Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti

Juostų dažymas ant sienų, naudojant 7 nesudėtingus žingsnius

Ieškote idėjų, kaip dažyti horizontaliomis ir vertikaliomis juostomis? Parodysime jums paprastą būdą, kaip dažyti juostas, kurios tiks jūsų erdvei...

Visi žinome, kad nauja dažų spalva gali visiškai pakeisti pasenusį kambarį. Dažant sienas juostomis šis įspūdis sustiprinamas. Tai būdas panaudoti visą įkvepiančių spalvų paletę ir sukurti grafinį efektą, kuris palieka nepamirštamą įspūdį, vertą iškiliausio dizainerio vardo. Tai paprasta padaryti vadovaujantis mūsų paprastu nuosekliu vadovu.

Kaip dažyti sieną juostomis – jums reikės:

 • Kiekvienos pasirinktos spalvos dažų 

 • Dažymo volelio ir padėklo

 • Matavimo juostos

 • Pieštuko

 • Siūlų 

 • Kreidos

 • Apsauginės dažymo juostos

 • Teptukų

 • Žirklių

 1.  Sugalvokite patinkančių spalvų kombinaciją.

 2. Pirmiausia dažykite fonine spalva. Kai dažai visiškai išdžius, metas kurti juostas.

 3. Nuspręskite, kaip norite išdėstyti juostas ir pažymėkite ribas kreida. Išmatuokite atstumą žemyn nuo lubų ir pažymėkite keliomis punktyrinėmis pieštuko linijomis, naudodami matavimo juostą. Tada brėžkite kreida palei juostos ilgį. Ištempkite kreida padengtą siūlą ant sienos ir pritvirtinkite jį galuose naudodami lipnią juostą. Įsitikinkite, kad siūlas įtemptas tiesiai, tada truktelėkite siūlą, kad ant sienos liktų kreidos linija. Pakartokite veiksmus kiekvienai juostai.

 4. Priklijuokite apsauginę juostą po kiekviena kreidos linija, taip įrėmindami juostų kraštus.

 5. Naudodamiesi dažymo voleliu ir padėklu nudažykite juostas. Kad riba būtų tikslesnė, užtepkite ir dalį apsauginės juostos.

 6. Kol neišdžiūvo dažai, atsargiai nulupkite apsauginę juostą, kad atidengtumėte dviejų spalvų sieną.

Ieškote idėjų, kaip dažyti sienas juostomis? Pasigrožėkite horizontaliomis juostomis dažytomis sienomis šiuose stulbinančiuose kambariuose...

Juostomis dažytos sienos idėja, naudojant žaismingus atspalvius, įkraunančius kambarį energija 

Horizontalios juostos – drąsus būdas suteikti kambariui spalvų ir išskirtinumo savo namams. Išsirinkite ryškius, bet originalius atspalvius, pavyzdžiui, intensyvią rožinę, garstyčių geltonumo ir prislopintą raminančią 2020 metų spalvą „Tranquil Dawn“. Šiame derinyje įprastinės juostos sienos viršuje derinamos su vientisa spalvos juosta apatinėje sienos dalyje, kad suteiktų žaismingumo. Šį stilių apibendrina spalvingi aksesuarai.

Kurios spalvos?
F9.44.69 
J5.03.71 
B7.06.78 

Suteikite kambariui žaismingą, bet tuo pat metu rafinuotą įvaizdį

cf20_how_to_paint_stripes
Netaisyklingos juostos žaismingam bet stilingam kambariui

Šioje erdvėje žaismingi elementai sukuria stilingą įvaizdį. Horizontaliomis juostomis dažytą sieną subalansuoja grafiškos netaisyklingos juostos, sudarančios raminančią švelnios kreminės ir metų spalvos „Tranquil Dawn“ kombinaciją.

Šią ramią erdvę šildo koralinės rožinės, garstyčių geltonumo atspalviai, o dryžuotas nespalvotas kilimas suteikia deriniui ryškų akcentą.

Kurios spalvos?
J5.03.71 
JN.00.88 
C9.21.58 

Sienų dažymas juostomis, siekiant sukurti intensyvią ir melancholišką atmosferą

cf20_painting_stripes_on_walls_bedroom
Sienų juostos sukuria gražią ir melancholišką atmosferą

Šis atpalaiduojantis kambarys pasižymi spalvų ryškumu, sukuriančiu neįprastą, bet gražų efektą. Sienos padalytos į tris skirtingo pločio juostas. Didžioji sienos dalis dažyta tamsiai mėlyna spalva, o viršutinė ryškiai žalia spalva ribojasi su 2020 metų spalvos „Tranquil Dawn“ juosta.

Ištaigingi audiniai derinami su brangakmenių ir tauriųjų metalų spalvos aksesuarais, kad miegamasis tiktų nevaržomoms svajonėms.


Kurios spalvos?

J8.19.33 
J5.03.71 
U0.10.20 

Sienų juostų dažymas raminančiam ir erdviam kambariui

cf20_painting_stripes_on_walls_kids_room
Sienų juostos raminančiam ir erdviam kambariui


Šiame raminančiame vaikų kambaryje spalvotos blyškiausių neutralių atspalvių juostos sukuria paprastą ir ramią, bet nenuobodžią nuotaiką. Apatinei sienos daliai panaudota šviesiausia melsva, o virš jos metų spalva „Tranquil Dawn“. Šio kambario spalvas papildo šilta mediena ir jaukūs užklotai.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
ON.01.70 
S4.04.62 

Gaunami duomenys, palaukite...