Reikia įkvėpimo? Pagyvinkite pavargusias sienas spalvomis, kurios atkuria mėgstamos kelionių vietos atmosferą.
Virtuvė su tamsaus medžio baldais

Nuo Meksikos iki Maroko: 5 kelionių įkvėptos spalvų idėjos

Pagyvinkite pavargusias sienas spalvomis, kurios atkuria mėgstamos kelionių vietos atmosferą.

„Norėčiau dekoruodamas namams suteikti daugiau individualumo, bet yra tiek daug spalvų pasirinkimų, kad nežinau, nuo ko pradėti! Gal turite kokių sumanių idėjų, kur galėčiau pasisemti įkvėpimo?“ Kelionės po tolimas šalis yra puikus būdas pažinti kitas kultūras ir parsivežti prisiminimų, kurie priverčia nusišypsoti. Tačiau nepaprastos atostogos ar savaitgalio išvyka gali būti ir puikus spalvų įkvėpimo šaltinis. Jei dekoruodami niekaip neišsirenkate spalvų derinio, kodėl gi neperžiūrėjus naujausių atostogų nuotraukų ir neišreiškus kelionių žavesio ant savo sienų? Prislopinti šalto urbanistinio stiliaus tonai arba ryškūs egzotinių augalų ir gyvūnų atspalviai gali būti puikus įkvėpimo šaltinis, kuris išlaisvins jūsų kūrybiškumą.
Pateikiame keletą populiarių pasirinkimų, kurie gali jus įkvėpti. Geros kelionės!

Jei mėgstate minimalistinius interjerus, kai kitą kartą dekoruosite, pabandykite išgauti skandinavišką stilių.
Skandinaviško stiliaus svetainė

1. Skandinaviškas minimalizmas

Jei mėgstate minimalistinius interjerus ir modernią eleganciją, dekoruodami pabandykite sukurti skandinavišką stilių.

Rinkitės paprastumą ir šaltą prislopintą vandens mėlynumo ar blyškiai pilkų spalvų paletę, kurią derinkite su alyvuogių žalios ir garstyčių geltonos spalvos akcentais, kad sukurtumėte subtilų retro stiliaus interjerą. Aksesuarams rinkitės natūralius audinius, pvz., medvilnę ir liną, kurie sustiprins ramybės ir patogumo įspūdį.

Ryškios gyvos spalvos ir įtaigūs actekų raštai puikiai tinka norint savo namuose sukurti Meksika alsuojantį interjerą.
Meksikos kultūros įkvėpta svetainė

2. Tegyvuoja Meksika

Ryškios gyvos spalvos ir įtaigūs actekų raštai puikiai tinka norint savo namuose sukurti Meksika alsuojantį interjerą.

Pradėkite nuo balto arba tamsiai pilko fono, o tada leiskite pasireikšti fantazijai! Rinkitės spalvas iš ryškios spektro dalies, pvz., šviesiai mėlyną ar saulėtą geltoną, arba rinkitės dramatiškus kontrastus ir citrusinius atspalvius, pvz., citrinos geltoną, derinkite su fuksijų rožine.

Sukulentų ir kaktusų vazonai padės sukurti autentišką hasiendos atmosferą.

Londono įkvėptas pilkai melsvas spalvų derinys gali atrodyti itin jaukiai ir elegantiškai.
Pilka svetainė

3. Londono dvelksmas

Nors orai gali būti šiek tiek niūrūs, tačiau tinkamai naudojamas Londono įkvėptas pilkai melsvas spalvų derinys gali atrodyti itin jaukiai ir elegantiškai.

Jei norite universalios paletės, rinkitės dvi šiek tiek skirtingo atspalvio pilkas spalvas, iš kurių šviesesnę naudokite sienoms, o tamsesnę – apdailai. Prie jų priderinkite skaisčiai baltas lubas ir aksesuarams rinkitės raudonus akcentus, įkvėptus garsiųjų Londono dviaukščių autobusų. Kad interjeras būtų stilingesnis, galite į savo interjerą inkorporuoti industrinio stiliaus baldus, pvz, nerūdijančiojo plieno baro kėdes arba masyvų kavos stalelį.

Jei jaučiate prielankumą šiltų spalvų eklektiškiems interjerams, galite savo namus dekoruoti Maroku dvelkiančiais spalvų deriniais.
Maroko įkvėptas dekoras

4. Magiškasis Marokas

Jei jaučiate prielankumą šiltų spalvų eklektiškiems interjerams, galite savo namus dekoruoti Maroku dvelkiančiais spalvų deriniais.

Šiltus raudonos, geltonos ir ochros tonus derinkite su papildančiais neutraliais atspalviais, pvz., smėlio ir terakotos, kad atkurtumėte senove dvelkiančią Marakešo atmosferą.

Kad vaizdas būtų išbaigtas, kaip aksesuarus naudokite ryškių brangakmenių atspalvių žibintus ir raštuotus kilimėlius, kurie suteiks gyvybingumo.

Jei mėgstate žemiškų, natūralių spalvų derinius, semkitės įkvėpimo iš laukinės gamtos ir į savo namus įsileiskite afrikietiškos magijos.
Afrikos kultūros įkvėpta svetainė

5. Afrikietiškas nuotykis

Jei mėgstate žemiškų, natūralių spalvų derinius, semkitės įkvėpimo iš laukinės gamtos ir į savo namus įsileiskite afrikietiškos magijos.

Sienas nudažykite švelniais neutraliais atspalviais, pvz., chaki ir karamelės, o medžio dirbinius ir palanges palikite baltus, kad sukurtumėte gaivumo ir tyrumo įspūdį.

Išbaigtumo šiam deriniui suteiksite pasirinkę natūralios medžio faktūros baldus, o zebrinis kilimėlis ar leopardinis suolelis suteiks papildomos intrigos.

Svarbiausias patarimas

Jei jūsų naująjį spalvų derinį įkvėpė mėgstama atostogų nuotrauka, kodėl gi jos neįrėminus ir nepakabinus ant šviežiai nudažytos sienos? Tai puikus būdas suteikti savo namams individualumo, kuris primins gražias gyvenimo akimirkas.