Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Atvira rožinės ir mėlynos spalvos svetainė
Rinkitės ramybę kuriantį spalvų derinį

Rinkitės ramybę kuriantį spalvų derinį iš „Sadolin“ metų spalvos paletečių

Subtili, įkvepianti ir džiaugsminga STUDIO paletė padeda sukurti erdvę, kurioje galite įsikrauti energijos, pajusti įkvėpimą ar pabėgti nuo kasdienybės. Jos blyškiai rausvos, raudonos ir oranžinės spalvos puikiai veikia kartu su „Sadolin“ 2022 metų spalvos „ Bright Skies™“ šviežio oro gūsiu.

Kūrybiškumas gali suteikti energijos, nuraminti ar suteikti džiaugsmo, todėl mums visiems reikia erdvės, kurioje galėtume pajusti įkvėpimą klausytis muzikos, skaityti knygą, svajoti. STUDIO paletė gali suteikti raminantį foną su švelniomis pastelinėmis spalvomis: šilti atspalviai, puikiai veikiantys kartu su šaltais gaiviais „Bright Skies™“ tonais. 

Nesvarbu, ar nuspręsite dažyti pagrindinę sieną, ar eksperimentuoti su vienu iš mūsų kūrybinių dažymo metodų, tai yra spalvos, kurios tiesiog gerai atrodo kartu ir gali atnaujinti bet kokią jūsų namų erdvę – nuo didžiausios svetainės iki mažiausio kampelio. 

Peržiūrėkite mūsų idėjas, kaip derinti STUDIO spalvas visame name, ir įgaukite įkvėpimo...

1. Svetainės suskirstymas į zonas

Mėlynos spalvos pagrindinė siena ir lubos svetainėje bei smėlio spalvos kitos sienos

Dažyti plačias juostas ant sienų yra puikus būdas įrėminti baldus – tai geriau nei dažyti sieną nuo krašto iki krašto. „ Bright Skies™“ – „Sadolin“ 2022 metų spalvos – juosta nusidriekia per lubas, lyg apgaubtų mus toje patalpoje. Tai suteikia šiuolaikišką, gaivų pojūtį. Likusias sienas nudažius natūralia neutralia spalva, bendras vaizdas yra šviesus, erdvus ir įkvepiantis. 

Kurios spalvos? 

G0.10.75 
Bright Skies™

2. Susikurkite atpalaiduojančių atspalvių miegamąjį

Pastelinės spalvos miegamasis su išdažytu apskritimu ant sienos

Švelnios, raminančios pastelinės STUDIO spalvos puikiai tinka miegamajame. Susikurkite knygos skaitymo kampelį ar vietą, kur jaukiai susisuksite dienos pabaigoje, suskaidydami sieną apskritimu, nudažytu kitu atspalviu. Šviesiai rausva ir alyvinė, įrėminta erdviais „Bright Skies™“ tonais, sukuria švelnų derinį, kuris yra ir stilingas, ir atpalaiduojantis. 

Kurios spalvos? 

WN.02.77
Bright Skies™
ZN.02.73

3. Pridėkite šilumos prieškambariui

Tamsiai rožine spalva nudažytos sienos, žiūrint per stalą ir kėdes

Yra daug galimybių, kaip panaudoti STUDIO spalvas ir „Sadolin“ 2022 metų spalvą „Bright Skies™“, nes jos taip gerai dera kartu. Didelėje erdvėje pridėkite šilumos tamsiai rožiniu tonu, pasibaigiančiu blyškiu kraštu. Pagalvokite apie visą erdvę, ne tik apie vieną kambarį. Pridėjus tos pačios spalvos detalių gretimoje zonoje, interjeras susijungs į vieną visumą. 

Kurios spalvos? 

W9.03.68
Bright Skies™
C4.30.49

4. Dažai leis sužibėti

Įvairiaspalvės sienos už atvirų lentynų svetainėje

Koks yra geresnis būdas pridėti spalvą ir suteikti savo namams charakterį, nei naudojant spalvų mozaiką už atvirų lentynų? Derantys STUDIO paletės atspalviai idealiai tinka gyvybingam, įkvepiančiam ir išradingam fonui. Paprasčiausiai rinkitės mėgstamus STUDIO tonus ir maišykite bei derinkite spalvų blokus su šviesiais ir erdviais „Bright Skies™“. 

Kurios spalvos? 

WN.02.77
B7.10.59
ZN.02.73
G0.10.75
Bright Skies™
C4.30.49

Spalvos įkeliamos, palaukite…