgstamom spalvom, bet dar neišdrįstu rinktis tamsesnių atspalvių“

Neseniai mūsų atliktoje pasaulinėje apklausoje daugiau nei 33 % apklaustųjų prisipažino, kad jie mielai naudoja ryškias spalvas savo naujuose namuose, ir net 13 % teigė, kad jie norėtų nusidažyti savo sienas juodai!

Spalvų rinkimasis iš tamsesnės spalvų spektro pusės yra greitas ir lengvas būdas suteikti charakterio savo naujiems namams: rafinuotos atmosferos sukūrimas be prabangai būdingos kainos.

Tačiau, kai laikas ateina pirkti dažus, dauguma mūsų vengia tamsių atspalvių, nes nežinome kaip juos pritaikyti.

Dabar mes paneigiame kai kuriuos populiarius mitus apie spalvas ir paaiškiname, kodėl turėtumėte rinktis tamsesnes spalvas iš spalvų spektro.

Kai kurie tamsesni atspalviai – pavyzdžiui tamsūs, rašalo mėlynos - yra tolstantieji, tai reiškia, kad jie pridės gilumo jūsų erdvei ir kambarys atrodys didesnis
Pasitelke tamsius tonus, sukurkite gilumo ispudi

1) Padidinkite erdvės pojūtį kambaryje

Labai natūralu rinktis baltą, kai bandote suteikti erdvės pojūtį mažai, tamsiai erdvei. Mes užprogramuoti tikėti, kad tamsesnės spalvos kambariui suteiks mažesnės erdvės pojūtį.

Tačiau kai kurie tamsesni atspalviai – pavyzdžiui, tamsūs, rašalo mėlynos, yra tolstantieji, tai reiškia, kad jie pridės gylio jūsų erdvei ir kambarys atrodys didesnis.

Kuriuos dažus rinktis?T1.23.25, S9.20.21

Tamsesnės spalvų schemos pasirinkimas yra puikus būdas kambariui iškart suteikti jaukumo ir intymumo. Sodrūs, tamsūs raudoni arba šokoladiniai atspalviai priartina sienas.
Suteikite silumos naudodami ryskia raudona

2) Sukurkite jaukią schemą

Tamsesnės spalvų schemos pasirinkimas yra puikus būdas sudaryti prabangesnio ir intymesnio kambario įspūdį.

Pasvarstykite apie sodrius, tamsius raudonus ar šokoladinius atspalvius, kurie priartina sienas ir iškart paverčia didelį kambarį šiltesniu.

Kuriuos dažus rinktis? W0.05.6, Z3.23.24, W2.14.25

Kontrasto sukūrimas tarp šviesios medienos ir tamsių atspalvių sienų – tai gudrus būdas sukurti erdvės iliuziją jūsų namuose
Pasitelke optine iliuzija, padidinkite erdve

3) Pasitelkę optinę iliuziją padidinkite erdvę

Medžio elementų, grindjuosčių ar durų rėmų, arba nišų dažymas tamsesniais tonais yra dar vienas gudrus būdas kaip sukurti erdvės iliuziją jūsų namuose.

Sodrūs, karališkos mėlynos atspalviai atrodys švariai ir gaiviai derinant su šviesiai dažytomis sienomis, o kavos atspalviai derės su neutralesne palete.

Kuriuos dažus rinktis?T2.43.44, U0.20.40 V0.20.60

Tamsi, ryški spalvų schema iškart suteiks dramatiškumo ir stilingo originalumo jūsų naujiems namams. Tamsi anglies pilka yra universalus pasirinkimas, kuris tiks beveik prie visko.
Suteikite dramatiskumo savo svetainei

4) Suteikite dramatiškumo

Tamsi, ryški spalvų schema iškart suteiks dramatiškumo ir stilingo originalumo jūsų naujiems namams. Tamsi anglies pilka yra universalus pasirinkimas, kuris tiks beveik prie visko.

Kuriuos dažus rinktis? U5.24.33, ON.00.49

Geriausias patarimas

Jei nuspręsite pasirinkti tamsesnes sienas, rinkitės ryškių spalvų aksesuarus savo namams, kad jie išsiskirtų iš labiau prislopintų atspalvių.