Kai tik pradėsite apie tai galvoti, rasite idėjų visur kur pažvelgsite, tai kodėl nepasiskolinus idėjų iš savo aplinkos?
Pasisemkite ikvepimo savo aplinkoje

Kaip surasti spalvų idėjų kasdienybėje

Pasiskolinkite idėjų iš savo aplinkos, kad susikurtumėte mėgstamą spalvų schemą.

„Norėčiau nudažyti savo kambarį ryškia spalva, bet negaliu išsirinkti kokia. Kur galėčiau pasisemti idėjų?“

Pagal vien mūsų atliktą pasaulinę apklausą, maždaug 33 % būsto savininkų mėgsta dažyti ryškiomis spalvomis.
Jei ką tik persikraustėte, ryškūs tonai yra nuostabus būdas suasmeninti naują būstą. Tačiau kokias spalvas pasirinkti?

Vienos būsto savininkės spalvų suvokimo pabudimas

Kai Milda persikraustė į savo naują butą, ji niekaip negalėjo išsirinkti spalvos savo svetainės sienoms, kol jos žvilgsnis neužkliuvo už nuotraukos ant šaldytuvo durų.

„Ji buvo daryta Airijoje, neseniai pasibaigusių atostogų metu,“ aiškina ji. „Joje priekyje buvau aš, o man už nugaros į tolį driekėsi nuostabiai žali kalnai.“

„Nusprendžiau, kad panašaus atspalvio žalia puikiai atrodys mano svetainėje ir radau idealius dažus Sadolin iš pasaulinės spalvų paletės. Tai nuostabus žalios atspalvis, kuriuo likau labai patenkinta. Kambarys sukuria gaivos ir svetingumo pojūtį.“

Penkios vietos pasisemti spalvų įkvėpimo

Kai tik pradėsite apie tai galvoti, rasite idėjų visur kur pažvelgsite. Pateikiame dar keletą drąsių ir gražių spalvų schemų, kurias galite pasiskolinti iš savo aplinkos.

Suteikite erdvei energijos naudodami žalius tropikų atspalvius, suskaidytus ryškių spalvų akcentais.
Ikvepta gamtos

1) Gamta

Ar tai būtų miškas, kuriame mėgstate pasivaikščioti, jūsų vietinis parkas, ar net augalas ant palangės – gamta gali pasiūlyti daug įkvėpimo. Suteikite energijos erdvei tropikų žalios atspalviais suskaidytais ryškios spalvos akcentais.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite H7.38.79, H2.44.74 arba K2.45.64

Sukurkite modernią, urbanistinę spalvų schemą derindami neoninius akcentus su elegantiška pilka arba įkvėpimo semkitės iš miesto pastatų kontūrų horizonte leidžiantis saulei, kad sukurtumėte šiltą, atpalaiduojančią atmosferą.
Pasitikejimo teikianti urbanistine spalvu schema

2) Miesto kraštovaizdis

Miestai yra pilni spalvinių idėjų. Sukurkite modernią, urbanistinę spalvų schemą derindami neoninius akcentus su elegantiška pilka arba įkvėpimo semkitės iš miesto pastatų kontūrų horizonte leidžiantis saulei, kad sukurtumėte šiltą, atpalaiduojančią atmosferą.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite CN.02.38 su Y6.24.52 arba E4.29.62 su S6.11.73

Sukurkite atostogų atmosferą namuose nudažydami sienas nuotaikingomis pajūrio įkvėptomis spalvomis.
Sukurkite laimes teikiancia spalvu schema

3) Atostogos pajūryje

Perteikite atostogų atmosferą namuose, nudažydami sienas nuotaikingomis pajūrio įkvėptomis spalvomis. Smėlio atspalvių geltoni tonai ir vandenyno mėlyni atspalviai kartu atrodo puikiai ir sukuria žvalumo teikiančią paplūdimio atmosferą.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite F2.35.75 su T2.32.55

Naudokite savo branginamą daiktą kaip atspirties tašką spalvų schemai sukurti, ir tikrai nesuklysite.
Ikvepta branginamu daiktu

4) Branginamas daiktas

Tai gali būti jūsų mėgiamo dailininko paveikslas, spalvingas ornamentas arba suvenyras, kurį parsivežėte iš praeitų atostogų. Naudokite savo branginamą daiktą kaip atspirties tašką spalvų schemai sukurti ir tikrai nesuklysite.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite A0.24.35 arba Q2.49.25

Jūsų trumpa raudona suknelė ar mėlyni marškiniai galėtų būti tiek dekoravimo spalvų schemos, tiek apsirengimo stiliaus pagrindas.
Pasisemkite ikvepimo is savo drabuzines

5) Jūsų drabužinė

Jūsų trumpa raudona suknelė ar mėlyni marškiniai galėtų būti tiek dekoravimo spalvų schemos, tiek apsirengimo stiliaus pagrindas. Jei jums patinka spalva, bet baiminatės, kad jos bus per daug, nudažykite vieną sienos fragmentą – pavyzdžiui, už lovos atkaltės, arba panaudokite šią spalvą langų rėmams ar akcentiniam baldui.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite A8.39.35 arba T2.17.69