Jei jūs ir jūsų mylimas žmogus nesutariate dėl spalvų pasirinkimo, išsamiai aptarkite visus kambarius, dėl kurių reikia priimti sprendimus. Ar dėl vienų lengviau susitarti nei dėl kitų? Jei taip, pradėkite nuo jų.
Pasitelke spalva sukurkite harmonija

Kompromisų menas poroms nesutariančioms dėl spalvų

Kraustotės ir gyvensite kartu su mylimu žmogumi, bet nesutariate dėl spalvų schemų? Štai kaip sukurti harmoningus namus, kurie patiks abiems.

Mano partnerio ir mano skoniai kardinaliai skiriasi. Kaip mums susitarti dėl spalvų schemos?

Pagal visame pasaulyje atliktą mūsų apklausą, beveik vienas iš 10 žmonių persikraustęs į naują būstą atidėlioja dekoravimą dėl vienos paprastos priežasties: jie paprasčiausiai negali sutarti su savo partneriais kokias spalvas pasirinkti.

Bendro gyvenimo kartu pradžia yra labai jaudinantis momentas, bet tai taip pat sukelia daug streso, sako klinikinė psichologė Corinne Usher. Kraustymasis sukelia emocijų audrą ir lūkesčiai labai dideli, o tai reiškia, kad nesutarimai dėl dekoravimo ir dizaino sprendimų gali būti perdėtai neproporcingi.

Jei nesutariate su mylimu žmogumi dėl spalvų pasirinkimo, nusiraminkite ir perskaitykite ekspertės Corinne patarimus, padėsiančius atkurti šventą namų ir dekoravimo ramybę.

Prieš pradėdami: parsisiųskite Sadolin vizualizatoriaus programėlę

1) Pirmiausia dažykite kambarius dėl kurių sutariate

Išsamiai aptarkite visus kambarius dėl kurių reikia priimti sprendimus. Ar dėl vienų lengviau susitarti nei dėl kitų? Jei taip, pradėkite čia.

Pagalvokite apie kambario dydį, grindis, baldus, kurių norite tame kambaryje ir bet kokias kontrastingas spalvas, kurias jums teks derinti.
Kaip issirinkti spalva

2) Rinkitės praktiškai

Pagalvokite apie kambario dydį, grindis, baldus kurių norite tame kambaryje ir bet kokias kontrastingas spalvas, kurias jums teks derinti. Jei vadovausitės šiais veiksniais, reikės jau mažiau sprendimų, kuriuos turite priimti remdamiesi asmeniniu pasirinkimu.

3) Būtinai išklausykite vienas kitą

Jei nuolatos vienas kitą pertraukinėjate, galite nepastebėti, kad iš tiesų yra daugiau abiem patinkančių spalvų, nei kad manėte.

4) Įvertinkite spalvas balais nuo 1 to 10

Jei jūsų požiūriai kardinaliai skiriasi, spalvų vertinimas balais nuo 1 iki 10 tikrai padės. Jei jūsų partnerio spalvos įvertinimas yra žymiai aukštesnis nei jūsų, galbūt galėtumėte nusileisti jam dėl šio kambario, o jūsų nuomonės būtų paisoma tariantis dėl kito kambario?

5) Pagalvokite apie spalvos intensyvumą

Jei negalite rasti kompromiso dėl spalvos, galbūt galite sutarti dėl konkrečios spalvos savybių? Pavyzdžiui, jums gali nepatikti ryškiai oranžinės sienos, bet kaip dėl labiau prislopinto terakotos atspalvio?

Jei vienas jūsų negali įsivaizduoti kaip kuri nors spalva atrodys ant sienų, prieš ką nors pirkdami išbandykite patogią Sadolin vizualizatoriaus programėlę.
Eksperimentuokite su spalva

6) Nebijokite eksperimentuoti

Jei vienas jūsų negali įsivaizduoti kaip kokia nors spalva atrodys ant sienų, prieš ką nors pirkdami išbandykite patogią Sadolin vizualizatoriaus programėlę. Ji leis pamatyti, kaip atrodys įvairios spalvos vienu spustelėjimu ir, tikimės, padės apsispręsti!

Geriausias patarimas

Rinkitės pilką – ji itin universali ir puikiai dera klasikinėse ir moderniose spalvų schemose. Nerimaujate, kad pilka gali atrodyti niūrokai? Pagyvinkite ją ryškia akcentine spalva, pavyzdžiui geltona.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite W0.05.65 su G0.68.75.