Spalvų rinkimasis iš tamsesnės spalvų spektro pusės yra greitas ir lengvas būdas suteikti charakterio savo naujiems namams: rafinuotos atmosferos sukūrimas be prabangai būdingos kainos.
Rinkites ryskias spalvas rafinuotai svetainei

Madingos tamsios spalvos, padedančios sukurti prabangius naujus namus

Mes siūlome savo populiariausių spalvų pasirinkimą nuotykius mėgstantiems naujakuriams, kurie išdrįsta naudoti tamsias spalvas.

„Po to, kai pagaliau įsikrausčiau į savo naujuosius namus, norėčiau peržengti savo komforto zoną ir išbandyti modernią spalvų schemą“

Pagal mūsų neseniai visame pasaulyje atliktą apklausą, 31 % persikrausčiusiųjų savo naujojo būsto dekoravimui įkvėpimo semiasi iš mados ir stiliaus tendencijų.

O persikrausčiusiesiems, kurie nekantrauja išbandyti kažką šiek tiek kitokio dekoravimo fronte, vertėtų žinoti, kad tamsios ir niūrios spalvos yra labai madingos.

Kalbant apie jūsų namus, tamsios spalvos – tai lengvas ir nebrangus būdas suteikti rafinuotumo jūsų spalvų schemai. Reikia labai nedaug, ypač jei dažote tik akcentinę sieną.

Pasižiūrėkite mūsų madingų spalvų pasirinkimą ir sužinokite kaip Sadolin gali padėti jums sukurti šį stilių.

Ametisto spalvos siena iškart suteiks aistros jūsų spalvų schemai ir ji puikiai tinka didesnėse erdvėse, pavyzdžiui, svetainės kambaryje
Suteikite aistros naudodami tamsiai violetine

1) Ametisto spalva

Energingas ir viliojantis, šis violetinis atspalvis yra universalesnis, nei galite pagalvoti. Ametisto spalva nudažyta siena iškart suteiks jūsų spalvų schemai aistros ir ji puikiai tinka didesnėms erdvėms, pavyzdžiui, svetainės kambariams. Derinkite su papildančiomis spalvomis, pavyzdžiui, samanų žalios atspalviais, intensyviais geltonais atspalviais, o jei norite įspūdingo efekto – taip pat galite derinti su tam tikrais raudonais ir mėlynais atspalviais.

Kuriuos dažus rinktis? U6.27.18 V2.43.30, K9.16.56, F2.35.75

Šviesūs, sidabriniai tonai sukuria elegantišką suaugusiųjų atmosferą ir gali būti puošiami beveik bet kokia kita spalva.
Rafinuotas, modernus miegamasis

2) Audros pilka

Tamsiai pilka yra greitas būdas iškart paversti bet kokią erdvę prabangia. Kadangi tai giluminė spalva, pilka netraukia akies ir ji puiki alternatyva baltai ar kreminei, nes sudaro neutralų foną.

Kuriuos dažus rinktis? S0.10.50 S1.09.41 S0.09.30

Sodri, šokoladinio atspalvio raudona suteiks daug dramatiškumo jūsų naujiems namams
Paveldo spalvos sukuria klasikini stiliu

3) Tamsiausia raudona

Sodri, šokoladinio atspalvio raudona suteiks jūsų naujiems namams pakankamai dramatiškumo, todėl geriausia ją naudoti saikingai. Derinkite su itin baltomis sienomis ar mediena pagal savo spalvų schemą, kad sukurtumėte romantišką, elegantišką atmosferą, kuri puikiai tinka miegamajam.

Kambariuose, kuriuos nušviečia saulėtekis, šviesa per dieną kinta labiausiai. Auštant šviesa turi vos rausvą atspalvį, kuris rytui bėgant greitai virsta labiau mėlynu.
Grazi ir sviesi svetaine

4) Laikui nepavaldi melsvai žalia

Melsvai žalioje yra mėlynos ir žalios atspalvių, tai be galo atpalaiduojanti spalva ir savo naujuosiuose namuose jos galite naudoti daug. Subalansuokite stilių panaudodami mėtos žalumo atspalvius raminančiam efektui arba išlaikykite drąsų stilių ir derinkite su garstyčių geltona.

Smaragdo žaluma – tai nuostabus atspalvis, tradiciškai siejamas su turtais ir prabanga. Padarykite įspūdį derindami ją su švelniais mėlynais ir auksiniais atspalviais.
Suteikite energijos nudazydami sienas smaragdine spalva

5) Smaragdo žalia

Smaragdo žaluma – tai nuostabus atspalvis, tradiciškai siejamas su turtais ir prabanga. Jis labai patraukia dėmesį, todėl derinkite su neutraliomis spalvomis, kurdami elegantišką valgomojo schemą, o jei esate drąsūs, paryškinkite ją naudodami švelnius mėlynus ir auksinius atspalvius.

Kuriuos dažus rinktis? Q2.49.25 Q1.31.49 S6.54.34 E0.27.60