Raskite neutralią pagrindo spalvą, pagal kurią apstatysite kambarį.
Saulėtas ramus gyvenimas

Raskite neutralų pagrindą savo gyvenamajai erdvei

Raskite neutralių pagrindo spalvų paletę, kuri suteiks foną ir gražiai apipavidalins jūsų baldus.

Šviesių, baltų atspalvių paletė gali suteikti puikų pagrindą, kad būtų galima visą dėmesį sutelkti į asmeninius akcentus kiekviename kambaryje. „Vadiname tai mažų malonumų poezija,“ – pasakoja Willeke Jongejan, „Global Aesthetic Center“ vyresnioji spalvų dizainerė. – Matome naują gyvenimo ir vartojimo idėją – ne nuolat pridėti naujų, tačiau pirkti mažiau, bet geresnių daiktų.“

Pažaiskite su paviršiais, kad pridėtumėte papildomą matmenį

Neutrali pagrindo spalva išskiria ir apibrėžia objektus jūsų kambaryje.
Šviesūs natūralūs stalai

Ši itin minimalistinė spalvų paletė vis tiek suteikia galimybę pažaisti skirtingais paviršiais ir medžiagomis. „Spręsdami, kokių elementų pridėti, pagalvokite apie stiklo ir blizgesio naudojimą erdvėje,“ – sako Willeke. Paveikslų rėmai, stiklas ir bet kokie spindintys objektai kambaryje patrauks dėmesį. Be to, galėsite sušvelninti erdvę rinkdamiesi natūralių medžiagų ir spalvų baldus.

Rinkitės „ramaus dizaino“ subtilumą

Švelnios spalvos nepaslėps tekstūrų ir medžiagų gyvumo.
Baltų spalvų ir natūralių medžiagų gyvenamoji erdvė

„Šį diskretišką, nuosaikų požiūrį į interjerą galima apibendrinti kaip „ramų dizainą“, – sako Willeke. – Kuo daugiau laiko praleisite studijuodami šį subtilų tekstūrų, paviršių ir baltų atspalvių derinį, tuo daugiau pamatysite subtilių variacijų galimybių.“ Sušvelninę šiurkščiąją pramoninio minimalizmo pusę, galite sukurti beveik tuščią drobę, kurią galėsite individualizuoti savo pasirinktais daiktais.

Erdvė gyventi

Šviesių spalvų, formų ir tekstūrų naudojimas jausmams stimuliuoti.
Šviesus kambarys su natūraliais elementais

Atminkite, kad bendras efektas, kurį norite pasiekti, yra šviesumas bet kuria įmanoma prasme. Erdvė turi pakelti jūsų dvasią ir būti tokia, kad atspindėtų ir laužtų šviesą kambaryje. Todėl galvodami, ką pridėti, pamąstykite apie skirtingus paviršius – praturtinkite erdvę įdomiais, maloniais liesti daiktais.

Pavyzdžiui, namuose galite pridėti asmeninių elementų ir prisiminimų, tačiau vis tiek jaustis šiuolaikiškas, nerūpestingas ir pažangus. Galite suteikti kambariui šiuolaikinio dvelksmo naudodami tamsesnių tonų bloką, pvz., pilkai mėlyną 2017 metų spalvą [Denim Drift] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/denim-drift), kaip subtilų akcentą ant sienos.

Raskite neutralų pagrindą

Atsisiųskite programėlę „Sadolin Visualizer“ ir sužinokite, kaip minimalistinė paletė gali pagražinti jūsų namus.