Vizualizatoriaus programėlė iškart leidžia pamatyti, kaip atrodys jūsų kambarys jį nudažius – ir ja tikrai smagu bei lengva naudotis.
Vaikai labai megsta Sadolin vizualizatoriu

Padėkite vaikams patiems išsirinkti spalvą naudojantis Sadolin vizualizatoriumi

Parodykite vaikams kaip šauniai gali atrodyti jų naujasis kambarys naudodamiesi mūsų patogia programėle.

„Ką tik persikraustėme į savo naujus namus. Kaip galėčiau įtraukti vaikus į jų naujų kambarių dekoravimą, kad ši veikla būtų smagi, bet kartu ir praktiška?“

Remiantis visame pasaulyje atlikta mūsų apklausa, beveik pusė tėvų leido savo vaikams pasirinkti kambario spalvas. Vaikų psichologė Lynette Fry mano, kad tai yra gera mintis, ypač jei ką tik persikraustėte.

„Vaikų įtraukimas į spalvų pasirinkimo procesą leis jiems jaustis prisidėjus prie savo naujų namų“, sako ji. „Jie pasijus šios vietos dalimi ir kad ši vieta yra dalis jų pačių.“

„Jei norite juos dar labiau sudominti projektu, leiskite jiems suvokti, kokie dalykai galimi. Vaikams patinka technologijos, taigi Sadolin Visualizer programėlė yra puikus būdas parodyti jiems, kaip atrodys užbaigtas jų kambarys.“

Įtraukite vaikus į jų kambario dekoravimo procesą ir padėkite jiems lengviau įsikurti persikrausčius į naujus namus.
Padekite vaikams patiems issirinkti spalvu schema

Kaip naudotis Sadolin Visualizer programėle

Vizualizatoriaus programėlė iškart suteikia tikrovišką vaizdą kaip atrodys nudažytas jūsų kambarys – ir ja smagu bei lengva naudotis.

Jums tereikia:

  1. Paleiskite vizualizatoriaus programėlę savo išmaniajame telefone ar planšetėje.
  2. Pridėkite ekraną prie sienos, kurią norite dažyti.
  3. Pasirinkite bet kokią spalvą iš visos Sadolin dažų paletės.
  4. Spustelėkite, kad spalva atsirastų ant jūsų sienos nuotraukos.

Tai taip paprasta, kad vaikai be vargo galės naršyti patys rinkdamiesi spalvas. Tiesą pasakius, vaikai dabar taip gerai išmano technologijas, kad tikriausiai patys Jus kai ko išmokys.

Jei jiems nepatinka pasirinkta spalva, jie gali pasirinkti kitą spalvą ir bandyti dar kartą, taip darydami tol, kol ras pačią tinkamiausią – žinoma, jų pasirinkimą turės patvirtinti tėveliai!

Sadolin Vizualizatoriaus programėlė yra smagus ir lengvas būdas vaikams patiems išsirinkti savo kambario spalvų schemą.
Vaikams labai patinka naudotis musu vizualizatoriumi

Geriausias patarimas

Jei vis dar nerimaujate, kaip padėti vaikui įsikurti naujajame kambaryje, padėkite surasti atspalvį, kuris būtų panašus į jų mėgstamo animacinio filmuko ar knygos herojaus – tuomet jie jausis jaukiai.