Atnaujinkite vaikų kambarį su 2020 metų spalva „Tranquil Dawn”

Pasisemkite įkvėpimo su 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“ ir sukurkite tobulą erdvę savo vaikui

Ruošiatės šeimos pagausėjimui? Sužinokite, kaip naudojant „Sadolin“ 2020 metų spalvą „Tranquil Dawn“ sukurti skirtingas vaikų kambario nuotaikas. Mūsų namų išvaizda tampa vis svarbesnė, nes daugelis iš mūsų ieškome tikrųjų vertybių ir susitelkiame į svarbiausius dalykus. Nuo ryškių, energijos suteikiančių spalvų iki raminančių pastelinių atspalvių – kiekvienas ras ką nors savo skoniui.

2. Sukurkite šiuolaikišką vaiko kambarį su „Tranquil Dawn”

Šiuolaikiniam vaikų kambariui naudokite neutralią paletę. „Tranquil Dawn“ yra pilkšvai žalsva, primenanti rytinį dangų. Jos raminantis fonas padės mažyliui ramiai miegoti visą naktį.

Dažydami subtilią išskirtinę sieną galite apvesti langą platesniu kreminiu rėmu. Šis švelnus, santūrus stilius nesensta ir augs su jūsų vaiku. Naudokite „EasyCare“ ir „Ambiance Pearl“, nes jie ilgaamžiai ir lengvai valomi, todėl spalva ilgiau išliks ryški ir švari.

Dekoruokite ryškiomis, įvairių paviršių girliandomis, kad suteiktumėte žaismės, o mediniais baldai sukurkite jaukumo įspūdį.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
F8.12.71 

2. Lavinkite vaizduotę ryškiame vaiko kambaryje

cf20_bright_kids_room
Ryškus vaiko kambarys, naudojant sodrią oranžinę, mėlyną ir „Tranquil Dawn” spalvą

Skatinkite vaiką augti ir lavinti vaizduotę stimuliuojančiomis spalvomis. Šis sodriai oranžinis langas suteiks žaismingiems vaikams energijos.

Šviesiais pagrindiniais atspalviais suskaidykite kambarį į zonas skirtingai veiklai. Rinkitės dangaus žydrynės spalvą ramioms pasakoms prieš miegą ir „Tranquil Dawn“ ramiam perrengimo kampeliui.

Papuoškite kambarį išdėliodami mėgstamus žaislus ant palangės.

Kurios spalvos?

J5.03.71 
S1.16.68 
C6.49.48 

3. Neapkraukite vaiko kambario, kad jis skleistų ramybę ramiais atspalviais

cf20_bright_kids_room
Ryškus vaiko kambarys, naudojant sodrią oranžinę, mėlyną ir „Tranquil Dawn” spalvą

Apsvarstykite visas galimybes ir sukurkite vaikui ramią atmosferą. Derinkite subtilių atspalvių paletę su pastelinėmis pilkomis spalvomis, kad kambarys atrodytų tvarkingas ir santūrus. Pažvelkite kūrybiškai ir sukurkite suskaidytą efektą. Išmėginkite tamsesnę pilką su melsvais atspalviais, primenančiais ramų skaidrų vandenį.

Dekoruokite saikingai, kad sukurtumėte paprastą minimalistinę erdvę, neblaškančią ramaus nakties miego. Patieskite kilimą ir suderinkite su sėdimais baldais, patogiam atsipūtimui ir poilsiui.

Kurios spalvos?

ON.01.70 
S4.04.62 

4. Įkvėpkite vaiką kruti stambiomis juostomis dažytu kambariu

cf20_creative_kids_room
Kūrybiškas vaiko kambarys, naudojant vyšnines ir kremines juostas


Padėkite vaikui išreikšti savo asmenybę sodria slyvine spalva. Suderinkite ją su šildančiais ir jaukiais tonais bei erdvės suteikiančia kremine spalva, sukuriančia raminantį kontrastą.

Horizontalios juostos suteiks mažam kambariui erdvumo įspūdį. Dažykite jas skirtingų pločių, kad patalpa atrodytų ištaigingiau. 

Įsiminkite ypatingas drauge patirtas akimirkas, pradedant žaidimais, baigiant daile ir darbeliais, ir dekoruokite kambarį rankdarbiais, pvz.: žavia popierine girlianda per visą kambarį.

Kurios spalvos?

Z9.19.20 
E0.03.72 

Norite panašią nuotaiką sukurti suaugusiųjų miegamajame? Sužinokite, kaip transformuoti miegamąjį su 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“.