Vonios kambario nudažymas – tai greitas ir nebrangus būdas sukurti naują įvaizdį, kuris patiks visai šeimai.
Atpalaiduojantis, SPA stiliaus vonios kambarys

Gražūs vonios kambariai, kurių įrengimo nereikia ilgai laukti

Kodėl gražus SPA stiliaus vonios kambarys neturi kainuoti be proto.

„Mes norime pagražinti vonios kambarį savo naujuose namuose, tačiau dabar neturime pakankamai pinigų jį visą renovuoti“.

Neseniai atlikome pasaulinę apklausą ir penktadalis žmonių pareiškė, kad vonios kambario renovacija yra svarbiausia, kad naujajame būste galėtų jaustis kaip namie, ypač po įtempto kraustymosi.

Tačiau kraustytis į naują būstą gali būti brangu ir lieka mažai pinigų brangioms renovacijoms. Iš tiesų 38 % žmonių nukelia dekoravimą vėlesniam laikui po įsikraustymo, kadangi jie paprasčiausiai to nebeišgali.

Sprendimas? Naudokite dažus kaip greitą ir pigų būdą sukurti naują įvaizdį, kuris patiks visai šeimai. Mūsų Sadolin spalvų ekspertė Louisė Tod aiškina, kaip galite sukurti SPA stiliaus ramybę neištuštindami kišenės.

Apsidairykite naujuose namuose ir sudarykite sąrašą tik tų darbų, kuriuos lengva ir nebrangu atlikti.
Sudarykite dekoravimo darbu sarasa

1) Atlikite įvertinimą

Gerai apžiūrėkite savo naująjį vonios kambarį ir sudarykite darbų sąrašą, įtraukdami tik tuos darbus, kurie gali būti lengvai ir nebrangiai atlikti.

2) Kur galėtumėte panaudoti spalvas?

Ar jūsų vonios kambario grindys išklotos plytelėmis? Tuomet galite ryškiai nudažyti lubas.

Šiuo metu pilka spalva vis labiau populiarėja vonios kambariuose. Nuo šviesiausios pilkos iki tamsiausios pilkai mėlynos – tai lengvas būdas suteikti rafinuotumo savo spalvų schemai.
Stilingas pilkas vonios kambarys

3) Kokios spalvos dabar madingos?

Šiuo metu pilka spalva vis labiau populiarėja vonios kambariuose.

Nuo šviesiausios pilkos iki tamsiausios pilkai mėlynos – tai lengvas būdas suteikti rafinuotumo savo spalvų schemai.

Kokius dažus rinktis? R9.06.73, S0.05.65, SN.02.58 ir CN.02.38

Derindami žalią ir baltą paversite mažą vonios kambarį gaiviu ir erdviu, o jūros mėlyna veiks raminamai ir padės suvienyti nederančią spalvinę schemą.
Sukurkite raminanciai melyna vonios kambari

4) Rinkitės drąsius atspalvius

Jei jūsų vonios kambario plytelės yra baltos arba neutralios spalvos, turite puikią progą paeksperimentuoti nudažydami bet kurią sieną drąsia spalva, kurią visada norėjote išbandyti.

Derindami žalią ir baltą paversite mažą vonios kambarį gaiviu ir erdviu, o jūros mėlyna veiks raminamai ir padės suvienyti nederančią spalvinę schemą.

Ir nepamirškite geltonos. Intensyvus šios spalvos atspalvis puikiai tinka tamsiems vonios kambariams ir iškart pagerins nuotaiką.

Kuriuos dažus rinktis? K9.16.56,T1.23.63 ir F9.44.81

Geriausias patarimas

Jei keičiate senas arba sudaužytas plyteles, sumažinkite išlaidas plytelėmis dengdami tik tuos plotus ant kurių tiesiogiai pateks vanduo, pavyzdžiui, dušą. Taip liks daugiau dažomo ploto!

Ir nepamirškite paklausti Sadolin dažų specialisto apie mūsų pelėsiams atsparių dažų asortimentą, pavyzdžiui .