Kaip išdažyti arką naudojant „Sadolin“ 2021 metų spalvą

Ieškote būdo, kaip nudažyti sieną, kad ji ne tik atnaujintų kambarį, bet ir sukurtų stilingą atskirą zoną? Pabandykite išdažyti arką. Vadovaudamiesi paprastais nurodymais, išdažysite tobulą arką su „Sadolin“ 2021 metų spalva „Brave Ground“.

„Sadolin“ 2021 metų spalvos „Brave Ground“ pristatymas – puiki proga pagalvoti, kaip išradingiau išdažyti namus. Norite atnaujinti pabodusią erdvę ar kambaryje sukurti akį traukiančią detalę? Išdažykite arką ir įgyvendinsite abu tikslus. Tokia sienų dažymo technika ne tik suteikia galimybę eksperimentuoti su dviejų spalvų deriniu, bet taip pat yra sumanus būdas suskirstyti erdvę į keletą zonų sukuriant įdomų pagrindinį akcentą. Manote, kad per daug sudėtinga? Nustebsite! Visai paprasta naudojant mūsų vadovą.

Sadolin_CF21_kaip-išdažyti_arką_įrankiai_Lietuva_2

Norint ant sienos išdažyti arką, reikės:

 

• po pakuotę pasirinktų spalvų dažų (arkai – kontrastingo atspalvio);

• didelio volelio ir vonelės;

• mažo volelio ir vonelės;

• gulsčiuko;

• matavimo juostos;

• pieštuko;

• siūlų kamuolio;

• raktų;

• kreidos;

• apsauginės lipniosios juostos;

• 38 mm teptuko;

• smeigtukų;

• žirklių.

 

 

1. Pamatyti, kaip pasirinktos spalvos atrodytų jūsų kambaryje, galite atsisiuntę nemokamą programėlę „Sadolin Visualizer“.

 

2. Išsirinkote kelis atspalvius? 

 

3. Pirmiausia dažykite fonine spalva, naudodami volelį padenkite didelį plotą. Kad paviršių padengtumėte tolygiai, voleliu braukite M ir W formas. Dažams visiškai išdžiūvus (po 2–4 valandų), galite pradėti dažyti arką.

 

4. Atsikirpkite ilgą siūlą ir viename jo gale pririškite raktus. 

 

5. Priklijuokite siūlą juostele prie sienos tokiame aukštyje, kur bus arkos šonas. Padenkite siūlą kreida ir jį truktelkite, kad ant sienos kaip orientyras liktų kreidos linija. Po linija užklijuokite juostelę. 

 

6. Nuspręskite, kokio pločio bus arka ir, naudodami gulsčiuką, tame pačiame aukštyje pažymėkite kitą arkos šoną. Pakartokite pirmiau aprašytą procesą.

 

7. Išmatuokite atstumą tarp dviejų pusių ir pažymėkite vidurį. 

 

8. Siūlo gale pririškite pieštuką. Įsmeikite kitą siūlo galą į pažymėtą vidurio tašką tarp dviejų šonų, kad pieštukas siektų abiejų šoninių linijų viršų.  

 

9. Puslankiu nubrėžkite arkos viršų ir paskui atsargiai nudažykite kontūrą teptuku. Likusią arkos dalį nudažykite voleliu. 

 

10. Kol siena šiek tiek drėgna, atsargiai nuplėškite apsauginę juostelę.

 

 

Ieškote daugiau įkvepiančių idėjų, kokiomis spalvomis dažyti naudojant šį būdą? Štai keturi būdai, kaip namuose susikurti gražią arką.

1. Paprastas ir stilingas erdvių atskyrimas dažų arka 

Sadolin_CF21_kaip-išdažyti_arką_vaikų kambaryje_Lietuva_1

Šiek tiek blyškesniu atspalviu nei sienos spalva išdažę paprastą arką įspūdingai išryškinsite virš rašomojo stalo ar indaujos esančią erdvę. Derinant šiltą, natūralų „Sadolin“ 2021 metų spalvos toną su šviesesniu, papildančiu atspalviu, gaunamas visoms erdvėms tinkantis elegantiškas ir subtilus dviejų tonų efektas.

Kurios spalvos?
E7.10.53
E0.04.67

2. Išskirtinis galvūgalis už dažų pakuotės kainą

Sadolin_CF21_kaip_išdažyti_arką_miegamajame_Lietuva_3

Nesugalvojate, ką daryti su miegamojo sienomis? Štai itin efektyvi idėja, kurią lengva įgyvendinti. Sukurkite įspūdingą akcentą ant miegamojo sienos, virš lovos išdažydami didžiulę arką „Sadolin“ 2021 metų spalva „Brave Ground“. Arką padaliję sienos spalvos juosta, nebrangiai sukursite stilingą dažytą lovos galvūgalį. 

Kurios spalvos?
E7.10.53
E5.03.82 

3. Spalvos ir kreivės kuriant atsikartojančias arkas

Sadolin_CF21_kaip_išdažyti_arką_svetainėje_Lietuva_4

Nenorite ant sienų dažyti įprastinės arkos? Būkite kūrybingi naudodami šį sienų dažymo metodą. Išdažykite kelias šonu pakreiptas skirtingų tonų arkas laikui nepavaldžiomis spalvomis – TIMELESS paletės spalvų, suteikiančių galimybę eksperimentuoti su viena kitą papildančių spalvų deriniais. Ant sienos išdažius įdomias grafines kreives, bet kuris kambarys atrodys moderniai ir vaizdingai.  

Kurios spalvos?
E7.10.53
E4.22.49
E5.03.82

4. Išmanus dažų efektas atvirojo plano svetainei

Sadolin_CF21_kaip_išdažyti_arką_valgomajame su langais_Lietuva_5

Įvaldę šį sienų dažymo metodą, pabandykite išdažyti kelias arkas. Didelėje, atviroje erdvėje kelios arkos viską keičia. „Sadolin“ metų spalva išdažytos arkos sukuria akcentus tarp nuo grindų iki lubų siekiančių langų. Sudarydamos kontrastą šiltos ochros spalvos sienoms, jos įspūdingai atrodo šiuolaikinėje virtuvėje. Tą patį efektą galima gauti naudojant skirtingas spalvas, tad nebijokite eksperimentuoti.

Kurios spalvos?
E7.10.53
E4.22.49
E5.37.44