Naujų dažų sluoksnis – tai greitas, lengvas ir nebrangus būdas iškart pakeisti nemėgstamą erdvę.
Elegantiska melynos spalvos miegamojo schema

Nustebinkite: pakeiskite nemėgstamą kambarį

Priimkite mūsų iššūkį išdažyti kambarį per dieną ir vėl užsidekite aistra pakeisti nemėgstamą erdvę.

„Kai krausčiausi į naujus namus, turėjau ambicingų dekoravimo planų, bet dabar, kai pagrindiniai kambariai įrengti, nebetekau motyvacijos“. Visame pasaulyje atliktoje mūsų apklausoje 45 % naujo būsto savininkų sakė, kad jie nori dekoruoti iškart kai persikrausto, bet tikrovėje tai gali užtrukti mėnesius. Naujų dažų sluoksnis – tai greitas, lengvas ir nebrangus būdas iškart pakeisti nemėgstamą erdvę. Vis dar atidėliojate dažymą? Mes paklausėme motyvacinio psichologo Cliffo Arnall jo geriausių patarimų, kaip pradėti dekoravimo procesą:

1) Sudarykite darbų sąrašą Jei jūsų naujo būsto dekoravimas užstrigo, laikas sudaryti darbų sąrašą ir įtraukti tuos darbus, kurių vengiate.

Dekoruojant nereikia pulti visko daryti iškart. Skirkite laiko, kad surastumėte jums tinkančią spalvų schemą.
Suplanuokite savo spalvu schema

2) Sudarykite veiklos planą Atminkite, jums nebūtina pulti daryti visko iš karto! Padalykite darbus savo sąraše į mažus, džiaugsmo teikiančius ir greitus projektus, kurie jūsų nesugniuždytų.

3) Išsirinkite vieną darbą ir užsibrėžkite realų, pasiekiamą tikslą Įgyvendinamo tikslo užsibrėžimas, norint užbaigti tam tikrą projektą, pavyzdžiui nemėgstamo kambario perdažymą per vieną dieną, yra puikus būdas vėl save motyvuoti.
Jei užsibrėžiate tikslą kažką nuveikti ir tai puikiai atliekate, auga jūsų pasitikėjimas savimi.

4) Stenkitės dėmesį sutelkti į tai, kaip puikiai jausitės, kai darbas bus atliktas Svarbiausias aspektas, padedantis susigrąžinti aistrą pakeisti nemėgstamą erdvę – tai įsivaizdavimas, kokie patenkinti būsite sėkmingai užbaigę jos perdažymą.

5) Įsivaizduokite, kaip atrodys jūsų namai Štai čia praverčia Sadolin vizualizatoriaus programėlė. Parsisiuntę programėlę į savo išmanųjį telefoną arba planšetę galėsite pamatyti, kaip nuostabiai atrodys nudažytas jūsų kambarys. Prieš pradedant projektą labai svarbu pajusti tą pasitenkinimo jausmą, kurį jausite jį užbaigę. Leiskite sau pasijusti laimingais. Kai baigsite dekoruoti savo naujuosius namus pajusite, kad pagaliau užbaigėte kraustymosi procesą. Geriausias patarimas Jei dar nenusprendėte, kaip panaudosite erdvę, pasirinkite universalų ochros atspalvį, pavyzdžiui E4.29.62 – jis nerėžia akies ir jį lengva prie visko priderinti. Jei bijote ryškių spalvų, pabandykite pastelinį toną, pavyzdžiui B6.07.74, kuris sušvelnins stilių.