Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Tai, jog kambarys mažas, dar nereiškia, kad turite tai laikyti pralaimėjimu dekoravimo fronte. Pasitelkę truputį dažymo žinių, lengvai galite sukurti papildomos erdvės iliuziją.
Sukurkite erdvia svetaine

Kaip sudaryti erdvės įspūdį mažame kambaryje

Jei jūsų naujieji namai yra truputį ankštoki, išnaudokite turimą erdvę pritaikydami šiuos gudrius spalvinius sprendimus.

„Man patinka mano naujieji namai, tačiau juose yra vienas kambarys, kuris yra mažesnis nei kad norėčiau. Ar galiu ką nors padaryti, kad jis atrodytų erdvesnis?“

Jei keičiate būstą į mažesnį, ar tai tik pirmasis jūsų įsigytas būstas, yra didelė tikimybė, kad bent vienas kambarys naujuose namuose bus kiek per mažas.

Kambario mažumas nėra pralaimėjimas dekoravimo fronte. Pasitelkdami truputį dažymo žinių lengvai galite sukurti papildomos erdvės iliuziją.

Interjero dizainerė Henrietė von Stockhausen iš „VSP Interiors“ bendrovės siūlo savo penkis geriausius dažymo patarimus, kaip geriausiai įrengti mažas erdves.

Šaltesnės spalvos padeda nutolinti sienas, suteikdamos kambariui didesnės erdvės ir šviesos pojūtį. Rinkitės šviesius pilkos ir mėlynos atspalvius, kad sukurtumėte maksimalaus apšvietimo efektą.
Prapleskite erdve naudodami salta spalva

1) Rinkitės tamsias spalvas

Aš netikiu, kad maži kambariai visada turi būti dažomi šviesiomis spalvomis. Tai priklauso nuo kambario paskirties. Miegamajame gali pasiteisinti šiltesnės spalvos pasirinkimas, tuo tarpu vonios kambaryje gali labiau tikti šaltesni atspalviai. Jei norite jaukumo, itin efektinga gali būti labai tamsiai mėlyna.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite S9.20.21

2) Sukurkite aukščio iliuziją

Nudažykite sieną pasirinkta spalva 10 cm nuo lubų arba iki karnizo apačios (jei jis yra), tuomet nuo tos linijos į viršų viską nudažykite baltai. Papildoma baltos spalvos juosta vizualiai padidins lubų aukštį, ir kambarys atrodys aukštesnis. Sodri melsvai žalia spalva gerai atrodo švarios baltos fone.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite P8.50.31

3) Praplatinkite savo koridorius

Nesu labai didelė akcentinių sienų mėgėja, bet jas rekomenduočiau, jei turite labai ilgą siaurą koridorių. Tamsi spalva bet kuriame gale traukia akį ir sukuria mažiau ištemptos erdvės vaizdą. Pabandykite sodrią raudoną dramatiškam įvaizdžiui sukurti.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite W0.05.65

Nudažykite langų ir durų rėmus, grindjuostes ir visus kitus lipdinius šviesiomis, šviesą atspindinčiomis spalvomis, galbūt atspalviu, kuris subtiliai kontrastuoja su sienų spalva.
Pabandykite kontrastuojancius tonus

4) Pabandykite tonų schemą

Medžiagas ir baldus rinkitės panašių atspalvių kaip sienų dažai, kad jie įsilietų, o ne kontrastuotų. Tai padės sukurti ramią, neužgožtą erdvę, kuri atrodo didesnė nei yra. Žalios atspalviai itin tam tinka.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite U0.10.73 S0.10.50 ir N8.40.21

5) Išryškinkite medinius elementus

Mažame kambaryje mediniai elementai ir lipdiniai turi būti vienu atspalviu tamsesni už sienų spalvą, tai sukuria kontrastą, kuris leidžia išsiskirti architektūriniams kambario kontūrams, o sienos truputį sumažėja, kambaryje sukurdamos erdvės įspūdį. Šviesesne pilka spalva dažytos sienos derinamos su tamsesne pilka spalva dažytais mediniais elementais sukuria rafinuotą toną.

Kuriuos dažus rinktis? Pabandykite W0.05.65 sienoms U6.27.18 mediniams elementams

Geriausias patarimas

Nudažę sienas suteikite kambariui dar didesnį erdvės įspūdį pakabindami didelius veidrodžius, kurie vizualiai padvigubins erdvę.

Gaunami duomenys, palaukite...