Atnaujinkite savo miegamąjį su naujomis 2020 metų spalva "Tranquil Dawn"

Sužinokite, kaip naudojant 2020 metų spalvos paletes galima sukurti skirtingas nuotaikas savo miegamajame

Pasiruošę įkvėpti miegamajam gyvybės? Parodysime, kaip tai padaryti su „Sadolin“ 2020 metų spalva „Tranquil Dawn“. Daugelis gyvenime, darbe ir pramogose ieško prasmės ir erdvių, atspindinčių asmenybę. Miegamasis yra išskirtinė poilsio nuo aplinkinio pasaulio vieta, tad leiskite mums patarti, kaip transformuoti kambarį pagal pageidaujamą nuotaiką.

2. Suteikite natūralumo naudodami „Tranquil Dawn”

Naudokite vieną pagrindinę spalvą. Sukurkite gaivaus pavasario ryto atspalvį su „Tranquil Dawn“. Jo pastelinis atspalvis suteikia erdvei švelnumo ir jaukumo. Dažant sienas ir langų rėmus ta pačia spalva išgaunamas jaukaus kokono efektas.

Suteikite natūralumo ir gaivumo vešliu žaliu augalu. Dekoruokite spalvingomis blyškiai rožinėmis pagalvėlėmis ir prie „Tranquil Dawn“ derančiais jūros mėlynumo patalais, primenančiais pajūrį.
 

Kurios spalvos?

 J5.03.71 

2. Gėrėkitės ryškiu miegamuoju

cf20_bright_bedroom
Ryškus miegamasis su žaisminga palete

Įkraukite erdvę energija ryškiai rožinėmis ir oranžinėmis spalvomis. Nudažykite maža akcentą tą pačia spalva, kad suteiktumėte intrigos. Galvūgalio lentą dažykite tamsia oranžine, kad ji išsiskirtų iš kitų baldų.

Efektyviausiai išnaudokite pirmuosius ryto spindulius su „Tranquil Dawn“ priešais langus. Jos švelnus, prislopintas atspalvis sukuria gražų erdvų efektą, kad galėtumėte grožėtis brėkštančia diena.

Naudokite stambias formas ir retro aksesuarus bei grafiškus audinius, kad sukurtumėte madingą interjerą.

Kurios spalvos?

J5.03.71
C9.21.58 
B7.06.78 
C6.49.48 

3. Minimalistiniam miegamajam apsiribokite paprastais atspalviais

cf20_minimal_bedroom
Minimalistinis miegamasis su prasminga palete

Rūpestingai apgalvoję sukurkite raminančią atmosferą. Rafinuotam stiliui naudokite sodriai violetinę ir mėlyną spalvas. Galbūt vertėtų išbandyti suskaidymo efektą https://www.youtube.com/watch?v=DAJVvhZoYfs, kad suteiktumėte kambariui gelmės?

Sluoksniuokite panašių atspalvių patalynę, kad sukurtumėte darnos įspūdį, ir žvakėmis suteikite dramatiškumo. Dekoruokite kukliai, kad erdvė liktų neapkrauta apmąstymams ir mintims surikiuoti.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
T3.04.12 
CN.02.38 

4. Išreiškite kūrybiškumą sodriu rudenišku miegamuoju

cf20_autumn_bedroom
Rudeniškas miegamasis su kūrybiška palete

Dažykite sienas ištaiginga alyvuogių žalumo spalva, kurios sodrus atspalvis puikiai tinka efektingam dvispalviam stiliui. Sukurkite aukščio įspūdį dažydami viršutinį sienos trečdalį prabangia blyškiai rožine spalva.

Išreiškite save, papasakodami istoriją savo daiktais. Dažykite langų arkas „Tranquil Dawn“, kad sukurtumėte šviesią erdvią drobę savo branginamiems meno kūriniams ir atvirutėms.

Sukurkite prabangos įspūdį skirtingomis tekstūromis. Derinkite aksomą ir medvilnę jaukiai erdvei, kurioje galėsite mokytis ir kurti.
 

Kurios spalvos?

J5.03.71 
B5.05.52 
F1.35.35 

Norite išreikšti savo asmenybę svetainės interjere? Sužinokite, kaip naudoti 2020 metų spalvą „Tranquil Dawn“ svetainėje.