Nereikia leisti daug pinigų stilingiems baldams, kad sukurtumėte prabangaus viešbučio stiliaus miegamojo spalvų schemą. Truputis dažų pavers miegamąjį nuostabia poilsio salele.
Sukurkite nuostabu miegamąji

Nebrangiai įrengti prabangūs miegamieji

Miegokite stilingai, pasinaudoję šiomis prašmatniomis bet įperkamomis miegamojo spalvų schemomis.

Kaip galėčiau sukurti prabangų miegamąjį už priimtiną kainą?

Pagal mūsų išskirtinai atliktą apklausą visame pasaulyje, 37 % namų savininkų sako, kad persikrausčius į naujus namus, pagrindinis miegamasis jiems yra svarbiausias dekoravimo prioritetas.

Nenuostabu, kad miegamieji mums yra tokie svarbūs – mes juose praleidžiame beveik pusę paros kasdien. Tačiau miegamieji nėra vien erdvė skirta miegoti. Tai dar ir rami vieta, kurioje mes atsipalaiduojame ir paliekame už durų dienos rūpesčius.

Laimei, jums nereikia išleisti daug pinigų stilingiems baldams ar prabangiems audiniams, kad sukurtumėte prabangaus viešbučio stiliaus spalvų schemą. Trupučio dažų gali pakakti miegamajam paversti į prabangią poilsio salelę.

Štai kaip galite sukurti šį stilių:

Sodrūs brangakmenių atspalviai spalvų schemai suteikia egzotiško dekadanso. Atkartokite brangakmenių sodrumą ir spalvą, derindami blizgius ir matinius dažus.
Semkites spalvu ivepimo is brangakmeniu

1) Brangakmenių atspalviai

Sodrūs brangakmenių atspalviai spalvų schemai suteikia egzotiško dekadanso. Nudažykite sienas matiniais dažais ir išgausite gražų, švelnų efektą arba rinkitės blizgius dažus ir jais nudažykite tualetinį staliuką arba kėdę, kad sukurtumėte visų dėmesį atkreipiančius akcentinius daiktus.

Kuriuos dažus rinktis? Q2.49.25, W0.05.65, T1.23.25, W0.33.32

Imkite pavyzdį iš nakties dangaus ir nudažykite sienas tamsiausia mėlyna, sukurdami niūroką, paslaptingą miegamojo spalvų schemą, kuri tuo pačiu yra patraukli ir jauki.
Prabangus melynas miegamasis

2) Vidurnakčio mėlyna

Imkite pavyzdį iš nakties dangaus ir nudažykite sienas tamsiausia mėlyna, sukurdami niūroką, paslaptingą miegamojo spalvų schemą, kuri tuo pačiu yra patraukli ir jauki. Panaudokite veidrodinius baldus, kad atspindėtų šviesą kambaryje ir suteiktų prabangos atmosferą.

Kuriuos dažus rinktis? S9.20.21 arba S0.20.21

Šviesūs sidabriniai tonai sukuria elegantišką, brandžią atmosferą; derinkite su tamsesniais atspalviais, kad sukurtumėte stiprų, žemišką stilių
Akcentuokite sidabro elegancija

3) Rafinuota sidabrinė spalva

Šviesūs sidabriniai tonai sukuria elegantišką, brandžią atmosferą ir gali būti dekoruojami derinant su bet kokią kita spalva. Nudažykite sieną už savo lovos atkaltės tamsesniu atspalviu, kad sukurtumėte stiprų, žemišką stilių.

Kuriuos dažus rinktis? ON.00.49

Sodrūs brangakmenių atspalviai spalvų schemai suteikia egzotiško dekadanso. Atkartokite brangakmenių sodrumą ir spalvą, derindami blizgius ir matinius dažus.
Semkites spalvu ivepimo is brangakmeniu

4) Sodri raudona

Raudona iškart kambariui suteikia dramos. Miegamajame puikiai tinka sodrūs uogų spalvų tonai, kurie yra pakankamai prigesinti, kad atrodytų ramūs, bet ir pakankamai sodrūs, kad sudarytų įspūdį.

Kuriuos dažus rinktis? A8.39.35 arba Z9.19.20

Šviesūs, sidabriniai tonai sukuria elegantišką suaugusiųjų atmosferą ir gali būti puošiami beveik bet kokia kita spalva.
Rafinuotas, modernus miegamasis

5) Modernūs vienspalviai atspalviai

Juoda ir balta kartu atrodo madingai be jokių pastangų. Pasirinkite vieną medžiui, o kitą sienoms, kad sukurtumėte išmoningą stilių. Jei esate linkę eksperimentuoti, kodėl nepabandžius įvairių dažų efektų? Dryžiai arba šešėlio efektas, kai spalva pereina iš juodos į baltą, suteiks spalvų schemai labai madingo žavesio.

Geriausias patarimas

Suderinę baltą patalynę su prabangiais užtiesalais ir velvetinėmis pagalvėlėmis sukursite prabangaus viešbučio stiliaus akcentus už prieinamą kainą.