Raminančios spalvos svetainėje
Raminančios spalvos svetainėje

Pristatome „Sadolin“ 2018 metų spalvą Heart Wood

Kaip švelni rožinė spalva, „Sadolin“ 2018 metų spalva Heart Wood, gali padėti sukurti svetingumo pojūtį jūsų namuose.

Švelni rožinė yra naujoji „Sadolin“ 2018 metų spalva Heart Wood, kurią išrinkome atsižvelgdami į šiuo metu visame pasaulyje vyraujančią tendenciją kurti jaukius namus, į kuriuos visada norisi sugrįžti. Šis šiuolaikinis, šiltas atspalvis gali būti naudojamas įvairiuose spalvų deriniuose, siekiant sukurti skirtingas nuotaikas atsižvelgiant į atmosferą, kurią pageidaujate sukurti savo namuose.

Įkvėpimas iš spalvos

Neutralių spalvų svetainės idėjos
Neutralių spalvų svetainės idėjos

Švelniai rožinę spalvą Heart Wood išrinko mūsų Pasaulinio estetikos centro specialistai. Kartu su tarptautinio dizaino ir socialinių tendencijų specialistais mes nustatėme, kad namuose visame pasaulyje derėtų kurti dar jaukesnę atmosferą, negu bet kada anksčiau. Tam kuo puikiausiai tinka ši švelni rožinė spalva. Atsižvelgiant į derinamas spalvas ji gali būti komfortiška, suteikianti energijos ar raminanti. 


Kokias spalvas naudojome kambario atnaujinimui, žiūrėkite aukščiau

Spalva kaip kiekvieno kambario pagrindinis akcentas

Šilta ir svetinga virtuvė
Svetinga virtuvė

Švelnaus atspalvio rožinė spalva Heart Wood kiekviename kambaryje sukuria svetingumo pojūtį. Dėl atspalvių gausos, šią spalvą galima derinti su pačiomis įvairiausiomis spalvomis – nuo pikantiškai žalios iki šaltai mėlynos – ir sukurti pageidaujamą nuotaiką.

Kokias spalvas naudojome kambario atnaujinimui, žiūrėkite aukščiau

Viena kitą papildančios spalvos

Sodrios spalvos miegamajame
Sodrios spalvos miegamajame

Švelniai rožinę spalvą Heart Wood galima derinti su žemės atspalviais ir sukurti prabangų spalvų derinį. Naudojant šiuos šiltus, harmoningus atspalvius su mėlyna spalva, kambariui suteikiama elegantiškumo ir jaukumo. Taip pat galima derinti su šviesesnėmis spalvomis ir sukurti šiltos erdvės pojūtį.

Kokias spalvas naudojome kambario atnaujinimui, žiūrėkite aukščiau

Akimirksniu pamatykite kaip „Sadolin“ 2018 metų spalva Heart Wood galėtų pakeisti jūsų namus atsisiuntę nemokamą programėlę „Sadolin Visualizer“.

Peržiūrėkite video

Įsitikinkite patys, kaip spalva gali pakeisti namus neatpažįstamai. Sadolin 2018 Metų spalva Heart Wood tiks bet kuriai jūsų namų erdvei ir padės sukurti jaukius namus, į kuriuos visada norėsite sugrįžti!