cf20_modern_living_room
Moderni svetainė su „Tranquil Dawn“ spalva

Keturi svetainės atnaujinimo būdai su 2020 metų spalva "Tranquil Dawn"

Naujausios „Sadolin“ 2020 metų spalvos paletės, kuriomis galite atnaujinti savo svetainę

Ar jūsų svetainei metas atsinaujinti? Parodysime, kaip sukurti pageidaujamą nuotaiką, naudojant keturias įkvepiančias naujosios spalvų paletės spalvas. Vis triukšmingesniame skaitmenizuotame pasaulyje, kuris nuolat verčia gyventi vis intensyviau, trokštame stabtelėti ir susimąstyti, ką reiškia būti žmogumi. Grįžkite prie savo ištakų su paletėmis, kuriomis galima sukurti namus poilsiui, žaismingai nuotaikai, prasmei arba kūrybai.

1. Raminančiai nuteikianti šiuolaikiška svetainė

Šio rafinuoto ir prabangaus kambario dvasią sukuria spalva „Tranquil Dawn“.

Jos švelnus pastelinis atspalvis ramina, sukuria darnų foną, kuriame galima nusiraminti ir skirti dėmesio sau bei savo aplinkai. Norėdami suteikti modernų akcentą, palubėje nudažykite horizontalią juostą šilta smėline spalva su išraiškingu atspalviu.

Papuoškite linijiniais metaliniais aksesuarais – juodi metalai ir kampuoti lempų stovai suteiks stilingumo. Jaukumui papildykite įmantrių tekstūrų pagalvėlėmis ir užklotais bei derančiu kilimu, kuris suteiktų spalvoms darnos.

Kurios spalvos?

J5.03.71 
F8.12.71 

2. Džiaugsminga ryški svetainė

cf20_bright_living_room
Ryški dryžuota svetainė

Suteikite pozityvumo ryškiais atspalviais, primenančiais vaikystės džiaugsmą. Įvairiaspalvės juostos suteikia stilingo chaoso. Sužinokite, kaip paprasta dažyti juostas patiems, čia. Viršutinėms juostoms rinkitės rožinę ir geltoną, kad suteiktumėte pakilaus lengvabūdiško žaismingumo.

Spalva „Tranquil Dawn“ dažykite didžiausią plotą sienos apačioje, kad subalansuotumėte rožinės ir geltonos spalvos intensyvumą. Papildykite linksmais spalvingais akcentais bei rožiniais ir žydrais pufais. Užbaikite dekorą kilimu su garstyčių spalvos akcentais, kurio atspalvis dera prie sienos.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71
C9.21.58 
F9.44.69

3. Atpalaiduojanti minimalistinė svetainė

CF20_Minimal_Living_Room
Minimalistinė rusva svetainė

Sukurkite nuosaikią erdvę poilsiui ir mąstymui. Švelni rusvai pilkšva spalva taps tobulu fonu maloniems vakarams. Sukurkite kontrastą nudažydami mažesnio ploto sienas santūriu šokoladiniu atspalviu.

Dekoruokite klasikiniais, neįmantriais aksesuarais iš natūralios medienos ir akmens, kad sukurtumėte ramią, minimalistinę svetainę.

Spalvos ir jų kuriama nuotaika gali kisti, atsižvelgiant į šviesos šaltinį. 
 

Kurios spalvos?

CN.02.38 
EN.02.78

4. Išraiškinga rudeninė svetainė

cf20_autumn_living_room
Rudeninė tamsiai žalia svetainė

Iš naujo atraskite svarbiausias gyvenimo vertybes, pakvieskite draugus ir artimuosius į jaukius namus. Sodri alyvuogių žalumo spalva pasižymi ryškiais rudeniniais atspalviais, suteikdama šiltą ir malonų foną gyviems susibūrimams. Papildomam dramatiškumui, derinkite su tamsiai mėlyna.

Pabrėžkite šią žemės atspalvių paletę mediniais ir austais audiniais. Išreikškite savo individualumą atostogų suvenyrais ir rankdarbiais, kurie taps įdomių pokalbių tema.
 

Kurios spalvos?

E2.04.21
U0.10.20

Mėgstate priimti svečius ir pasipuikuoti kulinariniais gabumais? Sužinokite, kaip 2020 metų spalvos paletės gali suteikti gyvybės virtuvei.