Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Suteikite savo kūdikiui ekologišką ir sveiką vaikystę neaukodami stiliaus
Šviesus ir erdvus vaikų kambarys

Mažytės pėdutės, mažytis pėdsakas: jūsų kūdikiui ir aplinkai draugiškos vaikų kambario idėjos

Šie patarimai padės užtikrinti, kad jūsų naujagimio atėjimas kuo mažiau paveiks aplinką.

„Kaip sukurti draugišką aplinkai ir stilingą vaikų kambarį?“

Šeimos, kurioms rūpi ekologija, dažnai nerimauja, kokį poveikį jų kūdikio gimimas turės aplinkai. Kokius vystyklus jie turėtų naudoti? Kokius žaislus pirkti? Ir kaip dekoruoti vaikų kambarį, kad tai nepakenktų jų kūdikiui ar planetai?

Daugiau nei pusė tėvų, dalyvavusių „AkzoNobel“ apklausoje, teigė, kad prieš pradėdami dekoruoti jie paprastai patikrina produktų informaciją apie saugumą vaikui. Visgi beveik trys ketvirtadaliai taip pat minėjo, kad estetinis vaizdas taip pat svarbus prioritetas renkantis vaikų kambario spalvų derinį.

Šie geriausi patarimai pasitarnaus kaip ekologiško vaikų kambario rekomendacijos ir suteiks jūsų kūdikiui ekologišką ir sveiką vaikystę, neaukojant stiliaus.

Vienas iš svarbiausių dalykų, ką galite padaryti, kad vaikų kambarys būtų draugiškas ir jūsų kūdikiui, ir aplinkai, tai pasirinkti dažus vandens pagrindu, kuriuose mažai LOJ (lakiųjų organinių junginių).
Sukurkite sveiką kambarį savo kūdikiui

1. Rinkitės dažus vandens pagrindu

Vienas iš svarbiausių dalykų, ką galite padaryti norėdami užtikrinti, kad jūsų vaikų kambarys nepakenks kūdikiui ir aplinkai, – tai pasirinkti dažus vandens pagrindu, kuriuose mažai LOJ – lakiųjų organinių junginių, kurie dažnai yra pagaminti netvarios naftos chemijos pramonės.

Visi „Sadolin“ interjero sienų dažai, tame tarpe ir BINDO 10, yra vandens pagrindu, todėl jums bus nesunku rasti norimo atspalvio draugiškus aplinkai ir mažai toksiškus dažus.

Nesvarbu, ką dažote, visada gera mintis pabaigti keliomis savaitėmis anksčiau, kad atsiradus kūdikiui kambaryje nebebūtų jokio kvapo.

Kuriuos dažus rinktis?

[BINDO 10] (https://www.sadolin.lt/lt/produktai/bindo-10), [BINDO 7] (https://www.sadolin.lt/lt/produktai/bindo-7), [BINDO 20] (https://www.sadolin.lt/lt/produktai/bindo-20)

Jei liko dažų, juos tinkamai laikykite, kol vėl prireiks – toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir neužšąlančioje aplinkoje.
Dažų likučius laikykite stiklainiuose

2. Pirkite tik tiek dažų, kiek reikia

Mūsų internetinis dažų skaičiuotuvas padės užsakyti tinkamą dažų kiekį. Naudodami mažiau dažų ne tik sutaupysite, bet ir prisidėsite prie planetos išteklių tausojimo.

Bet jei vis dėlto liko šiek tiek dažų, juos tinkamai laikykite, kol vėl prireiks (toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir neužšąlančioje aplinkoje), arba atiduokite kaimynui ar draugui arba vietinei labdaros organizacijai – neišpilkite jų į kriauklę ar į šiukšlių dėžę.

Sukūrę kambarį, kuris auga kartu su vaiku, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite nemažai pinigų, o baldai ir žaislai išvengs sąvartyno.
Nesenstantis vaikų kambario spalvų derinys

3. Sukurkite erdvę, nepavaldžią laikui

Jūsų vaikų kambarys amžinai nebus tik vaikų kambarys. Sukūrę kambarį, kuris auga kartu su vaiku, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite nemažai pinigų, o baldai ir žaislai išvengs sąvartyno.

Prieš pradėdami dekoruoti pagalvokite, kokią funkciją koks nors baldas atliks kambaryje, kai jūsų kūdikis šiek tiek paaugs. Pavyzdžiui, užuot įsigiję pervystymo stalą, galite ant tualetinio staliuko padėti tvirtą pervystymo patiesalą. Tada, mažyliui paaugus, galėsite nuimti pervystymo patiesalą ir staliuką panaudoti sudėti žaislams ir knygoms.

Prieš pirkdami naujus baldus, pabandykite panaudoti tai, ką jau turite. Turite knygų spintą ar tualetinį staliuką, kuris tik renka dulkes? Reikia tik poros sluoksnių dažų, kad jis taptų svarbiausiu naujo vaikų kambario akcentu.
Atnaujinkite senus baldus nauju dažų sluoksniu

4. Kūrybiškai panaudokite senus baldus

Prieš pirkdami naujus baldus, pabandykite panaudoti tai, ką jau turite. Turite knygų spintą ar tualetinį staliuką, kuris tik renka dulkes? Reikia tik poros sluoksnių dažų, kad jis taptų jūsų naujo vaikų kambario svarbiausiu akcentu.

Ne tik baldus galima prikelti naujam gyvenimui. Šlakeliu dažų galima atnaujinti ir medines dėžes, senus lagaminus ar netgi paveikslų rėmus.

Vietoj to, kad leistumėte pinigus meno kūriniams ar pirktumėte žaislus vaikų kambariui papuošti, gal vertėtų paimti į rankas teptuką ir sukurti savo meno kūrinį?
Sukurkite savo meno kūrinį

5. Pažadinkite savyje vidinį dailininką

Vietoj to, kad leistumėte pinigus meno kūriniams ar pirktumėte žaislus vaikų kambariui papuošti, gal vertėtų paimti į rankas teptuką ir sukurti savo meno kūrinį?

Tai sumanus būdas panaudoti likusius nuo dekoravimo dažus ir sumažinti vartotojiškumą, taip pat puiki galimybė suteikti vaikų kambariui individualumo nenuskriaudžiant piniginės ar planetos.

Kuriuos dažus rinktis?
[Q7.15.76] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/q71576)
[A8.07.78] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/a80778)
[J8.12.80] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/j81280)

Svarbiausias patarimas

Durims, medžio dirbiniams, taip pat kaip ir sienoms, naudokite dažus vandens pagrindu, kad jūsų kūdikio kambarys būtų kuo švaresnis ir ekologiškesnis.

Susikurkite norimą aplinką naudodami šias spalvas:
[Q7.15.76] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/q71576)

Gaunami duomenys, palaukite...