Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti

Kaip „Sadolin“ metų spalvą derinti su TIMELESS paletės tonais

Sukūrėme paprastų naudoti spalvų derinių, kad būtų lengviau namus atnaujinti su „Sadolin“ 2021 metų spalva „Brave Ground“. Štai keturi įkvepiantys būdai, kaip ją pagyvinti derinant su įprastiniais ir šiuolaikiškais geltonais bei rudais atspalviais – puikus pasirinkimas ramiai ir subalansuotai erdvei.

Sadolin 2021 metų spalva „Brave Ground“ – šilta, neutrali ir suteikianti paprastumo pojūtį. „Brave Ground“ kuria jaukumą bet kuriame kambaryje ir išryškina kitas interjero spalvas, nes ji yra universali bei kurianti balansą.

Laikui nepavaldžios klasikinės ir šiuolaikiškos geltonos, ochros ir švelniai rudos spalvos puikiai dera su „Brave Ground“ ir kartu gali sukurti teigiamą bei įkvepiančią atmosferą namuose. Tai šilti ir universalūs tonai, tinkantys modernioje ar tradicinėje aplinkoje, kuriuos naudodami be vargo atnaujinsite namus.

Nieko neužgoždamos laikui nepavaldžios spalvos gali sukurti teigiamą ir harmoningą foną bet kokiems baldams. Štai keturi įkvepiantys būdai, kaip jas pritaikyti.

  1. Sukurkite nesenstančią svetainę, naudodami šiuolaikiškas klasikines spalvas
„Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_1“

„Brave Ground“, įrėminta nesenstančiais smėlio ir vario tonais, sukuria šiltą ir neutralų foną – jis puikiai tinka prie eklektiško apstatymo baldais iš viso pasaulio. Kad būtų įdomiau, išbandykite įdomius dažymo būdus, pavyzdžiui, horizontalias spalvų juostas, peržiūrėkite vaizdo įrašą Kaip dažyti juostomis.

Kurios spalvos?

E7.10.53

F4.06.78

D0.22.41

E5.37.44

2. Miegamajame rinkitės spindintį balansą

„Dulux_CF21_ Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_2“

Sukurkite miegamajame prabangos įspūdį, nudažydami sieną sodriai geltona spalva. Įrėminta subalansuojančia „Brave Ground“ spalvos juosta šviesesniais kraštais kambariui suteiks gyvybingumo, bet jame nedominuos. Natūralių medžiagų dekoracijos interjerą sušvelnins ir jis bus tinkamas bet kuriam sezonui.  

Kurios spalvos?

E7.10.53

F4.06.78

F1.34.58

3. Šiuolaikinį valgomąjį papuoškite klasikinių spalvų figūromis

„Dulux_CF21_ Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_3“

Atskleiskite savo kūrybiškumą ir ant valgomojo sienų eksperimentuokite su nesenstančių, viena kitą papildančių spalvų kreivėmis, perkeldami šį akcentą iš vienos erdvės į kitą. Šie tonai natūraliai dera tarpusavyje, tad net tokios drąsios figūros neatrodys užgožiančiai. Sužinokite, kaip dažyti šiuo būdu, pažiūrėdami vaizdo įrašą Kaip išdažyti arką.

Kurios spalvos?
E7.10.53
E4.22.49
E5.03.82

4. Pagyvinkite darbo kambario sieną

„Dulux_CF21_ Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_4“

Žinoma, kad ramūs, neutralūs tonai padeda mokytis, tad nesenstančios spalvos puikiai tiks darbo kambariui. Derindami skirtingus tonus, išdažykite dėmesį patraukiančią sieną, o pusiausvyrai išlaikyti pasirinkite „Sadolin“ metų spalvą „Brave Ground“.

Kurios spalvos?
E7.10.53

G0.16.68

F8.31.69Spalvos įkeliamos, palaukite…