Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Sadolino spalvos ir atspalviai sukuria teigiamas emocijas

Permainos prasideda čia

Su Sadolin spalvomis bet kurią erdvę paversite laiminga vieta. Mūsų spalvos ir jų atspalviai suteikia teigiamų emocijų Jūsų namams ir šeimai, bendruomenėms ir planetai.

Paverskite bet kurią erdvę savo laiminga vieta su tobulomis Sadolin spalvomis
 

Turėdamas galią pakeisti jūsų namų išvaizdą ir jausmą, „Sadolin“ atveria galimybių pasaulį, nesvarbu, ar tai būtų drąsūs atspalviai su nuotykių jausmu ar raminančios spalvos su ramybės jausmu, ar šviežios spalvos, sukuriančios teigiamas erdves, kurios leidžia jaustis gyvam.

Permainos prasideda čia

Su tvariais dažų sprendimais

Mūsų misija - keisti dažymo įpročius, todėl darome viską, ką galime, kad sumažintume poveikį planetai naudojant novatoriškus produktus ir sprendimus. Mūsų dažuose yra labai mažas lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis, o tai sumažina vartotojų, ypač alergiškų, astma ar jautrių cheminių medžiagų, sveikatai keliamą pavojų. Tai taip pat prisideda prie sveikesnės aplinkos, sumažindama kenksmingų cheminių medžiagų išmetimą.

Su ilgai išliekančiomis spalvomis

Nusprendus atnaujinti savo namus svarbu žinoti, kad spalva ir apdaila išliks. Todėl buvo sukurti „EasyCare“ ir „Ambiance“ dažai, kurie sukurti naudojant unikalias technologijas, užtikrinančios dažomo paviršiaus ilgaamžiškumą. Tai reiškia, kad jums nereikės taip dažnai perdažyti – tai gera žinia jums ir aplinkai.

Let's Colour projektas

Dešimtmečius glaudžiai bendradarbiaujame su bendruomenėmis, kad pasaulis taptų geresnis. Projekto “Let's Colour” tikslas yra suteikti spalvų žmonių gyvenimuose. Tikime, kad spalva gali pakeisti gyvenimus suartindama žmones, keisdama elgesį ir padarydama gyvenamąsias erdves įdomesnes, malonesnes ir gražesnes.

„Sadolin Visualizer“ programa

Vienas iš būdų rasti tobulą spalvą yra pamatyti, kaip ji atrodo ant jūsų sienų. Tai galite lengvai padaryti programėlėje nepirkdami dažų testavimui. Atsisiųskite nemokamą programėlę ir išbandykite dabar!

Permanos prasideda su Sadolin. Permanos prasideda čia.
 

Nesvarbu, ar pasirinksite „Sadolin Ambiance“, „Sadolin Easycare“ ar „Sadolin Bindo“, pakeisti savo namų spalvas dar niekada nebuvo taip paprasta. Rinkitės dažų spalvas, kurios ne tik gražina jūsų namus, bet ir sukuria gerą nuotaiką bei prisideda prie šeimos gerovės. Taip pat atkreipkite dėmesį į dažus darantį mažesnį poveikį aplinkai, arba kurie išsilaiko ilgiau, kad nereikėtų taip dažnai perdažyti.

Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…