Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Sukukite raminančią darbinę aplinką naudodami dvispalvę mėlynos paletės sieną.
Dvispalvė gyvenamoji erdvė

Naujos mėlynos spalvos kambario idėjos

Pasinaudokite patarimais, kaip mėlyną spalvą panaudoti netikėtais būdais, kad sukurtumėte skirtingas nuotaikas kiekviename kambaryje.

Jei peržiūrėtumėte keturias pagrindines temas, darančias įtaką 2017 metų paletei, mėlyna spalva aiškiai išsiskiria kiekvienoje. Tai spalva, daranti įtaką kiekvienam mūsų gyvenimo aspektui ir deranti su kiekvienu atspalviu. Ji gali sukelti įvairias nuotaikas ir jausmus – nuo ramybės iki energijos antplūdžio.

Universali spalva kiekvienam kambariui

Sukurkite spalvų harmoniją naudodami dvispalvių sienų stilių, kad suteiktumėte savo valgomajam lengvumo.
Mėlynas valgomasis

Kai apie namus galvojame kaip apie vietą, kurioje bendraujame, valgome, miegame, juokiamės, verkiame ir švenčiame – kur gyvename, o dažnai ir dirbame, mėlynos spalvos universalumas patraukia dėmesį. Ją galima naudoti labai subtiliai. [Denim Drift] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/s01050) puikiai dera su kitais mėlynos spalvos tonais ar natūralaus medžio spalvomis. Arba ją galima naudoti kaip ryškų kontrastą geltoniems atspalviams, siekiant suteikti gyvumo.

Neapsiribokite tik sienomis

2017 metų spalva „Denim Drift“ puikiai dera su kitomis mėlynomis spalvomis išskirtinio dizaino virtuvėje.
Drąsi mėlyna virtuvė

„Su dažais galite nuveikti daugiau, nei tik nudažyti sienas“, – aiškina Heleen van Gent, „Global Aesthetic Center“ kūrybinė direktorė. – Nudažius lubas galima paprastai bet efektyviai panirti į spalvą“.

Panašiai papildomomis spalvomis nudažius duris arba tokius daiktus, kaip spintelės, arba panašiu būdu panaudojus paprastus ir minkštus baldus, galima sukurti naujų netikėtų derinių.

Ir žinoma, jei jus erzina, kad mėlyna spalva reikia nudažyti didelius sienos plotus, galite nudažyti sienos-akcento elementus arba įdubas ar lentynas – kad galėtumėte skirtingomis paletėmis pažaisti paprastais, bet efektyviais būdais.

Kuriuos dažus rinktis?

[S7.19.59] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/s71959)
[S1.05.81] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/s10581)
[U3.15.11] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/u31511)

Išnaudokite architektūrą

Atraskite, kaip „Denim Drift“ 2017 metų spalva gali transformuoti jūsų namus.
Mėlynas poilsio kambarys

Kiekvieno kambario namuose struktūrą galima panaudoti kaip gairę skirtingų spalvų zonoms kurti. Turėklai, laiptai ir esami erdvės padalijimai gali sukurti natūralias galimybes paeksperimentuoti skirtingais tos pačios spalvos schemos atspalviais. Nebijokite pažaisti su linijomis, kurias jau turi pastato architektūra.

Kuriuos dažus rinktis?

[S7.19.59] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/s71959)
[HN.02.83] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/hn0283)

Nebijokite dirbti rankomis

Niekas neturi būti tobulas. Rankomis piešti motyvai ir sąmoningai nevienodas skirtingų atspalvių mišinys ant sienų gali pridėti šiek tiek drąsaus netobulumo ir pagerinti bendrą įspūdį. „Šios sienos-akcento idėjos tikrai paprastos“, – sako Heleen. – Visai nereikia trafaretų. Taip galima žaismingai pridėti šiek tiek spalvų.“

Raskite savo mėlyną

Vis dar nesate tikri, ar turite pakankamai drąsos naudoti mėlyną spalvą. Atsisiųskite programėlę Sadolin Visualizer ir greitai susidarysite vaizdą, kaip išradingai mėlynus atspalvius galima panaudoti kiekviename namų kambaryje.

Spalvos įkeliamos, palaukite…