Kaip ant sienos nudažyti apskritimo liniją

Nekantraujate išbandyti dažymą namuose? Pasinaudokite mūsų patarimais ir lengvai ant sienos nudažykite apskritimo liniją

Naudodami dažus galite išreikšti save įvairiais būdais, nebūtina visų keturių sienų perdažyti viena spalva. Apskritas motyvas yra paprastas ir paveikus būdas sukurti išskirtinį akcentą, padalyti kambarį į atskiras zonas ir sukurti intrigą. Paaiškinsime, kaip tai padaryti, žingsnis po žingsnio ir papasakosime kokių pagrindinių reikmenų jusm prireiks.

Jums reikės toliau nurodytų priemonių.

sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-1.jpg
sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-1.jpg
 • Kiekvienos pasirinktos spalvos dažų skardinės.
  Mes naudojome šias spalvas:
  FN.01.84
  E4.22.49 
 • Dažymo volelio
 • Dažų padėklo
 • Matavimo juostos
 • Pieštuko
 • Siūlų kamuolio
 • Žirklių
 • Smeigtuko
 • Plonų teptukų

1 veiksmas: susikurkite pagrindo spalvą

sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-2.jpg
sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-2.jpg

Nudažykite sieną pagrindine spalva – spalvą pasirinkite tokią, kuri kartu su apskritu motyvu sudarys gerą kontrastą. Įkvėpimo, kurią spalvą pasirinkti, ieškokite „Sadolin “ 2019 metų spalvų paletėse. Norėdami iš karto pamatyti, kaip pasirinkti atspalviai atrodys ant jūsų sienos, atsisiųskite nemokamą „Sadolin Visualizer“ programėlę . Kai nudažysite sieną pagrindine spalva ir jie visiškai išdžius, bus galima brėžti apskritimą.

2 veiksmas: nubrėžkite apskritimo eskizą

sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-3.jpg
sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-3.jpg

Jums reikės pasirinkti, kurioje vietoje norite brėžti apskritimą, tad apsvarstykite, kur statysite baldus ir aksesuarus. Paimkite siūlą ir vieną jo galą pririškite prie pieštuko, o kitą prie smeigtuko. Tuomet įsmeikite smeigtuką į sieną toje vietoje, kur bus apskritimo centras. Nuo siūlo ilgio priklausys apskritimo išorinis skersmuo. Įtempę siūlą ant sienos brėžkite apskritimą. Tuomet šiek tiek sutrumpinkite siūlą, kad nubrėžtumėte vidinį apskritimo skersmenį.

3 veiksmas: uždažykite apskritą kontūrą

sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-4.jpg
sadolin-colour-futures-2019-metu-spalva-kaip-apskritimas-lietuva-4.jpg

Plonu tiesiu teptuku nudažykite sritį tarp dviejų pieštuku nubrėžtų apskritimų. Pradėkite nuo viršaus ir dažykite į abi puses paeiliui, kad nesuteptumėte. Taip galite sukurti tiek apskritimų, kiek pageidaujate.

Nežinote, kurios spalvos geriausiai tiks jūsų namams? 

Gaukite daugiau įkvepiančių idėjų, kaip naudoti „Spiced Honey“ Sadolin 2019 metų spalvą ir raskite jūsų stilių atitinkantį namų dizainą.

Kai išsirinksite keletą idėjų, tobulą spalvą galėsite rasti naudodamiesi naudodami nemokamą programėlę Sadolin Visualizer.