Sadolin

Išmėginkite Sadolin Vizualiser

Atsisiųskite programėlę nemokamai ir pamatykite spalvas ant sienų
Atsisiųsti
Ar jūsų darbo kambarys atlieka ir antraeiles pareigas? Parinkite tinkamas spalvas, kad daugiafunkcis darbo kambarys teiktų jums džiaugsmo.
Daugiafunkcio darbo kambario spalvos

Daugiafunkcio darbo kambario spalvos

Parinkite tinkamas spalvas daugiafunkciam darbo kambariui.

Jei jūsų darbo kambarys taip pat naudojamas kaip miegamasis svečiams ar sandėliukas, turite apibrėžti, kur prasideda ir baigiasi darbo erdvė – priešingu atveju galite įmigti tuo metu, kai turėtumėte dirbti. Ar jūsų stalas atsuktas į sieną? Nudažykite šią sieną vienu kūrybingumą stimuliuojančiu atspalviu, taip atskirdami darbo erdvę nuo likusios kambario dalies. Galbūt jūsų smegenys net ims sieti darbą su ta konkrečia spalva.

Jei darbo kambaryje stovi ir sofa-lova, pasirūpinkite asmeniškumo kambariui suteikiančiomis interjero dekoracijomis – nuostabiu piešiniu, vaza su šviežiai skintomis gėlėmis, įrėminta fotografija. Taip užtikrinsite, kad kambarys visuomet paruoštas svečiams, net ir netikėtai užsukusiems. Darbo kambariai neišvengiamai prisipildo įvairiausių daiktų, todėl pasirūpinkite, kad visus juos būtų kur sudėti. Atviros lentynos yra puikus būdas mėgstamiems daiktams pademonstruoti – ir paprastas sprendimas norint suteikti darbo kambariui daugiau asmeniškumo.

Gaunami duomenys, palaukite...