Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Šviesiai mėlynos svetainės lubos su neutraliomis sienomis ir dideliais arkiniais langais
Pradėkite naują istoriją su „Bright Skies™“

Pradėkite naują istoriją su „Sadolin“ 2022 metų spalva

Geriausias būdas perkurti savo namus? Su nauju požiūriu į spalvas. „Bright Skies™“ – „Sadolin“ 2022 metų spalva – kartu su SALON palete suteikia jums visas priemones, kurių reikia naujai pradžiai...

Paimkite „Sadolin“ metų spalvos „Bright Skies™“ erdvinius tonus, sumaišykite su SALON paletės švelniai baltais ir šiltais neutraliais atspalviais ir turėsite puikų atnaujinimo receptą. Tai yra atspalviai, kurie gali sukurti naują foną bet kuriam kambariui – tuščią drobę, ant kurios paskui galėsite kurti bet kokiu pasirinktu būdu. 

Naudojamos atskirai arba kartu, SALON spalvos yra puikus dekoratyvinio derinio atspirties taškas, nes jos puikiai dera su viskuo. Neutralios, lengvos ir erdvios, jos gali padėti praskaidrinti bet kokią erdvę, nesvarbu, ar ji būtų tradicinė, ar moderni, minimaliai apstatyta ar užpildyta eklektišku daiktų kratiniu. 

Norėdami paversti savo namus erdve, kurioje galėsite svarstyti naujas idėjas ir pasijusti pasiruošę viskam, peržiūrėkite šiuos įkvepiančius būdus, kaip galima naudoti SALON spalvas visame name...

1. Atgaivinkite svetainę naudodami du tonus

Šviesiai mėlyna plokštė ir lango rėmas svetainėje su neutraliomis sienomis

Sukurkite kviečiančią pokalbio vietą, suformuodami atpalaiduojančią sėdimąją zoną su „Bright Skies™“. Nereikia prisirišti prie spalvų plokštumų – švelniai išlenkta arka suteiks kambariui įdomumo. O lentynas nudažius baltai arba šviesiai neutraliai, į jas galima dėti viską: knygas, gėles ar tiesiog mėgstamų daiktų kolekciją. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
FN.02.77
GN.01.89
ON.00.83

2. Išplėskite savo miegamojo erdvę

Miegamasis, nudažytas šviesiai mėlyna spalva, su medine kėde ir skulptūra

Atkurkite beribio dangaus jausmą, miegamąjį nudažę apgaubiančia mėlyna spalva – „Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“. Naudoti tas pačias spalvas sienoms ir luboms yra sumanus būdas sulieti kambario ribas ir jį padaryti erdvesnį. Pridėjus natūralių spalvų ir tekstūrų aksesuarų turėsite išbaigtą vaizdą. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™

3. Suteikite savo virtuvei naują polėkį

Balta virtuvė su mėlynos spalvos plokšte ant sienos

Nudažius virtuvę erdviomis, neutraliomis SALON spalvomis, ji ne tik atnaujinama ir lengviau pritaikoma, bet ir vėliau joje geriau dera įvairūs priedai. Kodėl gi nepridėjus šiek tiek spalvų su modernia plokšte, nudažyta „Sadolin“ metų spalva „Bright Skies™“? Tai ne tik padidins susidomėjimą paprasta sienine plokšte, bet ir padės sukurti visos patalpos, orientuotos į ateitį, energiją. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
GN.01.89

4. Darbo erdvę apibrėžkite spalva

Darbo vieta su lentynomis prie neutralių spalvų sienos ir mėlyna plokšte iš vienos pusės

Sluoksniuokite švelnius neutralius SALON paletės atspalvius ir sukurkite tobulą namų darbo erdvę. Lengvi, erdvūs ir šilti – jie puikiai dera kartu ir gali sukurti ramų ir šiuolaikišką foną bet kokiems biuro baldams. Pridėkite akcentą su „Bright Skies™“ atgaivai akims. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
FN.02.77
ON.00.83

Spalvos įkeliamos, palaukite…