Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
cf20_natural_kitchen
Natūrali pilka virtuvė su „Tranquil Dawn“ spalvos spintelėmis

Keturi būdai atnaujinti virtuvę naudojant 2020 metų spalvą „Tranquil Dawn”

Ar atėjo laikas perdažyti virtuvę nauja spalva? Parodysime jums keturis būdus, kaip ją atnaujinti, naudojant 2020 metų spalvą „Tranquil Dawn“

Brangius ryšius puoselėjame suburdami draugus ir artimuosius. Tai dažnai vyksta virtuvėje, tikrojoje namų širdyje. Šioje erdvėje galima išreikšti savo individualumą. Ją paprasčiausia atnaujinti perdažant, tad pasisemkite įkvėpimo vienoje iš keturių mūsų palečių, kurių pagrindą sudaro 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“.

1. Maloniai leiskite laiką šiltai pilkoje virtuvėje

Šviesiai pilka spalva suteikia raminantį foną maisto gaminimui ir pašnekesiams su draugais. Tai universali spalva, kuri suteikia subtilios šilumos erdvei, paryškintai ryškesnių atspalvių akcentais. Tą galima pasiekti koralų spalvos šviestuvais ir aksesuarais.

Prislopinkite pramoninės išvaizdos betoninius stalviršius, nudažydami spinteles šviesia ir lengva „Tranquil Dawn“. Dekoruokite ryškiais žaliais augalais, kurie suteiks energijos pliūpsnį. Suteikite aplinkai santūrumo ir darnos skirtingose vietose išdėliodami rinktinių stiklinių ąsočių ir vazų, kad patalpa atrodytų nerūpestingai.
 

Kurios spalvos?

T5.03.76
J5.03.71

2. Sukurkite žaismingą virtuvę su ryškiomis spalvomis

cf20_happy_kitchen
Laiminga oranžinė, rožinė ir „Tranquil Dawn“ virtuvė

Pasitelkite žaismingas, ryškias spalvas ir sukurkite virtuvę, kurioje būti smagu. Išskirtinė tamsios oranžinės spalvos siena taps puikiu fonu, įžiebsiančiu energijos ir gyvybės pietų metu.

Kūrybingai naudokite skaidymo efektą ir dažykite lentynas ta pačia blyškiai rožine, kaip viršutinį sienos trečdalį, kad spalvų perėjimas būtų tolygus. Įrėminkite vertikalia „Tranquil Dawn“ juosta, kad subalansuotumėte ryškumą.

Priderinkite virtuvės reikmenis prie sienų, kad sukurtumėte madingą "pop-art" meno efektą.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
C6.49.48 
B7.06.78 

3. Sukurkite ramybės įspūdį minimalioje virtuvėje su „Tranquil Dawn“ spalva

cf20_minimal_kitchen
Minimalistinė pilka ir žalia virtuvė

Suderinkite panašius atspalvius raminančiai darnai. Nudažykite didžiausią plotą šalta pilka spalva, kuri papildo „Tranquil Dawn“ dangaus žalumo atspalvį.

Lentynas ir spinteles dažykite tą pačia matine pelenų pilkumo spalva.

Sukurkite įmantrų stilių, rūpestingai įrengtoje minimalistinėje virtuvėje. Dekoruokite rinktiniais reikmenimis, kad patalpa išliktų švari ir paprasta, bei suteikite šilumos medinėmis tekstūromis.

Kurios spalvos?

J5.03.71 
NN.01.54 
T3.04.12 

4. Demonstruokite kulinarinius sugebėjimus kūrybiškoje virtuvėje

CF20_Creative_Kitchen
Kūrybiška alyvų žalumo ir „Tranquil Dawn“ virtuvė

Dažai yra paprastesnė ir pigesnė alternatyva virtuvės plytelėms, o su „Ambiance Pearl“ jie bus ilgaamžiai ir plaunami, todėl visada galėsite nuvalyti dėmes ir dažus palva ilgiau išliks nepriekaištinga.

Kambario nuotaikai rinkitės sodrią alyvuogių žalumo spalvą. Jos žemiški atspalviai grąžina į praeitį. Ja įrėminkite funkcinę erdvę maisto ruošimui. Likusią sienos dalį dažykite „Tranquil Dawn“, kad patalpa atrodytų erdvi ir pakili.

Kaimišką temą pabrėžkite keramika, medžiu ir rankų darbo stikliniais ąsočiais. Pademonstruokite savo meilę maisto gamybai arba kepimui, naujausių patiekalų nuotraukomis.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
F1.35.35 

EasyCare“ ir „Ambiance Pearl“ sienų dažai padės nesijaudinti dėl šviesių sienų švaros ir vaikų kambariuose. Sužinokite, kaip sukurti tinkamą nuotaiką vaiko kambaryje su 2020 metų spalvos paletėmis.

Gaunami duomenys, palaukite...