Trokštate tylos ir ramybės? Spalvų tendencija „Silent Revolution“ pagrįsta švelniomis neutraliomis spalvomis, sukuriančiomis namuose raminančias erdves.
Pailsekite su svelniais atspalviais

Norite atsipalaiduoti? Pailsėkite su švelniais atspalviais

Subtiliomis spalvomis sukurkite išties ramius namus.

Gyvename pasaulyje, kuris nuolat reikalauja mūsų dėmesio, todėl svarbu namie susikurti raminančias erdves, kurios leistų atitrūkti nuo rūpesčių ir atgaivintų kūną bei protą. Jei ieškote spalvų schemos, kuri tuo pat metu ir ramintų, ir suteiktų energijos, ši brandi natūralių, neryškių neutralių spalvų ir subtilių baltų atspalvių paletė kaip tik jums.

Ši spalvų tendencija kelia pasitikėjimą savimi, bet nėra pretenzinga. Maksimalus poveikis pasiekiamas subtiliais spalvų ir tonų pokyčiais. Pradėkite sukurdami visiškai baltą pagrindą ir palaipsniui papildydami jį švelniais atspalviais – blyškaus smėlio, migloto žydro dangaus ar vėsaus akmens. Šie neryškūs neutralūs atspalviai suteiks šilumos ir spalvingumo, bet nedominuos erdvėje, o panašių atspalvių kilimėliai papildys interjero dizainą savo tekstūromis.

Kai naudojate šviesių spalvų schemą, tokią, kaip ši, apšvietimas yra slaptasis jūsų ginklas kuriant norimą atmosferą. Jis turi būti neintensyvus ir neryškus – naudokite didelį skaičių ant grindų stovinčių mažo galingumo šviestuvų ir pritemdomus šviestuvus ant lubų. Šis dizainas pagrįstas paprastumu ir subtilumu, todėl svarbiausia sukurti apgalvotą ir santūrią erdvę. Ego čia ne vieta!