Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Jei nerimaujate, kad juoda ir balta jūsų naujuose namuose atrodys per atšiauriai, kodėl nepabandžius sušvelninti stiliaus, naudojant panašias, tik universalesnes spalvų poras?
Sukurkite stilinga schema

Kaip išgauti vienspalvį efektą

Penki kūrybingi būdai sukurti vienspalvį stilių, kuris nebūtinai turi visada būti tik juodas ir baltas.

„Man patinka vienspalvės schemos idėja mano naujajame name, tačiau norėčiau dar vienos spalvos. Kaip sukurti panašų stilių nenaudojant juodos ir baltos?“

Balta ir juoda – tai įspūdingas derinys, berods, niekada neišeinantis iš mados. Dekoravimas naudojant šią aiškių spalvų paletę visada padarys įspūdį ir sukurs elegantišką atmosferą beveik bet kuriuose namuose.

Tačiau jei jums neramu, kad juoda ir balta atrodys per griežtai, kodėl nesušvelninus stiliaus panašiais, bet universalesniais spalvų deriniais?

Čia mes bandome išgauti vienspalvį efektą naudodami subtilesnius atspalvius, sušvelnindami dramatiškumą nemažinant jo patrauklumo.

Nors truputį sušvelninus juodą ir baltą spalvas, atsiradęs efektas bus malonesnis akiai ir neprarasit spalvų sukuriamo grafiško įspūdžio
Pasirinkite svelnesni vienspalvi stiliu

1) Anglies ir švelni balta

Juoda ir balta turi kažką tokio absoliutaus, štai kodėl nors truputį jas sušvelninus atsiradęs efektas bus malonesnis akiai ir neprarasit spalvų sukuriamo grafiško įspūdžio. Derinkite su ryškiaspalviais aksesuarais, kad sukurtumėte gražų kontrastą, kuris sušvelnins bendrą stilių.

Kuriuos dažus rinktis? U5.24.33, U0.07.76

Rinkitės mėlyną kaip elegantišką pakaitalą juodai – ji suteikia gylio jūsų dekoravimo schemai ir visko pernelyg nenustelbia
Suteikite stiliaus naudodami sodrius melynus tonus

2) Tamsiai mėlyna ir švelni mėlynai pilka

Mėlyna ir balta – tai klasikinis, visada pasiteisinantis derinys, bet baltą pakeitus švelniu mėlynai pilku tonu jūsų spalvų schema įgaus rafinuotumo. Pasirinkite tamsiai mėlyną kaip elegantišką pakaitalą juodai, suteikdami savo spalvų schemai gylio nenustelbdami bendro stiliaus.

Kur įmanoma baltus medžio elementus dažykite blizgiais dažais – jie gražiai kontrastuos su tamsiai mėlynomis sienomis.

Kuriuos dažus rinktis? [T2.43.44] (https://www.sadolin.lt/lt/spalva-informacija/t24344),SN.02.77, S6.11.73

Tamsiai pilka yra elegantiškas pasirikimas, o suderinus su šviesesniu atspalviu suteiks atpalaiduojančios atmosferos jūsų namams.
Stilinga pilka spalvos schema

3) Tamsiai pilka su pilka

Šviesiai pilka pastaruoju metu išpopuliarėjo kaip universali alternatyva baltai ir kreminei. Kitoje spalvų spektro pusėje esanti tamsiai pilka yra elegantiškas pasirinkimas, o derinama su šviesesniu atspalviu suteiks jūsų namams atpalaiduojančios atmosferos. O kadangi pilka netraukia akies, ji yra puikus fonas akcentiniams baldams.

Kuriuos dažus rinktis? U0.20.40, U0.10.73

Žalia paprastai laikoma ramia spalva, tad ji puikiai tinka erdvėms, kuriose norite atsipalaiduoti
Semkites ikvepimo is zaliu gamtos atspalviu

4) Tamsiai žalia ir pastelinė žalia

Tamsi, sušvelninta žalia, derinama su subtiliu pasteliniu atspalviu, suteiks gaivumo jūsų spalvų schemai ir tai yra puikus būdas perteikti lauko atmosferą viduje. Žalia yra paprastai laikoma ramia spalva, todėl ji gerai tinka erdvėse, kuriose norite jaustis atsipalaidavę.

Kuriuos dažus rinktis? T1.23.25 U5.03.79 T1.08.79

Derindami rusvą atspalvį su švariu baltu, garantuotai sukursite prabangų stilių savo naujuose namuose
Sukurkite prabanga, naudodami siltas neutralias spalvas

5) Rusva ir balta

Derindami rusvą su švariu baltos atspalviu garantuotai sukursite prabangų stilių savo naujuose namuose, ypač jei nedrįstate naudoti drąsesnių spalvų. Išlaikykite atpalaiduojantį stilių pritaikydami neutralius aksesuarus iš tekstūrinio audinio, suteikiančius spalvų schemai intrigos.

Kuriuos dažus rinktis? V0.13.67, U2.05.76

Geriausias patarimas

Suteikite intrigos tamsesnei spalvų schemai panaudodami veidrodžius, kurie atvers perspektyvą ir atspindės šviesą jūsų kambaryje.

Gaunami duomenys, palaukite...