Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
cf20_two-tone_room_1
Madinga, šiuolaikiška svetainė su rožinės ir žalios spalvos siena

Kaip dažyti sieną dvejomis spalvomis

Norėtumėte stilingos dvispalvės sienos, kuri pakeistų kambario nuotaiką? Tai parasta, vadovaujantis mūsų 7 veiksmų vadovu...

Dažais galima transformuoti bet kokią erdvę. Šis paprastas suskaidytos sienos efektas padės suteikti namams spalvos ir stilingumo, neatsiliekančio nuo madingiausių interjero dizainų, suteikdamas bet kuriam kambariui dramatiškumo ir gelmės.

Prieš pradėdami nuspręskite, kuriame aukštyje padalyti sieną. Skiriamoji linija paveikslų lygyje arba cokolio aukštyje šiuolaikiškai primins klasikinį stilių. Arba galite įvertinti kambario funkciją bei kokie baldai jame stovės, sukurdami liniją, kuri įrėmins lovą arba sofą ir sukurs stiprų, darnų vaizdą.

Štai kaip transformuoti kambarį, vadovaujantis nuosekliu vadovu:
 

Jums reikės:

 • Kiekvienos pasirinktos spalvos dažų 

 • Dažymo volelio ir padėklo

 • Pieštuko

 • Matavimo juostos

 • Siūlo

 • Kreidos

 • Apsauginės dažymo juostos

 • Teptukų

 1. Pasirinkite bazinę spalvą.

 2. Išsirinkite akcentinę spalvą. 
 3. Pirmiausia dažykite pagrindine spalva – mes naudojame 2020 metų spalvą „Tranquil Dawn“. Kai dažai visiškai išdžius, metas padalyti sieną,
 4. Turėsite išmatuoti atstumą žemyn nuo lubų ir pažymėti keliomis punktyrinėmis pieštuko linijomis, naudodami matavimo juostą. Tada brėžkite kreida palei juostos ilgį. Ištempkite siūlą ant sienos ir pritvirtinkite ją galuose naudodami apsauginę juostelę. Įsitikinkite, kad siūlas įtemptas tiesiai, tada truktelėkite siūlą, kad ant sienos liktų kreidos linija.

 5. Priklijuokite apsauginę dažymo juostą po kreidos linija.  

 6. Nudažykite antrą sienos dalį, ir kad riba būtų tikslesnė, užtepkite ir dalį apsauginės juostos.

 7. Kol neišdžiūvo dažai, atsargiai nulupkite apsauginę juostelę, kad atidengtumėte dviejų spalvų sieną.

Trūksta įkvėpimo? Peržvelkite šių pavyzdinių erdvių suskaidytomis sienomis spalvų derinius

Sukurkite madingą, šiuolaikišką svetainę rožinės ir žalios spalvos siena

Šaltoje pramoninio stiliaus svetainėje pastelinių spalvų paletė, kurią sudaro šviesiai rožinė ir 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“, suteikia erdvumo ir sukuria įkvepiantį suskaidymo efektą.

Siekiant efektyviausiai išnaudoti aukštas lubas ir žemą sofą, siena buvo padalyta žemai, kad būtų sukurta stilinga ir neįpareigojanti atmosfera. Paprastų formų, patogaus atsisėdimo ir malonios vilnos kombinacija su funkciniais metaliniais akcentais bei vešliais žaliais augalais sukuria itin atpalaiduojančią erdvę šiuolaikiškam gyvenimui.

Kurios spalvos?

BN.02.77
J5.03.71

Suderinkite raminančius atspalvius dvispalvėje sienoje, kad sukurtumėte atpalaiduojančią erdvę

cf20_two-tone_room_2
Atpalaiduojanti svetainė su dvispalve „Tranquil Dawn“ spalvos siena

Šioje šviesioje erdvioje svetainėje blyškiai žalių atspalvių paletė, į kurią įtraukta ir 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“, sukuria raminančią dvispalvę kombinaciją atpalaiduojančiai ir jaukiai atmosferai.

Siena padalyta viršuje, kad būtų pabrėžta kambario erdvė ir tuo pačiu suteikiama jaukumo, sutelkiant dėmesį į patogius šiuolaikiškus baldus. Raminančią erdvę apibendrina šiltas medis ir gausybė skirtingų pagalvėlių bei užklotų.
 

Kurios spalvos?

G4.05.81 
F8.12.71 
J5.03.71 

Suderinkite medaus atspalvius ir žalią spalvą dvispalvėje sienoje, kad sukurtumėte raminančią svetainę 

cf20_two-tone_room_3
Raminanti svetainė su ochros ir blyškiai žalios spalvos siena

Dvispalvės sienos gali padėti sukurti atskirą erdvę net mažiausiame kampe. 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“ suteikia patalpai erdvumo, kurią įrėmina 2019 metų spalva „Spiced Honey“. Plona šviesiai pilka briauna tarp dviejų spalvų suteikia šiai kombinacijai išbaigtumo.

Šiuolaikiški baldai ir jaukumo suteikiantys aksesuarai sukuria jaukų kampelį skaitymui ir poilsiui, o gausybė augalų pakelia nuotaiką savo natūralumu.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
T5.03.76 
E4.22.49 

Sukurkite atpalaiduojantį miegamąjį mėlynos ir pilkšvai žalsvos spalvos siena

cf20_two-tone_room_4
Atpalaiduojantis miegamasis su mėlynos ir žalios spalvos siena ir ochros briauna


Dvispalvė siena padeda išskirti pagrindinę erdvę ir suteikti kambariui charakterį. Šioje erdvėje viršutinė sienos dalis ir lubos nudažyta 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“. Kambario viduryje raminančios mėlynos ir žalsvos perėjimą pabrėžia akį traukiantis šilto medaus atspalvio briauna. Šis dvispalvis miegamojo sienų suskaidymo efektas sutelkia dėmesį į apatinę kambario dalį ir paprastą medinę lovą, pabrėždamas, kad šis kambarys skirtas poilsiui.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
E4.22.49 
S0.10.50 

Spalvos įkeliamos, palaukite…