Žalsvos sienos su lango rėmu, nudažytu mėlynai
Įleiskite „lauką“ į vidų naudodami žalius ir mėlynus atspalvius

Pasitelkite „Bright Skies™“ – „Sadolin“ metų spalvą

Atvira erdvė, grynas oras, puiki aplinka – mūsų poreikis būti arčiau gamtos dar niekada nebuvo taip paprastai patenkinamas. Populiarios GREENHOUSE paletės žalios ir mėlynos spalvos, suderintos su „Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“, bet kurį kambarį gali paversti dalele gamtos. Štai keturi paprasti būdai, kaip jas naudoti...

Ryšio su gamta jausmas naudingas sielai. Nesvarbu, ar gyvenate kaime ar mieste, galite įnešti gamtos pasaulio gaivos į savo namus su žaluma, dienos šviesa ir spalvomis. 

„Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“ yra lengvas, erdvus ir gaivinantis tonas, galintis akimirksniu atnaujinti jūsų gyvenamąją erdvę. Natūraliai dera su GREENHOUSE paletės spalvomis – tai spalvos, trykštančios atspalviais, įkvėptais mus supančio pasaulio, nuo samanų žalumo iki natūralių neutralių. 

Nesvarbu, ar pasirinksite naudoti tik vieną ar du atspalvius, ar sluoksniuosite kelis tonus, šie spalvų deriniai įleis į kambarį gaivaus oro gūsį ir suteiks malonų gamtos pojūtį.

1. Paverskite lubas dangumi

Šviesiai žalios sienos ir lubos, nudažytos mėlynai

Lubos dažnai dažomos baltai, bet kodėl gi nepasirinkus spalvos? „Bright Skies™“ yra puikus pasirinkimas luboms, suteikiantis lengvumo ir beribės erdvės pojūtį bet kurioje patalpoje. Pabandykite jį derinti su šaltomis, ramiomis švelniai žaliomis sienomis iš GREENHOUSE paletės ir sukūrę gaivos bei jaukumo pojūtį puikiai išnaudosite dienos šviesą. 

Kurios spalvos? 

R1.10.65
N1.06.61
Bright Skies™

2. Suteikite papildomo aukščio

Miegamasis su žaliai nudažytomis durimis ir mėlynomis sienomis

Suteikite miegamajam gaivos ir atvirumo pojūtį naudodami „ Sadolin“ metų spalvą ir GREENHOUSE spalvas. Apatinę sienų dalį ir medžio dirbinius nudažę švelniai žaliais ir pilkšvai mėlynais atspalviais, o viršutinę dalį – „Bright Skies™“, atkreipsite dėmesį į viršų ir sukursite papildomo aukščio pojūtį. Papildykite natūraliais aksesuarais ir žaluma, kad sukurtumėte didžiausią oazę. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
S0.10.50
F3.28.38

3. Žaiskite su spalvomis virtuvėje

Virtuvė su atviromis lentynomis ant mėlynos ir žalios spalvos sienos

Atviros lentynos turi didesnį poveikį virtuvėje ar valgomojo erdvėje, kai jos pritvirtintos ant spalvingos sienos. GREENHOUSE spalvų rinkinys ir „Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“ suteikia galimybę sukurti naujumo pojūtį žiūrint į paprastos lentynos foną. Šie dangaus, žolės, lapų ir augalų tonai taip pat idealiai tinka natūralių medžiagų aksesuarams, pavyzdžiui, medžio ir rankų darbo keramikos dirbiniams, nudažyti. 

Kurios spalvos? 

J5.03.71
N1.06.61
Bright Skies™

4. Suteikite gamtos pojūtį darbo kambariui

Stalas prie šviesiai žalios plytų sienos su mėlynu kraštu

Erdvios natūralios spalvos puikiai tinka namų biure, nes sušvelnina erdvę, kuri dažniausiai pilna išmaniųjų įrenginių ir technikos. Pasirinkite šiltesnius GREENHOUSE paletės tonus, kad geriausiai išnaudotumėte natūralią dienos šviesą, ir įrėminkite savo darbo vietą su „Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“, norėdami pridėti maloniai nuteikiantį gaivos įspūdį. 

Kurios spalvos? 

S9.03.81
J5.03.71
Bright Skies™