Dauguma naujai persikrausčiusių žmonių nekantrauja iškart pradėti dekoruoti, ypač jei reikia įkurdinti naujojoje vietoje savo šeimą.
Persikraustykite į ryškių spalvų svetainę

Nebrangiai įgyvendinami spalvų sprendimai puikioms svetainėms

Sukurkite atpalaiduojantį kambarį visai šeimai, neišleisdami tam daug pinigų.

„Mes neturime daug pinigų po kraustymosi, bet labai norime atpalaiduojančios erdvės, kur visa šeima galėtų leisti laiką kartu. Ką mums patartumėte?“

Kraustymasis gali kainuoti brangiai ir po jo lieka mažai pinigų naujos vietos įrengimui. Tačiau dauguma naujai persikrausčiusių žmonių nekantrauja iškart pradėti dekoruoti, ypač, jei reikia įkurdinti naujojoje vietoje savo šeimą.

Pagal visame pasaulyje atliktos mūsų apklausos rezultatus, 60 % žmonių sako, kad persikrausčius jų svetainė yra darbų sąrašo pirmoje vietoje, todėl sugalvojome šešis būdus, kaip padėti sukurti jums patiksiančią svetainę taikant nebrangius dažymo sprendimus.

Galite dažyti viena spalva sieną už sofos, parinkti panašaus tono spalvą sienai aplink langus, o dar kitą spalvą kambario nišoms.
Pabandykite spalvu grupavima

1) Atraskite spalvų grupavimą

Neišgalite nudažyti viso kambario? Geriau pabandykite kruopščiai suderintą spalvų grupavimą. Galite, pavyzdžiui, nudažyti viena spalva sieną už sofos, tuomet parinkti panašaus tono spalvą sienai aplink langus, o dar kitą spalvą – kambario nišoms. Tam puikiai tiks įvairūs alyvų spalvos atspalviai.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite Q1.31.49, Q1.20.69 ir Q6.09.81.

Tai žaismingas būdas pagyvinti nuobodų baltą kambarį. Rinkitės ryškias spalvas savo durų rėmams, tuomet nudažykite duris tą spalvą papildančia spalva.
Nudazykite duris kontrastinemis spalvomis

2) Nudažykite duris kontrastinėmis spalvomis

Tai žaismingas būdas pagyvinti nuobodų baltą kambarį. Durų rėmams rinkitės ryškias spalvas, o tuomet nudažykite duris tą spalvą papildančia spalva – pavyzdžiui: mėlynas rėmas, o durys oranžinės, violetinis rėmas, o durys geltonos. Vaikams patiks ryškios spalvos, o išlaidų bus nedaug, kadangi nereikės dažyti didelio ploto.

Kuriuos dažus rinktis? T2.32.55 su D1.58.49 arba W7.07.34 su F2.40.60

Rinkitės tamsesnį atspalvį rėmams už sienų ir išlošite dvigubai, nes kambarys atrodys erdvesnis.
Dazais isryskinkite langa

3) Dėmesį skirkite rėmams

Jei jums patinka tam tikra spalva, bet nesiryžtate ja nudažyti sienų, tą patį trokštamą efektą galite pasiekti nudažydami ja langų ir durų rėmus. Rėmams rinkitės tamsesnį atspalvį nei sienoms ir išlošite dvigubai, nes kambarys atrodys erdvesnis.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite H8.21.30, W7.07.34 arba T4.43.26

Jei jums patinka tam tikra spalva, bet negalite ja nudažyti sienų, galite pasiekti tą patį trokštamą efektą nudažydami ja savo baldus, lentynas ir durų rėmus.
Perdazykite savo baldus

4) Pagyvinkite savo lentynas

Jei turite į sieną įmontuotų lentynų arba kabančių lentynų, pabandykite nudažyti jas ryškia spalva, kad atgaivintumėte savo svetainės spalvų schemą. Jūs net galėtumėte nudažyti kiekvieną lentyną skirtinga spalva, išgaudami žaismingą vaivorykštės efektą arba pasirinkite subtiliai skirtingus tos pačios spalvos atspalvius, kad sukurtumėte harmoningą įvaizdį. Užbaikite įvaizdį sudėliodami knygas į lentynas pagal spalvas.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite B6.51.30, G0.68.75, K9.60.43 ir S6.54.34

Jei jums reikia trupučio ramybės, šviesiai žalios ir violetinės spalvos sukurs raminančią spalvų schemą
Optimistiskai nuteikianti levandu spalvos svetaine

5) Rinkitės laimę spinduliuojančius atspalvius

Spalva gali tikrai pagerinti jums nuotaiką. Ryškūs atspalviai teikia daugiausia energijos, ypač jei rinksitės šiltus tonus, pavyzdžiui geltoną ir oranžinę spalvas. Jei jums po kraustymosi reikia trupučio ramybės, šviesiai žalios ir violetinės sukurs raminančią spalvų schemą.

Kuriuos dažus rinktis? Žvalumo teikiantys tonai – F5.14.84 arba D9.46.67, raminantys atspalviai – T0.12.73 arba Z9.10.60

Geriausias patarimas

Stilingam užbaigiamajam potėpiui parinkite keletą nebrangių aksesuarų – visur išdėliotų pagalvėlių, spalvingos keramikos arba nudažytų paveikslų rėmų, kad paryškintumėte savo dažų spalvą ir sujungtumėte spalvų schemą.