Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Šiuolaikinis požiūris į klasikinį mėlyną vaiko miegamąjį
04.1 Mėlynas vaiko miegamasis

Mėgstamos vaikų miegamųjų spalvos

Ar norite išbandyti unikalią vaikų kambario išvaizdą naudodami klasikines spalvas? Peržiūrėkite naujus šių laikui nepavaldžių atspalvių pritaikymus.

Tikrai yra tam tikros populiarios spalvos, kurias linkę pasirinkti mažyliai – nuo superdidvyrio raudonos iki princesės rožinės. Kartais tėvams būna tikras iššūkis pasirinkti derantį atspalvį arba rasti tinkamą balansą, kad būtų išvengta pernelyg rėžiančių spalvų. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip padaryti, kad tos spalvos tiktų vaikui... ir jums!

Geriausias būdas panaudoti mėlyną spalvą

Vaiko miegamajame naudojant ryškią mėlyną spalvą negali nepavykti. Naudojama viena, ši spalva yra drąsi ir jaunatviška. Papildyta baltos ir švelnesnės mėlynos spalvos atspalviais suteikia ramybės, kurorto pojūtį, o derinama su ryškiais žalios ar geltonos spalvos blokais suteikia energijos. Tai universalus pasirinkimas, kurį galima pritaikyti, kad jis atitiktų mažylio asmenybę.

Pasisemkite daugiau įkvėpimo, kaip dažyti berniukų miegamuosius 4 idėjos nuostabiam berniuko miegamajam

Kartais žaidžiant kūryba gali pasireikšti ant sienų, bet už tai galite lengvai atleisti, jei sienos nudažytos plaunamais ir atspariais Sadolin Easycare dažais kuriuose naudojama nešvarumams atspari technologija.

Derinimas su rausva spalva

Sukurkite unikaliai atrodantį vaiko miegamąjį naudodami klasikines rožines spalvas
04.2 Rožinis vaiko miegamasis

Nuo blyškios pastelinės iki ryškios rausvai raudonos, rožinė visada buvo mėgstamiausia mergaičių miegamųjų spalva. Tačiau toks populiarumas nereiškia, kad nėra unikalių būdų, kaip panaudoti šią spalvą. Papildžius švelnių atspalvių, pvz., levandų ar švelniai pilkos, dryžiais šiai klasikinei spalvai lengva suteikti šiuolaikinį vaizdą.

Čia galite pažiūrėti, kaip sukurti tobulą dryžį.

Suteikite baltai spalvai žaismingumo

Vaiko miegamajame išbandykite baltą spalvą, kuri yra stilinga ir universali
04.3 Baltas vaiko miegamasis

Ryški, šviežia ir universali balta siena gali būti puikus fonas gyviems akcentams – spalvoms ir aksesuarams. Be to, tai puiki drobė kūrybingiems vaikams, kurioje jei gali išreikšti savo besiformuojančią asmenybę ir pomėgius.

Jei jau turite neutralią sieną ir jums trūksta laiko arba pinigų, ant sienos labai greitai galite pridėti smagių figūrų ar raštų.

Pažiūrėkite, kaip naudodami juostą ant sienos galite sukurti smagių geometrinių figūrų.

Nušvieskite saule pasitelkę geltoną spalvą

Vaiko miegamajame išbandykite geltoną spalvą ir sukurkite saulėtą geros savijautos atmosferą
04.4 Geltonas vaiko miegamasis

Nudažę skaisčia geltona spalva, užliekite vaiko miegamąjį saulės šviesa. Šią spalvą, puikiai tinkamą bet kuriai erdvei pagyvinti, galima naudoti vieną arba derinti su miško atspalviais siekiant sukurti dar labiau raminantį efektą. Šiek tiek ryškių spalvų balduose ir aksesuaruose – šiam nuotaiką keliančiam atspalviui lengvai suteikite savo vaikui būdingo savitumo.

Ieškote daugiau įkvėpimo? Peržiūrėkite daugiau kūrybingų vaikų kambarių idėjų. Įkvepiančios vaikų miegamųjų dekoravimo idėjos

Spalvos įkeliamos, palaukite…