Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Spalva gali greitai atgaivinti pavargusias mintis ir padėti jums atgauti jėgas, bei pabusti pasiruošusiems naujos dienos iššūkiams.
Sukurkite nuotaika keliancia miegamojo atmosfera

Penki spalvoti būdai pabusti laimingiems savo naujuose namuose

Kamuoja stresas? Šios nuotaiką keliančios spalvų schemos padės jums pasiruošti naujai pradžiai.

„Kraustymasis ir gyvenimas apskritai gali kartais kelti stresą. Kaip galėčiau panaudoti spalvas, kad vėl atgaučiau energiją?“

Jei kraustymasis jums kelia stresą – tai visiškai normalu; visame pasaulyje atlikta mūsų apklausa atskleidė, kad beveik pusė namų savininkų jautėsi pavargę po kraustymosi. Prie to dar pridėkite didelį užimtumą darbe ir chaotišką šeiminį gyvenimą – nieko nuostabaus, kad namuose trokštame ramybės.

Spalva gali greitai atgaivinti nuvargusį protą. Šios penkios miegamojo schemos padės jums atgauti jėgas bei pabusti pasiruošusiems naujos dienos iššūkiams (bei užbaigti išpakuoti daiktus).

Žalia sukuria tobulą pusiausvyrą tarp ryškios ir ramios; nudažykite sienas sodriais atspalviais, kurie suteiks daugiau energijos ryte
Pabuskite supami gaivinancios zalios spalvos schemos

1) Gaivinančioji žalia

Žalia sukuria tobulą pusiausvyrą tarp ryškios ir ramios, todėl idealiai tinka miegamojo schemai. Nudažykite sienas sodriais atspalviais, kurie suteiks daugiau veiklos energijos ryte arba rinkitės jūrinius atspalvius ramiai, bet žvalumo suteikiančiai atmosferai.

Kuriuos dažus rinktis? C7.04.83, H0.09.80 arba K9.07.82

Violetinė – viena labiausiai raminančių atspalvių spalvų spektre, skatinanti atsipalaidavimo ir gerovės jausmą.
Atpalaiduojanti violetines spalvos miegamojo schema

2) Raminančioji violetinė

Violetinė – viena labiausiai raminančių atspalvių spalvų spektre, skatinanti atsipalaidavimo ir gerovės jausmą. Taip pat sakoma, kad ji padeda medituoti – kaip tik to jums reikia, kad leistumėte protui pailsėti po chaotiškos kraustymosi dienos.

Kuriuos dažus rinktis? T1.08.79, Z9.10.60 arba V0.06.80

Gyvybinga oranžinė spalva tikrai paskatins jus rytais šokti iš lovos. Terakotos ir vario atspalviai yra švelnesnis pasirinkimas miegamojo schemai.
Rinkites energijos teikiancius oranzinius tonus

3) Energijos teikianti oranžinė

Gyvybinga oranžinė spalva tikrai skatins jus rytais šokti iš lovos. Ryškios oranžinės sukuria energingą, retro atmosferą, o dėl savo intensyvumo jos labiausiai tinka akcentams. Jei norite visą sieną dažyti oranžine spalva, terakotos ar variniai atspalviai yra švelnesnis pasirinkimas miegamojo schemai.

Kuriuos dažus rinktis? D9.46.67 B6.20.50 arba C6.22.61

Geltona dažnai atrodo ryškesnė ant sienų nei spalvų diagramoje, tad nebloga idėja miegamajam parinkti keliais tonais šviesesnę
Raminantis geltonas miegamasis

4) Linksmoji geltona

Saulės geltonumo kambarys privers jus šypsotis vos pramerkus akis. Geltona dažnai atrodo ryškesnė ant sienų nei spalvų diagramoje, tad sumanu miegamajam parinkti keliais tonais šviesesnę nei jums atrodo, kad spalva nebūtų pernelyg stimuliuojanti.

Kuriuos dažus rinktis? G3.16.88, C7.05.82 arba F6.24.83

Mėlynos sukuria švarią, gaivią spalvų schemą, kuri yra nepaprastai rami. Iš tikrųjų mėlyna taip ramina, kad net gali sulėtinti jūsų širdies ritmą ir padėti atsipalaiduoti varginančios dienos pabaigoje.
Pajuskite ramybe melyname kambaryje

5) Raminančioji mėlyna

Mėlynos sukuria švarią, gaivią spalvų schemą, kuri yra nepaprastai rami. Iš tikrųjų mėlyna taip ramina, kad net gali sulėtinti jūsų širdies ritmą ir padėti atsipalaiduoti varginančiai dienai pasibaigus.

Kuriuos dažus rinktis? T2.17.69, T2.32.55 arba T1.23.63

Geriausias patarimas

Norėdami subtiliai įtraukti nuotaiką keliančias spalvas į savo spalvų schemą, rinkitės šešėlio efektą, dažydami apatinę pusę sienos savo pasirinkta spalva, kuri ties viduriu išblunka iki baltos.

Gaunami duomenys, palaukite...